Bu makalenin konusu kir royal tartışılacak. kir royal hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Master Your Glass! Kir VS. Kir Royale makalesinde kir royal’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile analiz edelim.

Master Your Glass! Kir VS. Kir Royale içindeki en doğru kir royal ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için kir royal dışında bilgi ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler kir royal

Master Your Glass’ın bu bölümünde, Kir ve Kir Royale’ı ele alıyoruz Kir, Burgonya, Fransa’dan geliyor. Adını, 2. Dünya Savaşı sırasında Fransız kahramanı olan rahip Canon Félix Kir ve 1945’ten 1968’e kadar Burgonya kasabası Dijon’un Belediye Başkanı’ndan almıştır. Aligoté üzümü, yerel frenk üzümü likörü Crème de Cassis ile nötr, kemik kurusu, asidik bir şaraptır. Crème de Cassis, ezilmiş kuş üzümü eau-de-vie’de yumuşatılarak yapılan, koyu renkli, viskoz, tatlı bir likördür. Kir Royale, Aligoté beyaz şarabından ziyade Şampanya kullanılarak yapıldığı için Kir’den farklıdır. Bu nedenle, kutlamalar ve özel günler için yapılması ve tipik olarak ayrılması daha pahalıdır. #falldrinks #holidaydrinks #mixology Kir : • Bir beyaz şarap kadehini soğutun • ¾ oz (45 ml) Lejay Crème de Cassis • 4 oz (120 ml) çok altın Aligote beyaz şarap (veya diğer kuru beyaz şarap) • Karıştırın ve tadını çıkarın! • Garnitür yok – Opsiyonel Raspberry Kir Royal: • Chill bir şampanya flüt • ¾ oz (45ml) Lejay Crème de Cassis • 4 oz (120ml) çok soğuk Şampanya • Garnitür yok – Opsiyonel Blackberry, yıllar boyunca, Kir bir kokteyl ailesi, çeşitli varyasyonlar. En önemlisi, beyaz yerine kırmızı şarapla yapılan Kir Cardinal veya Ahududu Likörü ve Şampanya ile yapılan Kir Imperial’dir. Özel teşekkürler: Ryan McGinnis Chris Depersio Scott James Yapımcı ve Yönetmen: Michael Gaskell Yardımcı Yapımcı: Devin Kolovich MG Studio’da (Las Vegas) çekildi.

kir royal hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Master Your Glass! Kir VS. Kir Royale
Master Your Glass! Kir VS. Kir Royale

Okuduğunuz Master Your Glass! Kir VS. Kir Royale hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast ‘nin hemen her gün yayınlanan diğer içeriği daha fazla okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

kir royal ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Master #Glass #Kir #Kir #Royale.

lejaycassis,lavielejay,since1841,blackcurrants,aligote,bourgogne,wine,chardonnay,burgundy,whitewine,aligot,winestagram,pinotnoir,winelover,winelovers,winesnob,winenight,finewine,domaineleroy,owc,winetasting,saperbere,beviungioso,pineporn,pierremorey,borgogna,timorasso,tastingnotes,sole,derthona,bhfyp,mgstudio.com,twelvecocktails,12cocktails,kirvskirroyal,kir,kirroyal,kirroyale,master your glass,mixology,drink recipe,bartender,bar fly,the bar fly,the garnish guy,steve the bartender.

Master Your Glass! Kir VS. Kir Royale.

kir royal.

kir royal bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com ‘nin kir royal içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. L'eau Des Rochers diyor ki:

    They make a bottle of de-alcoolized Kir Royal and it’s amazing !! Enjoying this on my 1 year sober anniversary ✨✨

  2. Todd diyor ki:

    That's beautiful ice!! I am surprised though at the 3/4 oz of Cassis since I've only ever seen it call for 1/4 oz or a 1/2 max. Perhaps those measurements are only when using Chambord? Hmmmmm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir