Bu makalenin içeriğinde avrupa nın en kalabalık ülkesi ele alınmaktadır. avrupa nın en kalabalık ülkesi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Koronavirüs: Batı Avrupa'nın en az önlem alan ülkesi İsveç makalesinde avrupa nın en kalabalık ülkesi’yi keşfedelim.

Koronavirüs: Batı Avrupa'nın en az önlem alan ülkesi İsveç bölümünde avrupa nın en kalabalık ülkesi ile ilgili en doğru bilgileri özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için avrupa nın en kalabalık ülkesi dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

avrupa nın en kalabalık ülkesi ile ilgili bazı içerikler

Burju İleri, İsveç’te hayatı anlatan ve Youtube’da İsveççe öğreten bir filologdur. Beş yıldır ikamet ettiği İsveç’in Katrineholm kentinde koronavirüs salgınını yaşıyor; Hayatının salgın öncesinden pek farklı olmadığını söylüyor. Düzenli olarak spor salonuna gider, alışverişini acele etmeden yapar. Uzun kış aylarının ardından havalar ısındıkça sokakların keyfini çıkarıyor. Birçok Avrupa ülkesinde koronavirüsten korunmak için izolasyon ve gönüllü karantina uygulanırken İsveç’te hayat normale yakın. Advanced, BBC Türkçe’den Esra Yalçınalp’a koronavirüsle “İsveç modeli” mücadelesinin detaylarını, bu tutumun göçmenlere nasıl yansıdığını ve psikolojik etkilerini anlattı. Haber-video: Esra Yalçınalp .

avrupa nın en kalabalık ülkesi içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Koronavirüs: Batı Avrupa'nın en az önlem alan ülkesi İsveç
Koronavirüs: Batı Avrupa'nın en az önlem alan ülkesi İsveç

Görüntülediğiniz Koronavirüs: Batı Avrupa'nın en az önlem alan ülkesi İsveç hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından Oneofakindbnb her gün aşağıda yayınlanan daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

avrupa nın en kalabalık ülkesi ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Koronavirüs #Batı #Avrupa39nın #önlem #alan #ülkesi #İsveç.

BBC Türkçe,www.bbcturkce.com,türkçe,koronavirüs,korona Türkiye,koronavirüs Türkiye,evde kal,evde tut,evde kal Türkiye,ekonomi,isveç ekonomi,isveç,stockholm,sahra hastanesi,korona tedbirleri,isveç modeli işe yarar mı,isveç halk sağlığı,önlem almayan ülke,pandemi hastanesi,avrupa’da koronavirüs,yurtdışında koronavirüs,coronavirüs,yurtdışında coronavirüs,farklı ülkelerde korona,isveç korona,isveç corona,salgın ne zaman bitecek,korona son durum,isveç vlog.

Koronavirüs: Batı Avrupa'nın en az önlem alan ülkesi İsveç.

avrupa nın en kalabalık ülkesi.

avrupa nın en kalabalık ülkesi içeriğiyle Oneofakindbnb ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com avrupa nın en kalabalık ülkesi hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. yb diyor ki:

  İsveç'te bugüne dek pandemiden ölenlerin sayısı 12.000'i, geçiyor. Bu sayı Vietnam'da 35, Moğolistan'da 2. Hem Vietnam, hem de Moğolistan Çin'e komşu ülkeler ve zamanında önlem alarak, gecikmeyerek ölü sayısını bu kadar düşük tuttular. İkisi de birer başarı hikayesi ama medya onlardan bahsetmiyor bile. Sürekli Avrupa'yı övmek yerine biraz dünyanın başka bölgelerine de bakmak lazım. Şu videoda İsveç'teki yetkililerin ve insanların şuursuzluğu ortadayken hala videoyu sunan kişiden İsveç güzellemeleri dinliyoruz.

 2. Sinan diyor ki:

  Biraz önce solna karolinska Hastanesinden atildim randevu veriyo lar covid19 + oldugumu ögrenince de attilar bölum ler arasi iletisim sıfir

 3. Bara nån Sadece birisi diyor ki:

  Hanımefendi İsveç’i baya övmüş yanlış anlamayın İsveç aslında iyi bir ülke. Ekonomik ve eğitim sistemi çok iyi burada fakat corona virüsü için alınan tedbirler yanlış. Bende doğdumdan beri İsveç’in başkenti olan Stockholm’da yaşıyorum. Evet burda insanlar sosyal mesafeye az çok uyuyorlar ama bunu herkes yapmıyor maalesef. Burda sadece liseler ve yüksek okullar ve devlete ait olmayan başka okullar kapalı. Ben hala okuluma gidip geliyorum ve burda sosyal mesafe çok uyulmuyor. Aynı zamanda birçok öğretmenimizin hasta olmalarından dolayı okulda gereken desteği göremiyoruz, aynı zamanda notlarımızı belirleyecek olan kişiler bizim hocalarımız olmadı içinde bu notlarımızıda etkileyecek. bu sene benim orta okulda son senem oldu için önemli bir testin geçecektik fakat o testlerde iptal edildi. Hem gereken desteği göremedimiz hem sınavların iptal olmasıyla ve notlarımız başka kişiler tarafından hazırlanacağından dolayı karnelerimiz büyük şekilde etkilenecek, Buda bizim lise için puanlarımızıdada etki yaratacaktır. Gençler hala dışarıda gezmeye ve partilemeye devam ediyorlar. Eğer devlet dışarıya çıkma saatlerini kısıtlasaydı ve gereken önlemleri uygulasaydı insanlara durumun ciddiyetini anlayacaklardı ve sanki hiç birşey yokmuş gibi davranmayacaklardı. Benim annemde bundan neredeyse 1,5 ay önce corona virüsüne yakalandı ve gereken desteği göremedi, virüs onda çok etki yarattı ve ağrıları vardı, ateşinde çok yüksekdi ve yanında bizzat ben durup indirmeye çalışıyordum. O anda yaşadım panik kötüydü, kaç defa doktorları aradık yardım için ama annemi hastaneye kabul etmediler taki annem nefes zorluğu yaşayana kadar. Acilde 36 saaten fazla bekledi ve test sonuçların geldiği aynı sabah hemen geri gönderdiler. Burda büyük ölçüde doktor ve hemşire eksikliği var. Böyle bir devletin sağlık sisteminin yetersiz olmasını bildi halde kısıtlama getirmiyor ve virüsün daha çok yayılmasını göze alabiliyor.

 4. Umut Özay diyor ki:

  Güya en refah ülke. Dunyanin en büyuk silah saticilarindan bu kan emici ulke. Mazlum insanlarin kaniyla abat olunmaz. Kurduklari medeniyet er yada geç yikilacaktir.

 5. Yasemin Malyemez diyor ki:

  Bugün bir haberde isveçde iki Türk hasta olmasına rağmen sırf Türk olduğu için tedavi edilmemiş. senin o samimi dediğin ülke en barbarca tavrı sergiledi. Kendi halkı dışında kimseyi tedavi etmiyorsa bir sorun var demektir. sırf orada yaşıyorsun diye bu kadar yanlı olmamalı insan

 6. Merry C diyor ki:

  Ülkece ölmeyi bekliyorlar.Nefes alıyorsan sorun yok sadece.Dünya alarma geçmiş,teyze hâlâ ağacın dalını çekiyor.Çok ilginç ya.O kadar da sakin kalmasınlar ya.

 7. Pelin Gutierrez_ diyor ki:

  İsveçte yaşıyorum doğduğumdan beri maalesef okulları BİLE kapatmıyorlar okulda herkes birbirine giriyor okulda resmen spor salonlarına yüzmeye bile götürmeye devam ediyorlar geçen amcam hastalandı doktorları aradık ölüm eşiğine gelmeden hastanelere gelmeyin dendi 😀 isveç refahı huzuru olarak çok iyi bir ülke ama sağlık açısından doktor yok maalesef ülkede

 8. Ali Fuat Buyukkeskin diyor ki:

  Az önlem aldilar da ne oldu? 10 milyon nufuslu ülkede 2152 kişi öldü.

  Az önlem aldilar diyoruz da 1 milyon kişiye düşen test sayisi Türkiye ile ayni bu da ilginç bir durum..

  Ayrica İsveç gaddar bir ülkedir. 1970 yilinda bile bu ulkede bir kisim topluluklara zorunlu kisirlaştirma yapiliyordu. Günümüzde de yaşli insanlarin ölümleri onlar için pek bir sorun teşkil etmez.

  Dünya da en fazla tecavüzün yaşandiği acayip bir ülke bunlar.

 9. Buğra Eliağır diyor ki:

  İsveç mokoko olmuş hala ballandıra ballandıra anlatıyor eee atın ölümü arpadan olsun diye boşa dememiş atalarımız..

 10. Ozland diyor ki:

  Kadin isvec i ovmus gibi konustugunu soyleyenler var yorumlarda.. acaba algisi mi degisik insanlarin.. bana hic oyle gelmedi.. saglik sistemi kotu demis.. kendimi guvende hissetmiyorum demis.. ve isvec toplumunun karakteristik ozellillerini anlatmis.. ovgu nerde ben goremedim.. gayet guzel atlatmis agrica..

 11. furkanyigit1 diyor ki:

  Kıza acayip ayar oldum ya kendini bilgili ve elit zanneden cahil ansiyete ne anksiyete bir kere o bir de filolog olacak

 12. hater diyor ki:

  kendi Devleti IBAN atar, adamlar gelmiş yok neden Göçmen dedi,
  yok neden İsveç övüyorsun… LOL
  herkes Türkler gibi Metrobüs Kafasıyla yaşamıyor.
  Siz Size Yetersiniz Asgari Ücret dahi alamazken.

 13. YorumsuZ diyor ki:

  Ne diyo sunuz hanımefendi devlet insanları eve kapatmasınmış.bencillik ülkesi resmen.çok şükür en güzel bu krizi yöneten Türkiyedir yarın bizden tavsiye isterler

 14. rabia tekin diyor ki:

  Avrupa merakınız orda yaşam var diyorsunuz gidiyorsunuz orda güvende hissetmeyince ah keşke türkiyeye dönebilsem tedavi olabilirdim diye ağlarsınız

 15. tolga 7781 diyor ki:

  Kesin virüsü kapmış tır bu bayan su an saçmalamış 15 bin olmuş vakaları kayıt altına alınmayan bınlercesıde vardır yazık!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir