Makale, mayşe nedir hakkında netlik kazandıracak. mayşe nedir ile ilgileniyorsanız, bu Mayşe Nasıl Hazırlanır makalesinde oneofakindbnb.com ile mayşe nedir konusunu tartışalım.

Yeni güncellenen Mayşe Nasıl Hazırlanır içindeki mayşe nedir ile ilgili içeriğe genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için mayşe nedir dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik mayşe nedir

Evde en basit şekilde püre kurulumu. ✅Gaz çıkışının durması ne anlama gelir? ✅Fermantasyonda sıcaklığın önemi nedir? ✅Köpürme ve taşma olursa ne yapılmalı? Mash’ı hazırlayın.

Bazı fotoğraflar mayşe nedir hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Mayşe Nasıl Hazırlanır
Mayşe Nasıl Hazırlanır

Görüntülediğiniz Mayşe Nasıl Hazırlanır içeriğini keşfetmenin yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok içeriğe bakabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

mayşe nedir ile ilgili öneriler

#Mayşe #Nasıl #Hazırlanır.

mayşe,alkol,etil alkol üretimi.

Mayşe Nasıl Hazırlanır.

mayşe nedir.

mayşe nedir bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. mayşe nedirOne Of A Kind Bed & Breakfast hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Hakan Çelikdemir diyor ki:

  Merhaba Hocam, videolarınız için çok teşekkürler. Benim sorum mayşenin dinlendirilmesi ile alakalı. Bu dinlendirme aşaması nasıl yapılıyor biraz anlatabilir misiniz?

 2. Suleyman Ayaz diyor ki:

  merhaba abim kolay gelsin yaklaşık 2 ay önce mayşey hazırladım şeker ve mayadan işlerden dolayı damıtamadım 2 ay geçti su şişesi küflenmiş şekildeydi ama damacanın içinde küf yoktu damıttım ama henüz içemedim sizce bişey olmuşmudur fermantasyon çok önce bitmişti sanırım kabarcık hiç yoktu.

 3. gungor ayar diyor ki:

  12 litrelik fermantasyon kabına ne kadar şeker koymalıyım,ayrıca üzüm pekmezi de koysam nasıl olur. ben 12 litreliğie 4 kilo şeker ve 100 gr turbo maya koydum 6-7 gün içinde hava kabarcıkları bitti ancak 1 litre kadar 48 derece alkol elde ettim.Sizce neyi değiştirmeliyim.Teşekkürler.

 4. terazi diyor ki:

  selamlar,termostatlı bir cihazım var. normal koşullarda sıcaklık 78 ve üstünde etanol buharlaşması gerek,yalnız 95 derecede sıvı gelmeye başlıyor ve doğal olarak çok sıcak geliyor ve yüzdesi %15. neden 80 derecelerde gelmiyor?başınıza hiç geldimi böyle birşey, yada neden olabilir.teşekkürler

 5. Kenan Seber diyor ki:

  Merhaba. Rakı için mayşeyi şekerden hazırlamakla kuru üzüm mayşesi hazırlamak arasında lezzet ve sağlık açısından fark var mı?

 6. Pro-To-Gen TR diyor ki:

  Karbon filtrelemede uzun ince bir plastik boru alsaydın(1 metre falan ) altına bir kab.Üstüne bir huni en altına (Boru ile kabın yani borunun ucuna) Bir bez koysaydın. Borunun içinde aktif karbon olsaydı sonra kabın içindekini kahve filtresinden geçirseydin daha kolay olmaz mıydı?

 7. Sahan Gabar diyor ki:

  Merhabalar. Gerçekten bu işi profesyonel yapıyorsunuz. Bir kaç soruyla zamanınızı alcağım. Şimdiden teşekkür ediyorum.
  Hocam:
  Kulandığınız hamur mayası, turbo maya ve benzeri mayalardan farkı nedir? Gerçekte anlatıldığı gibi mi %20 ye kadar etkili falan diyorlar
  2) nişasta veya mısır şurubundan mayşe oluyor mu ?
  3) Damıtma yaparken ısı yüksek olursa,dezavantajı ve avantajı nedir ?
  4) Buğdaydan votka yapan varmış. Buğday ile ilgili mayşe nasıl oluyor bir bilginiz var mı ?

 8. Gökhan Öztürk diyor ki:

  Sürekli takip ediyordum fakat abone olmamışım bu eksiği bugün giderdim bu tarifi uzun zamandır uyguluyorum fakat elde ettiğim sonuçlar oldukça kötü çıkıyor halihazırda bir hidrometrem olmadığından ölçüm yapamıyorum bu yüzden ezbere yapıyorum ki sizin ölçüleriniz ile birebir tutuyor sonuç olarak 21 gün sonunda (5ltlik pet bidonda 4lt lik mayşe den ) Net 1lt %20 alkol elde ediyorum fakat bu tarifi değiştirerek elde ettiğim oranı %40 a kadar çıkarttım bilgi paylaşmaktan mutluluk duyarım bu arada ellerine sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir