Bu makalenin bilgileri ısparta gölü ile ilgili olacaktır. ısparta gölü arıyorsanız, bu KIRMIZI GÖLÜ İLK DEFA GÖRECEKSİNİZ (ISPARTA)

TÜRKİYE'DE TEK ( Zehirli mi? ) içindeki ısparta gölü hakkında genel bilgiler yakın zamanda güncellendi

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için ısparta gölü dışında bilgi ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlama arzusuyla, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Bazı açıklamalar ısparta gölü ile ilgilidir

Kızıl Göl’ü duydunuz mu? Kimsenin varlığından haberdar olmadığı bir göl keşfettim. Bu gölü sadece Isparta’nın Keçiborlu ilçesinde yaşayanlar biliyor. Kükürt yönünden zengin olan bu bölgedeki göl, doğal olarak kendini yeniliyor. Göldeki kireç miktarı nedeniyle tüm çevresini kireçler. Buna etrafındaki yaratıklar da dahildir. Pembe gölü duymuş olabilirsiniz ama burası çok farklı ve yıl boyunca öyle kalıyor. Kızıl göl, eski bir maden alanında yer almaktadır. İleride Kızıl Göl denilince burayı Furkan Kumkaya keşfetti diyeceksiniz. Birbirinden ilginç görüntüler sizlerle… Yeni videoları kaçırmamak için ABONE olmayı unutmayın. DİĞER VİDEOLARIM Beni ve hayata bakış açımı daha iyi anlamak isteyenler için “BANA KALDI” oynatma listesi hazırladım: Kitaplardaki anılarım gibi beni etkileyen kitaplar için hazırladığım “KİTAPLAR VE OKUMA” oynatma listesi için tıklayın. yol: KISACA HİKAYEM Otostopla tüm Türkiye’yi dolaştıktan sonra çocukluk hayalim olan dünya turuna çıkmaya karar vermiştim. Askerliğimi tamamladım ve oradayken kitabımı yazdım. Dünya turuma yeni başladığımda korona virüsü çıktı. Dünya turuna çıkmadan önce virüs nedeniyle zaten gideceğimi söylediğim biletim iptal oldu. Yola çıkmadan önce tüm Türkiye turum boyunca öğrendiğim ve fark ettiğim şeyleri sizlere aktarmaya karar verdim. Videolarımı her Pazartesi-Çarşamba-Cuma-Pazar 20.00’de paylaşacağım. Umarım keyifle izlersiniz. 🙂 Yeni videoları kaçırmamak için ABONE olmayı unutmayın. Kitabımı imzalı olarak gönderiyorum. Satın almak isteyenler instagram üzerinden iletişime geçebilirler. .

ısparta gölü hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

KIRMIZI GÖLÜ İLK DEFA GÖRECEKSİNİZ (ISPARTA) | TÜRKİYE'DE TEK ( Zehirli mi? )
KIRMIZI GÖLÜ İLK DEFA GÖRECEKSİNİZ (ISPARTA) | TÜRKİYE'DE TEK ( Zehirli mi? )

TÜRKİYE'DE TEK ( Zehirli mi? ) hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriği arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

ısparta gölü ile ilgili öneriler

#KIRMIZI #GÖLÜ #İLK #DEFA #GÖRECEKSİNİZ #ISPARTA #TÜRKİYE39DE #TEK #Zehirli.

furkankumkaya,KIRMIZI GÖLÜ İLK DEFA GÖRECEKSİNİZ,kırmızı göl nerede,keçiborlu,ısparta gezi rehberi,zehirli göl,kükürtlü göl,kırmızı göl,pembe göl,ısparta kırmızı göl,red lake,türkiye turu,vlog,blog,gezgin,macera,vlogger,tatil,seyahat,kamp,doğa,salt lake,keçiborlu kırmızı göl,kırmızı göle nasıl gidilir,ısparta tanıtım,ısparta gezilecek yerler,ısparta göl,ısparta turu,ısparta gölleri,kırmızıı renkli göl,ısparta,ısparta vlog,redlake turkey,red lake turkey.

KIRMIZI GÖLÜ İLK DEFA GÖRECEKSİNİZ (ISPARTA) | TÜRKİYE'DE TEK ( Zehirli mi? ).

ısparta gölü.

ısparta gölü içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ısparta gölü hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Şengul Duyar diyor ki:

  kardeşim altın renkli koyu kükürt varmı orda yada satılan Isparta da 9aydır kurtulamadığım uyuz için en iyisi oymuş onuda bulamıyoruz yanındaki arkadaşın bilir oranın yerlisiymiş 🤲

 2. İbrahim Kaya diyor ki:

  Maşallah kanal 32dahi.bilmiyordu burayı bilsec100sefer gösterirdibunu gören yutuber belgeseller kanallar gelir dalda golü gibi koruma altina alinmali

 3. omid diyor ki:

  Kolay gelsin abi biz Keçiborlu ilçesine gittik ama senin gittiğin yeri bulamadık bizim gittiğimiz yerin etrafında çit kaplamışlardı orayı Göremedik ve orası pek de belli değildi

 4. Tevhide Rüveyda Eker diyor ki:

  Ispartalıyım Isparta da yaşıyorum ilk defa sizden duydum böyle bir gölün varlığını sizi kutluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir