Bu makalenin bilgileri odasında havuz olan termal oteller tartışacak. odasında havuz olan termal oteller arıyorsanız, bu KAZDAĞI THERMAL RESORT& SPA ÇAN ÇANAKKALE TANITIM FİLMİ makalesinde odasında havuz olan termal oteller ile One Of A Kind Bed & Breakfast’ı tartışalım.

odasında havuz olan termal oteller ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde KAZDAĞI THERMAL RESORT& SPA ÇAN ÇANAKKALE TANITIM FİLMİ özetleyin

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için odasında havuz olan termal oteller dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

odasında havuz olan termal oteller ile ilgili birkaç açıklama

BARDAKÇILAR DAĞ KAPLICASI LTD ŞTİ tarafından işletilen Kazdağı Termal Resort & SPA, Kaz Dağları’nın eteklerinde, 4000m2’lik bahçesiyle, dört tarafı ormanlarla çevrili 20000m2’lik bir alanda, dört mevsim doğası ve kusursuz bir tatil konsepti ile tatil severlere hizmet vermektedir. kapalı tesis alanı. Tesiste 74 oda bulunmaktadır, her odada küvetli banyo, ücretsiz wifi, minibar, uydu yayını, ayrıca 300 m2 yarı olimpik yüzme havuzu, 50 m2 çocuk havuzu, 130 m2 erkek termal havuz, 130 m2 kadınlar termal havuzu, aile hamamı. , spa merkezi, türk hamamı, yer almaktadır. 650 m2 açık teras restoran, 180 kişilik kapalı restoran, spor ve fitness salonu bulunmaktadır. Kazdağı Termal Otel, 65 derecelik içilebilir termal suyu ile dört mevsim hizmet vererek, şifanın ve doğanın güzelliğini bir arada sunma anlayışıyla ruh ve beden sağlığını zinde tutan, etrafı çam ormanları ile çevrili, sahili çam ormanları ile çevrili bir tesistir. muhteşem bir doğaya sahip olan Kaz Dağları’nın eteklerinde. Kazdağı Termal Otel, mimari tasarım, seçilmiş seramikler ve uygulanan motifler açısından Osmanlı desen ve mimarisine dayanmaktadır. Yöreye ve doğaya uygun malzemelerin kullanıldığı otelimizde mobilyalar en uygun renk ve renklerde seçilerek insanı sıkmayan tasarımlar yapılmaktadır. Son dönem Osmanlı yapı üslubu olan Levanten üslup uygulanmıştır. Kazdağı Termal Resort & SPA Çanakkale’nin Çan ilçesine bağlı KAZDAĞLARI bölgesinin eşsiz bir doğayla iç içe termal suyun şifasından yararlanabileceğiniz en güzel otellerden biri. Termal suyun şifalı olmasının yanı sıra düğün davetiyesi organizasyon taleplerinizi de rahatlıkla karşılayabilecek bir tesistir. 84 oda ve 158 yatak ile hizmet vermektedir. Otelde bay ve bayanlar için ayrı olmak üzere 2 adet termal havuz ve yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır. Ana restoran yanında Ala Carte restoranı ve lobby barı ile eşsiz lezzetler sunuyor. Yılın 12 ayı açık olan tesisimiz hayatınızı “tazelemek” için yola çıkmıştır.

Bazı resimler odasında havuz olan termal oteller içeriği ile ilgilidir

KAZDAĞI THERMAL RESORT& SPA ÇAN ÇANAKKALE TANITIM FİLMİ
KAZDAĞI THERMAL RESORT& SPA ÇAN ÇANAKKALE TANITIM FİLMİ

İzlediğiniz KAZDAĞI THERMAL RESORT& SPA ÇAN ÇANAKKALE TANITIM FİLMİ hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb ‘nin her gün yayınladığı birçok konuyu hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını görün

odasında havuz olan termal oteller ile ilgili bazı öneriler

#KAZDAĞI #THERMAL #RESORTamp #SPA #ÇAN #ÇANAKKALE #TANITIM #FİLMİ.

[vid_tags].

KAZDAĞI THERMAL RESORT& SPA ÇAN ÇANAKKALE TANITIM FİLMİ.

odasında havuz olan termal oteller.

odasında havuz olan termal oteller hakkında One Of A Kind Bed & Breakfast sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. odasında havuz olan termal otellerOneofakindbnb hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir