Makalenin bilgileri bursa iskender meşhur ile ilgili olacaktır. bursa iskender meşhur’yi arıyorsanız, bu Kebapçı iskender / Bursa makalesinde bursa iskender meşhur’yi keşfedelim.

Kebapçı iskender / Bursa içindeki bursa iskender meşhur ile ilgili genel içerikler ayrıntılı olarak

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha yararlı veriler için bursa iskender meşhur dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

bursa iskender meşhur ile ilgili birkaç açıklama

Bu videoyu YouTube Video Editor (ünlü iskender kebabı) ile oluşturdum.

bursa iskender meşhur konusuyla ilgili bazı resimler

Kebapçı iskender / Bursa
Kebapçı iskender / Bursa

İzlediğiniz Kebapçı iskender / Bursa hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

bursa iskender meşhur ile ilgili bazı öneriler

#Kebapçı #iskender #Bursa.

YouTube Düzenleyici,İskender Kebap (Food),bursa,bursa turkey,bursa iskender,famous iskender kebab,Food (TV Genre).

Kebapçı iskender / Bursa.

bursa iskender meşhur.

bursa iskender meşhur hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Oneofakindbnb ‘ın bursa iskender meşhur içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Osman Küçük diyor ki:

  Bu videoda gösterilen yere bir kere iftar için gittim bir daha da gitmem, belki her zaman öyle değildir ama gittiğim akşam kebap kanlı dinlenmemiş bir etten yapılmıştı, arkadaşımla aç olduğumuz halde bile zar zor yiyebildik. Avm lerdeki iskender ekspress bile bundan daha iyiydi. Tiyatronun oradaki dükkanı hiç denemedim ama bir kere de orada deneyecem.

 2. mustafa ağdemir diyor ki:

  Bizde Bursa'ya gittiğimizde burada tarihi Bursa kebapçısı varmış diye sorduk bize bu mekanı tarif ettiler bizde üç arkadaş gittik fiyatı tam hatırlamıyorum ama galiba 200 TL ye yakın bir hesap ödedik lezzet ise İstanbul da herhangi bir yerde yiyeceğiniz normalin çok altında bir lezzet inanın hiç memnun kalmadık arkadaşlarada sordum onlarda tadı hiç beğenmediler maalesef tavsiye edemiyorum.

 3. Gezen Adam diyor ki:

  Bursa'ya gidip de İskender Döner yemeden dönen var mıdır? Belki vardır. Kim bilebilir? Bursa'ya gidenlere benim naçizane bir önerim olacak : Tarihi İskendercide döner yemeden dönmeyin.. 🙂

 4. Terezia Gavalierova diyor ki:

  Wonderful share my dear Angel
  Have a fantastic day
  Happiness & Love to you .
  Have a great time my dear Angels .<3*
  Greetings & my best wishes to you
  Yours Terka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir