Bu makale, içeriğindeki pamukkale travertenleri ödev hakkında açıklığa sahiptir. pamukkale travertenleri ödev hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Maket Pamukkale Travertenleri Yapımı. Construction of Travertines in Denizli Pamukkale /TÜRKİYE makalesinde pamukkale travertenleri ödev konusunu netleştirelim.

pamukkale travertenleri ödev ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde Maket Pamukkale Travertenleri Yapımı. Construction of Travertines in Denizli Pamukkale /TÜRKİYE kapsar

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için pamukkale travertenleri ödev dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir pamukkale travertenleri ödev

Denizli Pamukkale Traverter Yapım İşi Malzeme listesi: Strafor veya köpük Apaç tutkal Guaj boya (lacivert, açık mavi, beyaz) Maket bıçağı Alçı 100 Kat vernik Strafor kullanmanızı tavsiye ederim Köpük kullandım, kolay kesilmedi, ahşap tavsiye ederim Yapıştırıcı olarak tutkal, ben prit kullanıyorum, kullandım ama tam olarak yapışmadı ama yine de ahşap tutkalı kullanmayı tercih ediyorsunuz. Alçıdan sonra beyaz boya ile boyamanız gerekecektir. Boya kuruduktan sonra videodaki gibi guaj boyalar ve son olarak 100 kat vernik ile boyamaya başlayabilirsiniz! 100 katlı vernik kullanırken dikkatli olmalısınız çünkü iki aşamalıdır, içinde sertleştirici olduğu için anında donabilir, bu yüzden sık sık karıştırın ve verniği önce saç kurutma makinesi ile birkaç dakika ısıtın. verniği kullanarak, ilk döktüğünüzde bir cam kavanozda karıştırın, şeffaf hale gelene kadar mat bir renk alır. karıştırıp öyle kullanın. İzlediğiniz için teşekkürler. Videoların devamı için desteğinize ihtiyacımız var. Lütfen abone olun ve beğenin. Çok mutlu olurduk.

Bazı resimler pamukkale travertenleri ödev konusuyla ilgilidir

Maket Pamukkale Travertenleri Yapımı. Construction of Travertines in Denizli Pamukkale /TÜRKİYE

Görüntülediğiniz Maket Pamukkale Travertenleri Yapımı. Construction of Travertines in Denizli Pamukkale /TÜRKİYE içeriğini keşfetmenin yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda güncellenen daha fazla makale arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

pamukkale travertenleri ödev ile ilgili birkaç öneri

#Maket #Pamukkale #Travertenleri #Yapımı #Construction #Travertines #Denizli #Pamukkale #TÜRKİYE.

#maket pamukkale yapımı#,#traverten#,#maket traverten#,#pamukkale#,#denizli#,#traverten tapımı#,#maket terihi yerler yapımı#,#türkiye#,#turkey#,#maket yapımı#,#making#,#travertines#,#making travertines#,#el becerisi#,#okul ödevi#,#proje#,#coğrafik bölge#,#proje ödevi#,#tarihi yer#,#doğa olayı#,#beceri#,#motor gelişimi#,#gelişim#,#denizli türkiye#,#denizli turkey#.

Maket Pamukkale Travertenleri Yapımı. Construction of Travertines in Denizli Pamukkale /TÜRKİYE.

pamukkale travertenleri ödev.

pamukkale travertenleri ödev bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com pamukkale travertenleri ödev hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Nisa_ Nur_ diyor ki:

    Çok pardon ama videonun başında nasıl kestiğini gösterirken ortasında bir anda sonuna ışınlaması çok can sıkıcı bir anda ortada kalmamız yetmez gibi aksilikler bir türlü bitmiyor eğer bir iş yapıyorsanız onunda sonunu güzelce yapında emeğiniz güzel olsun kendi çabamızla bir şeyler elde etmek zordu :))

  2. elif Özarslan diyor ki:

    Ellerinize sağlıklı çok güzel olmuş aynısını yaptık fakat alçı kuruyun ca çatlamaya başladı ne yapabiliriz

  3. Hakan Doğan diyor ki:

    Öncelikle merhaba emeğinize sağlık 1 sorum etrafındaki şekilleri demi alçı ile verdiniz 2 sorum 100 kat vernik biraz pahalı diğer verniklerden kullansak olurmu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir