Bu makale, içeriğinde açıkça mandalina ne zaman yetişir bahseder. mandalina ne zaman yetişir ile ilgileniyorsanız, bu Limon Ağacı Nasıl Budanır makalesinde oneofakindbnb.com ile mandalina ne zaman yetişir konusunu tartışalım.

Limon Ağacı Nasıl Budanır içinde mandalina ne zaman yetişir ile ilgili en eksiksiz içeriği kapsayan

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için mandalina ne zaman yetişir dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlama arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım mandalina ne zaman yetişir

Bu uygulamalardan bana ulaşabilirsiniz.

mandalina ne zaman yetişir hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Limon Ağacı Nasıl Budanır
Limon Ağacı Nasıl Budanır

Görüntülediğiniz Limon Ağacı Nasıl Budanır hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer konuları keşfedebilirsiniz.

Burayı tıklayın

mandalina ne zaman yetişir ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Limon #Ağacı #Nasıl #Budanır.

limon,limon budama,limon nasıl budanır,en doğru limon budama,tüm püf noktalarıyla limon budama,limon toplamaya doyamazsınız.

Limon Ağacı Nasıl Budanır.

mandalina ne zaman yetişir.

mandalina ne zaman yetişir hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast mandalina ne zaman yetişir hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Dicle Nehri diyor ki:

  Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz. Benim saksıda yetiştirdiğim 3 yıllık limonlarim var ama bu sene aşağı kısımda yapraklarda hafif sararma ve dökülme oluyor ne yapmalıyım nedeni nedir

 2. ferdi diyor ki:

  limonlarda çiçek açım döneminde su kesinlikle vermeyin çünkü çiçek ve meyveyi doker arkadaşlar meyve ceviz büyüklüğü gelince bol su verin

 3. Ertuğrulgazi Özkürkçü diyor ki:

  Emeğiniz için teşekkürler. Kısa ve net videolar çekmeniz akıllıca. Çok uzatamıyorsunuz. Çok güzel değerlendirme ve SORULAR var. Vaktiniz olduğunca o sorulara da kıs ve net cevap yazmanız çok yararlı olur. Sorularım var ama çoğu cevaplanmayınca sormak içimden gelmedi. Selamlar..

 4. Abdullah Kastas diyor ki:

  Hocam merhaba benim saksıda bir limon ağacım var saksı değişiminden sonra tüm yapraklarını döktü bende toprağını tekrar değiştirdim maşallah çok güzel bir şekilde gelişiyor hem yaprak hemde çiçek olarak yenileri bolca açıyor ama rengi beyaza yakın bir yeşil tonunda sizce neden kaynaklanır yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 5. Songül Çoban diyor ki:

  Emeğinize sağlık hocam bana bu bahar da limon ağacı geldi üstünde çiçek vardı çiçekleri döküldü şimdi biraz yeşerdi.sormak istediğim budamam gerekiyormu ve ne zaman budayacam.Birde bu sene limon veririrmi.

 6. Elmas ŞAĞBAN diyor ki:

  Merhaba benim saksıda limon ağacım var yaklaşık 3-4 yıldır sadece uzadı hiç dallanıp budaklanmadı ne yapmalıyım hiç budamadım 1,5 – 2 metre oldu lütfen yardımcı olun
  Cevap verirseniz çok sevinirim

 7. İzzet Dokumacı diyor ki:

  İstanbul ikliminde limon yetişir mi? Acemiyim, yüksek ısı istiyor diyenler var. Limon çekirdeklerinden filizlenme yapmak istiyorum, sizce bu doğru bir yöntem mi?

 8. İsmailbattal26 İsmailbattal26 diyor ki:

  Mrb lar geçen yaz eve bir limon ağacı aldım Eskişehir de yaşıyorum ..Aşılı ve limonu üzerindeydi ilk geldiğinde yapraklar sürgünler kısa bir süre sonra bi hastalık geçirdi ilaç aldım düzeldi ancak sonrasında hiç gelişmedi ..tam olarak geri de gitmedi ancak en küçük bir gelişme olmadı şu an budamak istiyorum zamanımıdır ve faydası olurmu

 9. Mustafa Turgun diyor ki:

  Sizin fidan konusundaki fikirleriniz önemli, Limon fidanı sipariş etmek istiyorum hangi limonu türünü önerirsiniz?

 10. Неля Кожинова diyor ki:

  Bizim binada çok byuk birkaç tane limon,portakal ve greyfurt var,ama kim sey bakmıyor ,çünkü 1 yaşlı teyze ve ben yabancı dayre var,başka 4 tane dayre kiracı. Nereden ıyi bahçevan Antalyada bulacağım?

 11. Saliha Alacahan diyor ki:

  Hocam ben saksıda limon yetiştirdim MaşAllah baya güzel büyüdü onun meyve vermesi için aşı mi lazım asisiz meyve vermez mi?

 12. Mehmet Zeki Yalcin diyor ki:

  Hocam benim limon yaprakları yeni filizlenirken kuruyor,meyvelerin büyük bi kısmıda küçücükken kuruyor sebebi nedir!
  Teşekkürler

 13. orhan dönmez diyor ki:

  Merhaba. 2 yaşında mandalina ağacımın yerini değiştirmek istiyorum. Hangi ay uygun olur. Yer Balıkesir/Erdek.

 14. Hüseyin birkan Uzun diyor ki:

  Kolay gelsin saksıda limonun var meyve vermiyor yediveren limon budama için hangi aylar uygun şimdi yapmamda sakınca varmı teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir