uzay pastanesi geçit bu makalede ele alınacaktır. uzay pastanesi geçit ile ilgileniyorsanız, bu KELOĞLAN / KÜÇÜK UZAYLI makalesinde uzay pastanesi geçit konusuna açıklık getirelim.

Yakın zamanda güncellenen KELOĞLAN / KÜÇÜK UZAYLI içindeki uzay pastanesi geçit ile ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için uzay pastanesi geçit dışında bilgi ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım uzay pastanesi geçit

Keloğlan ve arkadaşları kampüste uzaylıların unuttuğu küçük bir UFO bulur. UFO ile Bilgecan Dede’yi aramaya karar verirler. Keloğlan, Kara ve Siri UFO’ya biner ve uçar. Gökyüzünde Bilgecan Dede’yi gördükten sonra atmosferden uzaya çekilirler. Uzaylıların karargahına geldiler. Burada uzaylılarla karşılaşıyorlar ve teknolojileri sayesinde dilimizi öğrenmiş olan liderleriyle konuşuyorlar. Liderleri onlara dünyada küçük bir uzaylı kaldığını ve onu geri almaları gerektiğini söyler. Kara, küçük uzaylının kapıdan geçtiğini ve şimdi köyde olması gerektiğini söyler. Hep birlikte köye giderler. Öte yandan, küçük uzaylı, köyde biraz karışıklığa neden olduktan sonra uzun uzaylıyı kara kraliçeye götürür. Ama uzaylı Long’un çantasından kaçtı. Keloğlan uzun uzaylıyı kovalarken arkadaşları ve diğer uzaylılarla çarpışır. Korkup kaçar. Küçük uzaylı da ailesiyle yeniden bir araya geldi. Herkes yüksek sesle gülmeye başlar. .

Bazı resimler uzay pastanesi geçit konusuyla ilgilidir

KELOĞLAN / KÜÇÜK UZAYLI

Görüntülediğiniz KELOĞLAN / KÜÇÜK UZAYLI hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, Ardından, günlük güncelleme oneofakindbnb.com hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

uzay pastanesi geçit ile ilgili anahtar kelimeler

#KELOĞLAN #KÜÇÜK #UZAYLI.

trt çocuk,trt,keloğlan,küçük uzaylı.

KELOĞLAN / KÜÇÜK UZAYLI.

uzay pastanesi geçit.

uzay pastanesi geçit içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. uzay pastanesi geçit hakkındaki makaleyi Oneofakindbnb ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir