Bu makale, içeriğindeki canakkale camping hakkında açıklığa sahiptir. canakkale camping hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Makara Ütopya Camping'de hafta sonu kampı #çanakkale #geyikli makalesinde oneofakindbnb ile canakkale camping hakkında bilgi edinelim.

canakkale camping hakkında genel bilgiler en ayrıntılı Makara Ütopya Camping'de hafta sonu kampı #çanakkale #geyikli

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için canakkale camping dışında bilgi ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

canakkale camping ile ilgili birkaç açıklama

Herkese merhaba. Bu hafta sonu (21 – 22 Ağustos 2021) Çanakkale Geyikli’de Ütopia Camping’de kamp yaptık. Hemen söylemeliyim ki rüzgarı hesaba katmadık, bu yüzden zaman zaman sesimizi kıstı. Amatörlerimize ver, tamam mı? 🙂 Bozcaada’nın tam karşınızda olduğu geniş bir alanda gölge sorununun olmadığı kamp alanında Ege Denizi’ne karşı çadırınızdan uyanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Genel olarak memnun kaldık. Fiyatlar iyi. Kişi başı günlük 60 TL ücret alınmaktadır. Tabii ki, kesinlikle değişecektir. Bu yüzden gitmeyi düşündüğünüzde mutlaka iletişime geçin ve rezervasyon yaptırın. Çalışanlar çok güler yüzlü, ortak mutfak alanı, wc ve duşlar var. Belki de gittiğimiz döneme denk gelen bir durum tabi bilmiyorum ama tek kötü yanı oldukça kalabalık olması. Çadırlar birbirine çok yakın. Şanslıysanız, alt katta veya daha sessiz köşelerde bir çadır kurabilirsiniz. Bir kafe ve restorana sahiptir. Fiyatlar makul. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Geyikli’ye çok kısa bir mesafede olduğu için dilerseniz yine de market ihtiyaçlarınızı oradan karşılayabilirsiniz. Çevrede de gezilecek yerler var. Dalyan’da güzel bir köy kahvaltısı yapabilir ve Herodes Atticus Hamamı’nı görebilirsiniz. Bunu videoda göreceksiniz. Ayrıca yorulduğumuz için kayıt yaptırmayalım dediğimiz Alexandria Troas antik kentini de mutlaka görmelisiniz. Sütun başlıklarına hayran kalacaksınız. Tabii ki Pembe Göl çok güzel. İçindeki yüksek tuz içeriğinden dolayı yılın belirli zamanlarında rengi pembeye yakın olan gölün şekli kalbe benzediği için Pembe Kalp Gölü olarak da adlandırılır. Gruplar halinde de gelip kalabilirsiniz ya da yalnızım diyorsanız; Tabii ki tek başına da yapılabilir 🙂 Biz genel olarak beğendik, umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler 🙂 .

canakkale camping konusuyla ilgili bazı resimler

Makara Ütopya Camping'de hafta sonu kampı #çanakkale #geyikli
Makara Ütopya Camping'de hafta sonu kampı #çanakkale #geyikli

Okuduğunuz Makara Ütopya Camping'de hafta sonu kampı #çanakkale #geyikli hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb ‘nin her gün yayınladığı daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

canakkale camping ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Makara #Ütopya #Camping39de #hafta #sonu #kampı #çanakkale #geyikli.

çanakkale,geyikli,dalyan,çadır,çadır kampı,makara ütopya camping,ütopya camping,ütopya kamp,ege denizi,bozcaada,bozcaada kamp,pembe göl,pembe kalp gölü,tek başına da olur,tekbaşınadaolur,mahmut uçakcan,çanakkale kamp,geyikli kamp,dalyan kamp,ege kamp,Herodes Attikus Hamamı,herodes,Alexandria Troas.

Makara Ütopya Camping'de hafta sonu kampı #çanakkale #geyikli.

canakkale camping.

canakkale camping bilgisiyle oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast canakkale camping hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir