Makalenin bilgileri ıslama nasıl yapılır hakkında konuşacak. ıslama nasıl yapılır ile ilgileniyorsanız, bu KURU FASULYE ISLATMADAN NASIL PİŞİRİLİR makalesinde oneofakindbnb ile ıslama nasıl yapılır’yi keşfedelim.

KURU FASULYE ISLATMADAN NASIL PİŞİRİLİR içindeki ıslama nasıl yapılır hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Oneofakindbnb web sitesinde sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için ıslama nasıl yapılır dışında bilgi ekleyebilirsiniz Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

ıslama nasıl yapılır ile ilgili içerik

#fasulye pişirme #ıslatmadan pişirme KURU FASULYE TENCEREDE PİŞİRİLMESİ

ıslama nasıl yapılır hakkında bilgi ile ilgili resimler

KURU FASULYE ISLATMADAN NASIL PİŞİRİLİR

Okuduğunuz KURU FASULYE ISLATMADAN NASIL PİŞİRİLİR hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından One Of A Kind Bed & Breakfast Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

ıslama nasıl yapılır ile ilgili birkaç anahtar kelime

#KURU #FASULYE #ISLATMADAN #NASIL #PİŞİRİLİR.

[vid_tags].

KURU FASULYE ISLATMADAN NASIL PİŞİRİLİR.

ıslama nasıl yapılır.

One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı ıslama nasıl yapılır bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. ıslama nasıl yapılır hakkındaki makaleyi oneofakindbnb.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. zeyno &zeyno diyor ki:

  Bende aciliyetten aradığım bu videonuzu izledim biliyordum ama emin olmak için sizinle buluştum çokta içim rahat bişekilde çıkıyorum youtubdan kaynattım dinlenmeye bıraktım çıkmadan da destek amaçlı yazıyorum teşekkür ederim👍❤

 2. Merve Yaren diyor ki:

  Allah aşkına Bi tarif paylaşıyorsanız adam gibi konuşun ya orda 25 dakika kaynaticam diyomussun o kadar hızlı söylediğin için anlamamışım ve eminim ki de benim gibi birsuru anlamayan vardır

 3. S.A diyor ki:

  Bugün yemeğe son dk misafirin geleceğini öğrendim dünden fasulye islatmistim ama yetmicegini biliyordum acele youtubedan araştırdım karşıma bu video çıktı başka çarem olmadığı için denedim 😂 fasulyeyi 5 dk kaynattim vaktim olmadığı için 20 dk filan kapalı tuttum ona rağmen çok güzel pisti çok şaşırdım gerçekten video sahibine çok teşekkür ediyorum 🙏😊

 4. Kader KOŞMAK diyor ki:

  Suyu soğuk mu koydunuz da kaynamasını bekledınız yoksa sıcak su mu ekledınız 5 dakıka kaynamasını bekledınız

 5. Mondlicht 82 diyor ki:

  Ben hep böyle yaparım,ıslatıp pişirince suyu ve tanesi ayrı ayrı duruyor
  Bu şekilde mayalanıyor, daha lezzetli oluyor

 6. Tuba A.T. diyor ki:

  Hiç ihtimal vermeden denedim bu yöntemi gerçekten pişti çok güzel oldu. Denemeye çekinen varsa kesinlikle denesin. Tarif için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir