Bu makalenin içeriği long ısland ıce tea tarifi hakkında net bilgiler sağlayacaktır. long ısland ıce tea tarifi hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Long Island Ice Tea nasıl yapılır? makalesinde One Of A Kind Bed & Breakfast ile birlikte long ısland ıce tea tarifi hakkında bilgi edinelim.

long ısland ıce tea tarifi ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde Long Island Ice Tea nasıl yapılır? özetleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için long ısland ıce tea tarifi dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

Paylaşım konuyla ilgilidir long ısland ıce tea tarifi

Long Island Ice Tea yapmayı öğrenin. .

long ısland ıce tea tarifi hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Long Island Ice Tea nasıl yapılır?
Long Island Ice Tea nasıl yapılır?

İzlediğiniz Long Island Ice Tea nasıl yapılır? hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından One Of A Kind Bed & Breakfast Güncelleme Güncelleyen Diğer Bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

long ısland ıce tea tarifi ile ilgili anahtar kelimeler

#Long #Island #Ice #Tea #nasıl #yapılır.

long island ice tea,long island ice tea yapımı,long island ice tea tarifi,kokteyl,kokteyl yapımı,kokteyl tarifi,kokteyl tarifleri,kokteyl hazırlama,evde kokteyl yapımı.

Long Island Ice Tea nasıl yapılır?.

long ısland ıce tea tarifi.

long ısland ıce tea tarifi içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com long ısland ıce tea tarifi hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. akay aliş diyor ki:

  Alkolleri ve limon suyunu koyduktan sonra hafifçe shake yapman ve bol buz koyduktan sonra çok az miktar da kola koyman daha doğru olur. Aslında kola da sıçratma şeklinde koyulur ki rengi açık olsun kola gibi görünmesi yanlış

 2. Zafer Kayalı diyor ki:

  1.5cl votka, 1.5cl rom, 1.5cl cin, 1.5cl tekila, 2.5cl triple sec. 2.5cl sweet&sour, 2.5cl kola. deneyebilirsiniz.

 3. Ümit Emre diyor ki:

  1.5 cl Absolute votka
  1.5 cl Küba romu
  1.5 cl Olmeca Tekila
  1.5 cl london cin
  1.5 cl Cointreau (portakal Likörü)
  4 CL SWEET and sour mix
  SHAKLE ve en son kola ilave et.
  GARNİTÜR yeşil lime.

 4. Cocoyigit 12# diyor ki:

  Limon suyu yerıne sweet&sour daha başarılı olur 🙂 Ölçekleride 2 -2-2-2-2yaparsanız daha keskin daha mükemmel bir tat alacağınızdan emınım

 5. Deniz Tosun diyor ki:

  dünyanın her yerinde kolayla yapmıyorlar. antalyanın en iyi otellerinin birinde sipariş verdiğimde sprite ile yapmışlardı.

 6. Çağrı Kaya diyor ki:

  Erol köse arkadaşım lon island ıce tea shakelenmez orası doğru ama bardak yanlış zaten o içeceğin özelliği long bardağında olması ve rengide tutturamamış aynen

 7. erol köse diyor ki:

  Arkadaş baya bi saçmalamış . Diğer videolarında cosmopolitan 3 farklı içecekten oluşurken 10 saniye shake yaptı ama long ısland gibi bir kokteyli shake yapmadan üzerine kola ekledi . Bence yanlış seçim. Kokteyl ne kadar soğuk olursa o kadar iyidir .

 8. tubeuser211 diyor ki:

  hayatimda boyle amatorluk gormedim. o servisi yaparken elin buza degiyor lan nasil icecek millet onu. adam gibi anlatsana sunu insanlara. ayrica hem cile hem de lime servis edilir mi bu ickide. su ana kadar gordugum en amator barmensin.

 9. Bora Tilki diyor ki:

  Şunu sormak istiyorum. Bir kaç yerde daha böyle videolar izledim. Yani nasıl emin olabiliyorsunuz göz kararı ile 2 cl i 3 cl i 1,5cl i ? Gerçekten merak konusu. ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir