Makalenin bilgileri turgutluda gezilecek yerler ile ilgili olacaktır. turgutluda gezilecek yerler arıyorsanız, bu Manisa Turgutlu Merkez Tanıtım – Walking Tour Turkey 2020 makalesinde oneofakindbnb turgutluda gezilecek yerler’yi analiz edelim.

turgutluda gezilecek yerler hakkında genel bilgiler en ayrıntılı Manisa Turgutlu Merkez Tanıtım – Walking Tour Turkey 2020

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayış için turgutluda gezilecek yerler dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler turgutluda gezilecek yerler

Manisa Turgutlu Merkez Yürüyüşü Tanıtım 2020 Ekim – Yürüyüş Turu Türkiye 2020 Ekim. Manisa Tanıtımları Manisa Merkez: Manisa Demirci: Manisa Salihli: Manisa Köprübaşı: Aşağıdaki linke tıklayarak kanalıma ücretsiz abone olarak bana destek olur musunuz? Teşekkürler ♥ Lütfen destek için aşağıdaki linke tıklayarak kanalıma abone olur musunuz? (ücretsiz) Teşekkürler ♥.

turgutluda gezilecek yerler konusuyla ilgili bazı resimler

Manisa Turgutlu Merkez Tanıtım - Walking Tour Turkey 2020
Manisa Turgutlu Merkez Tanıtım – Walking Tour Turkey 2020

Görüntülediğiniz Manisa Turgutlu Merkez Tanıtım – Walking Tour Turkey 2020 hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb ‘nin hemen aşağıda yayınladığı diğer içeriği okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

turgutluda gezilecek yerler ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Manisa #Turgutlu #Merkez #Tanıtım #Walking #Tour #Turkey.

manisa,turgutlu,manisa turgutlu,manisa turgutlu merkez,turgutlu tanıtım,manisa tanıtım,manisa walking,turgutlu merkez,turgutlu 2020,manisa 2020,turgutlu merkez 2020,manisa gezilecek yerler,manisa tarihi yerler,manisa merkez,manisa yol yürüyüşü,walking tour turkey 2020,manisa walking tour,funsightseeing,tugutlu,turgutlu manisa,turgutlu üzüm,Turgutlu,Turgutlu Manisa,turkey walking tour,turkey walking tour 2020.

Manisa Turgutlu Merkez Tanıtım – Walking Tour Turkey 2020.

turgutluda gezilecek yerler.

turgutluda gezilecek yerler bilgisiyle oneofakindbnb.com sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com turgutluda gezilecek yerler hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Huseyin Turanli Norway diyor ki:

  🇹🇷🇧🇻Norvecten selamlar emeginize saglik 2009 da ayrildigim dogdugum buyudugum kasabayi dolastik sayende ottoman in karsi køsesindeki binaninbyanindaki bina 2. Kat benim evim, Eski kasaba daha iyiydi ama iste buyuyor, 🇬🇧Hello from Norway Born and raised the small town called kasaba big changed since I left in 2009 my whole family still lives for a hundred years I miss a lot kasaba thanks for the presentation

 2. Fatma Tekin diyor ki:

  Paylaşım için teşekkür ederiz emeğinize sağlık. Benim doğduğum büyüdüğüm bir süre yaşadığım hatta görev yaptığım yer. Ama inanın video ilk başladığında neresi olduğunu çıkaramadım. Ancak Atatürk heykelinin bulunduğu meydana geldiğinizde anladım. Ah o yolların dili olsa . En son 2017 de gittim. O kadar değişmiş ve kalabalıklaşmış ki. Hiç beğenmedim. Benim çocukluğumda ve 2000 li yılların başında daha güzeldi. Daha az insan daha az dükkan daha samimi idi. Esnafları tanırdık onlarda bizi tanırdı. Şimdi ise küçük bir İstanbul olmuş. O yüzden hiç güzel değil. Ben gerçek kasaba havasını özlüyorum. Emekli olduğumda yerleşmeyi bile düşünmüyorum. Kasaba havasını kaybetmiş.Ama en azından bu video ile birazda olsa doğduğum toprakları görmek beni mutlu etti. Tekrar teşekkür ederiz emeğinize sağlık

 3. Songül Uluğlu diyor ki:

  Turgutlu hakkında hiç güzel bişey söyleyemiyecem yollar köstebek yuvası gibi pazar cantalarını cekemiyoruz herşey çok yavaş turgutlar mahallasine gidin içler acısı doğalgaz için kazmışlar kaç aydır düzelten yok ha şunuda söylemeden geçemiyecem sokak lambaları geceden cok gündüz yanıyor

 4. Eva Yilmaz diyor ki:

  Bu Video ya yeni denk geldim simdi keyif ile izlicem. Cok özledim oralari😫
  Ama ayin 24. de geliyorum 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 eski halinin resimleri var bende cok kücükken izine geldigimizde babam cekiyordu hep.
  Birde simdiki halini görünce sasiriyorum☺️ her yil dahada degisiyor. En son geldigimde hic taniyamadim ara sokaklar arabadan gecilmiyor okadar dolmus bizim kücük kasabamiz. Eskiden toplam 10 araba görürdük 😆
  Kücük Istanbul gibi her yerden insan gelmis🥰

 5. Hasan Bahri Koyutürk diyor ki:

  Merkez dediğimiz zaman Atatürk bulvarı ve civarları aklıma geliyor.tanıyamadim derken ottomanin önünden geçtiniz nihayet o da bizim mahalle.

 6. Sn.K diyor ki:

  Biz Turgutlu yada Akhisar merkezden ev alıcağız aşırı kararsızım ama il olması umrumda değil ve Turgutlu merkez çok iyiye benziyor sanırım Turgutlu'dan alıcağız hem Manisa hem de İzmire de yakın.

 7. halkim hej diyor ki:

  Oraya taşınmayı düşünüyoruz da diğer sokakları da çekip daha ayrıntılı bir video hazırlayabilir misiniz lütfen?🙏

 8. GAIL- UK WANDERER diyor ki:

  Hello dear, this video is very interesting and very nice indeed. Thanks for walking with me and showing me around. Gail here watching from London. Let’s connect and see you on the next video. Liked and subs 👍 sea you on the next video 😘❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir