Makalenin konusu gemlik mado etrafında dönecek. gemlik mado arıyorsanız, bu MADO Gemlik'te yeni yüzüyle hizmete girdi makalesinde oneofakindbnb gemlik mado’yi açıklığa kavuşturalım.

MADO Gemlik'te yeni yüzüyle hizmete girdi içinde gemlik mado ile ilgili en eksiksiz içeriği kapsayan

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için gemlik mado dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

gemlik mado ile ilgili birkaç açıklama

Gemlik’in sevilen iş adamlarından Fatih Ayvaz tarafından devralınan ve yenilenen konseptiyle bugün hizmete açılan MADO büyük beğeni topladı. Türkiye’nin en büyük markalarından Mado’nun tüm ürünlerinin bulunduğu Gemlik şubesi, bugün açılışa katılan tüm misafirlerden tam not aldı. Gemlik iş, siyaset ve spor camiasının bir araya geldiği açılış programında AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, AK Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Fethi Yıldız, AK Parti Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Şamil Yiğit, MHP Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz, Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Paşa Ağdemir, Gemlik Ticaret Borsası Başkanı Özden Çakır, Gemlik Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sedat Gürle, Gemlik Devlet Hastanesi Başhekimi Şahmeran Çelenkoğlu, Akran Gemlik Basketbol Kulübü Başkanı Berkay Bulut, Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları ve çok sayıda kişi katıldı. Açılış konuşmasını AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık yaptı. Işık konuşmasında; “Bu prestijli markayı restore ederek yeni bir konseptle işletme sahibi Fatih Ayvaz’a tüm Gemlik adına teşekkür ediyorum. Allah bereketli ve bereketli işler nasip etsin. Tüm Gemlik halkı da bundan faydalanacak. Tekrar hayırlı olsun.” dedi.

Bazı görüntüler gemlik mado ‘in içeriği ile ilgilidir

MADO Gemlik'te yeni yüzüyle hizmete girdi
MADO Gemlik'te yeni yüzüyle hizmete girdi

Okuduğunuz MADO Gemlik'te yeni yüzüyle hizmete girdi hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer makaleleri arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

gemlik mado ile ilgili birkaç anahtar kelime

#MADO #Gemlik39te #yeni #yüzüyle #hizmete #girdi.

gemlik,gemliklife,mado,gemlik mado,fatih ayvaz.

MADO Gemlik'te yeni yüzüyle hizmete girdi.

gemlik mado.

gemlik mado bilgisiyle Oneofakindbnb sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. gemlik mado hakkındaki makaleyi One Of A Kind Bed & Breakfast ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir