Makalenin konusu spritz ile ilgili olacaktır. spritz hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Master The Classics: Aperol Spritz makalesinde oneofakindbnb ile spritz hakkında bilgi edinelim.

spritz ile ilgili videoların özeti en ayrıntılı Master The Classics: Aperol Spritz

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için spritz dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

spritz ile ilgili birkaç açıklama

Spritz’in kökeni, Napolyon savaşları sırasında 1805’e kadar uzanıyor. Bu savaşların sona ermesini takip eden yıllarda Avusturya-Macaristan imparatorluğu, Venedik’in bulunduğu İtalya’nın Veneto bölgesinin mülkiyetini aldı. Avusturyalılar sonraki 50 yıl boyunca bu bölgeyi ellerinde tuttular ve yerel şaraba bir sıçrama ya da Almanca’da bir “Spritz” su ekleme geleneği geliştirdiler. 1919’a hızlı ilerleyin ve Aperol doğdu. 1920’lerde sağlık bilincine sahip İtalyanlara içmenin ve formda kalmanın harika bir yolu olarak pazarlandığı için popülerlik kazandı (tanıdık geliyor mu?), ancak 1950’lere kadar Aperol fikrinden yararlanmaya başlamadı. “Spritz” Bu, Aperol’ün ikonik içeceği yarattığı on yıldı, ancak 2003’te Campari’nin Aperol’ü satın almasına ve spritz’in dünya çapında bir fenomen ve ev ismi haline gelmesine kadar değildi. Bu içeceği seçtim çünkü bu, Kararlarımızı kırma konusunda kendimizi daha iyi hissettirmek için brunch içecekleri ve düşük ABV kokteylleri için aç olduğumuz aydır. Zevk almak! İşte Bu Bölümde Kullandığım Aletlerin Linkleri: Barfly Bakır Ölçme Fincanı: Mercer Culinary Precision Maşası: Mercer Mutfak Çubuğu Bıçak Seti: Beyler amazon mağazamızın tamamına göz atmak isterseniz, buradan yapabilirsiniz: Bunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. resmi olarak Barfly Mixology Gear sponsorluğundayız. Barfly çok yüksek kalitede profesyonel bar ekipmanları üretir. Barware temelleri ve aksesuarları, ustaca sonuçlar elde edebilmeniz için her bardakta optimum görünüm, sıcaklık tutarlılığı ve orantı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Onları kesinlikle kontrol edin: Resmi önlük sponsorumuzun Stagger Lee Goods olmasından gurur duyuyoruz. Alfred Ramos, Kuzey Kaliforniya’daki atölyesinde bu inanılmaz kaliteli önlüklerin her birini elle dikiyor. Özel işler yapar ve bir restoran ve barda hemen hemen her pozisyon için önlükleri vardır, bu yüzden kendinize bir iyilik yapın ve ona bir göz atın: Üretim maliyetini dengelememize yardımcı olmakla ilgileniyorsanız, bir sürü Patreon sayfamıza göz atmalısınız. harika avantajlar ve size kaliteli içerik sunmamıza yardımcı olmak için uzun bir yol kat ediyor. Bunu burada bulabilirsiniz: İşte Özellikler: Aperol Spritz 2oz (60ml) Aperol 3oz Prosecco Splash Soda Su Portakallı Kama Züccaciye: Şarap Kadehi (West Elm’den).

spritz ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

Master The Classics: Aperol Spritz
Master The Classics: Aperol Spritz

Öğrendiğiniz Master The Classics: Aperol Spritz içeriğini anlamanın yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

spritz ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Master #Classics #Aperol #Spritz.

Drink The Series,The Educated Barfly,Classic Cocktail,Cocktail,Drink,Drinks,Bartender,Bartenders,Los Angeles,California,Modern Classic,Leandro DiMonriva,Cole’s French Dip,Classics,Master The Classics,David Wondrich,Craft,Craft Cocktails,DTLA,Youtube,DIY,Tutorial,Cocktail Tutorial,Do It Yourself,Bar tools,Home Bar Basics,Bar Basics,Jerry Thomas,How To Mix Drinks,old fashioned cocktail,educated barfly,Aperol Spritz,Aperol,Brunch.

Master The Classics: Aperol Spritz.

spritz.

spritz hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. One Of A Kind Bed & Breakfast spritz hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Michele Favaretto diyor ki:

  Leandro, listen to me: put aside the orange and take one big juicy olive (with a long stick)! It changes everything. That is a typical venetian tradition and many people don't know it but it is the real way to taste our drink!

 2. Hmmadison96 diyor ki:

  This was my first 'cocktail youtube' video and I can't believe it. Since March I've read 5 books and watched hours and hours of youtube, damn near all of your, Greg's, and Steve's videos.

 3. Adam Cavanaugh diyor ki:

  Educated Barfly is like if Christopher Guest had a youtube channel. I'm not sure "Marius" exists. You guys are goofs and I love you.

 4. Neo Roman0 diyor ki:

  I am glad to see that I'm not the only one who is struggling with keeping my citrus wheels evenly cut…:/ Does anyone have a trick to cut them evenly?

 5. Sunkid Surfer diyor ki:

  So much talking for a three Ingredient drink 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

 6. Sean Elstob diyor ki:

  Low abv. That’s hilarious. Not the way I do it. 1/3 Aperil, 2/3rds Prosecco. Fruit slice? Get the hell outta there! Soda? Why dilute it. Same for the ice. Bosh.

 7. Slappy Fistwad diyor ki:

  No no no no no no…….NO! Take out the Proseco and use the same measure of Bombay Sapphire! THAT'S a winning beverage!!!

 8. MightBeCale diyor ki:

  Let's be real, as soon as you stop forgetting things the comments will instantly shift to "F-K YOU! YOU'RE REMEMBERING EVERYTHING!"

 9. Andrew Sutter diyor ki:

  Love the vids but please explain what each ingredient is. I watch this video precisely because I don't know what Aperol is.

 10. Natalia Mejia diyor ki:

  I love love love this summer drink. I could drink it all day and night. I actually have a question for you. When I was in Venice and always asked for this drink they would always add a green stuffed olive along with the orange peel. Is it just in Venice that they do this? And why? Btw I always took it out and ate it separately. And it was at all restaurants and bars. Cheers!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir