Bu makale, yunan rakısı ismi hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. yunan rakısı ismi hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Limonata

Serkan Keskin, Ertan Saban içindeki yunan rakısı ismi ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesi ile kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için yunan rakısı ismi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

yunan rakısı ismi ile ilgili birkaç açıklama

Limonata 2015 yılında vizyona giren bir Türk filmidir. Makedonya’da yaşayan Suat, eski bir kamyon şoförüdür ve ölümcül bir hastalık nedeniyle yatağa düşer. Oğlu Sakıp’ı yanına çağırır ve ölmeden önceki tek arzusunu anlatır. Suat, yıllar önce İstanbul’da imam nikahı yaparak bir kadınla evlenmiş ve bu evlilikten bir çocuğu olmuştur. Ancak Suat bebekken terk ettiği bu çocuğu hiç görmemiştir. Ölmeden önce tek dileği ikinci çocuğu Selim’i bulmak ve hayır dualarını istemektir. Buna göre oğlu Sakıp’tan İstanbul’a gidip kardeşini bulmasını ister. Sakıp, babasının gazi arabasına atlar ve sadece ağabeyinin adı ve eski bir adresle İstanbul yollarına düşer. Ünlü oyuncu Ali Atay’ın kamera arkasındaki ilk yönetmenlik deneyimi olan filmin başrollerini Serkan Keskin ve Ertan Saban paylaşıyor. Yönetmen: Ali Atay Oyuncular: Ertan Saban, Serkan Keskin, Funda Eryiğit Tür: Komedi, Dram.

Bazı görüntüler yunan rakısı ismi ‘in içeriği ile ilgilidir

Limonata |  Serkan Keskin, Ertan Saban
Limonata | Serkan Keskin, Ertan Saban

Serkan Keskin, Ertan Saban içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast Güncellemeyi hemen aşağıda olan diğer bilgileri arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

yunan rakısı ismi ile ilgili birkaç öneri

#Limonata #Serkan #Keskin #Ertan #Saban.

Limonata,limonata izle,komedi filmi,dram filmi,limonata tek parça,limonata hd,Lemonade,cinema,subtitle,sous-titres,ondertitels,untertitel,Ali Atay,Ertan Saban,Serkan Keskin,Funda Eryigit,Luran Ahmeti,Turkish,movie,worldwide,roadtrip,Trabant,brotherhood,Macedonia,UAE,French,Belgium,Slovenia,Ireland,Denmark,Bulgaria,Russia,Limonade,عصير الليمون,de la limonade,Limonada,Лимонад,Lemoniada,Germany,Holland,UK,USA,ENTERTAINMENT,FUN,COMEDY,DRAMA,MNS FILM,sansürsüz.

Limonata | Serkan Keskin, Ertan Saban.

yunan rakısı ismi.

yunan rakısı ismi bilgisiyle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb yunan rakısı ismi hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Betül diyor ki:

    16/10/22 03.25
    İzlemesi keyifli su gibi aktı film. Bi güldürdü bi hüzünlendirdi. Nasıl geçti zaman anlayamadım. Bi baktım bitivermiş. Sonda Babam'a ve İnci'ye yazısını görünce ayrı hüzünlendim. Işıklar içerisinde uyusunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir