Makalenin bilgileri hur u revi tartışacak. hur u revi’yi arıyorsanız, bu Kibe Mumbar dolması Diyarbakır Mardin Usulü makalesinde oneofakindbnb.com’da hur u revi’yi tartışalım.

En eksiksiz Kibe Mumbar dolması Diyarbakır Mardin Usulü içinde hur u revi ile ilgili genel bilgiler

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için hur u revi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir hur u revi

Tuzlu suya eklemiyoruz çünkü tuzlama işleminden geçiyor, tuz eklemeye gerek yok.

hur u revi içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Kibe Mumbar dolması Diyarbakır Mardin Usulü

Okuduğunuz Kibe Mumbar dolması Diyarbakır Mardin Usulü hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

hur u revi ile ilgili birkaç öneri

#Kibe #Mumbar #dolması #Diyarbakır #Mardin #Usulü.

[vid_tags].

Kibe Mumbar dolması Diyarbakır Mardin Usulü.

hur u revi.

hur u revi hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hur u revi hakkındaki makaleyi oneofakindbnb.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Hülya Taşpınar diyor ki:

  mumbar doldurulmadan önce içi dışa çevrilerek bıçakla kazıya kazıya kirden arındırılır sizin tuzlayarak arıtımaya çalıştığınız şey dışkıdır.

 2. Hevin Bulut diyor ki:

  Merhaba normal de bizde kuzu işkenbe yapıyorum bugün dana işkenbe vardı onu aldım yani pişer mi acaba şimdi Bi tereddüte kaldm

 3. Ayln diyor ki:

  Antep'te yapıldığını hiç duymadım vallaha yapmayı çok istiyorum çok canım cekiyo 🥺 niye Antep'te yapmiyolar yiaaa

 4. Gülümser Uzun diyor ki:

  Ellerine sağlık Annenizin çok temiz yaptı. Benim merak ettiğim Bağırsağı doldurduktan sonra ucunu düğümmü yapıyorsunuz? Çünkü yıkarken ve pişerken iç malzeme dökülmüyormu? Merak ettim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir