Makalenin içeriği kaya mezarliklari ile ilgili olacaktır. kaya mezarliklari hakkında bilgi ediniyorsanız, hadi oneofakindbnb.com bu KAYA MEZARLARI VE NORMAL MEZARLARIN MANTIĞI makalesinde kaya mezarliklari’yi açıklığa kavuşturalım.

kaya mezarliklari ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı KAYA MEZARLARI VE NORMAL MEZARLARIN MANTIĞI

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için kaya mezarliklari dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

kaya mezarliklari ile ilgili birkaç açıklama

kaya mezarliklari konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

KAYA MEZARLARI VE NORMAL MEZARLARIN MANTIĞI
KAYA MEZARLARI VE NORMAL MEZARLARIN MANTIĞI

Öğrendiğiniz KAYA MEZARLARI VE NORMAL MEZARLARIN MANTIĞI hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer konuları arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

kaya mezarliklari ile ilgili birkaç öneri

#KAYA #MEZARLARI #NORMAL #MEZARLARIN #MANTIĞI.

Kaya mezarı,Define arama,Define videoları,Arkeoloji,Mezar,Kaya evler,Yuvarlak oyma,Keşfedilmemiş yerler.

KAYA MEZARLARI VE NORMAL MEZARLARIN MANTIĞI.

kaya mezarliklari.

kaya mezarliklari hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com kaya mezarliklari hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Murat Aydos diyor ki:

  Sana ARKEOLOJİDE bir konuyu öğretiyim,ARKEOLOJİDE bir yerdeki en bariz işaret ney bu videoda yol kenarındaki bu oda yeri ve çevresi,daha sonraki olay onun çevresi,ve neye karar verdin bu işaretlerle,burda CİDDİY bir yaşam olduğu anlamında,ozaman bu yaşam yeri yeraltı şehrimi yüzeydemi yaşam olmuş,yüzeyde kalıntı yoksa işde sonuç bir yeraltı şehridir,bölgede yaşam için suda olduğu için bu olasılık çok yüksek,ondan sonra bir defineci şu soruyu sorar kendine bu kişilerin değerli depoları nerdedir diye,bana sorarsan yeraltı şehrinde gizli bir yerde,yani çok zor bir iş bu depoları bulmak.

 2. Murat Aydos diyor ki:

  Orası esgi bir kale de olabilir yeğen,o yandaki ev gibi olan yerde gözetleme yeri olabilir,ama üzeri toprak olduğu için gizli bir çok mahzen de olabilir,yani burda esgiden epey bir halk varmış,iyi yerleşim yeri orası,bir yeraltı şehri de çıkarsa orda hiç şaşırma.su kaynağında var orda.

 3. Murat Aydos diyor ki:

  İşaretin olduğu olduğu yer yeğen,ama mezar deyil orası,ya kuyu yada dikine iniş,merdivenli inişde.olabilir,aslında her arkeolojik işaretler bulunduğu yere görede anlamı vardır,o çevrede yandaki kayalarıda hesaplarsak büyük yapılar olması gerekiyo.

 4. Yusuf Adıyaman diyor ki:

  Hocam çok profesyonel snz elimde kimsenin bilmediği deve ve kaya mezarı kartal var hepsi bir yerde nerden atabilrm

 5. Serkan Arslan diyor ki:

  Merhaba hocam harika bir anlatiminiz var sizi izlerken zevk alıyorum hocam sizden bir ricam olacak size bazı resimler göndermek istiyorum sizin wattsap numaranızı atarsanız ha unutmadan tarihe çok duyarlı siniz saygılarımla

 6. Birten Cetinler diyor ki:

  6 metre aşagıda olan mezarda bulunan define altın v.s cinler tarafından yer degiştirilirmi hiç bilginiz varmı

 7. İsmet Erol diyor ki:

  Ortadaki cukur yeni defin yapınca eskisini oraya kayarlar ya bu videoda sana ne oldu hep yanlış bilgi vermişsin şaşırdın beni

 8. İsmet Erol diyor ki:

  Niye aynı dönemde olmasın madem delmeyecekti nedene kapak yerini yapsın olay şu kapı yeri kapağı koyunca opussun diye kaliteli yüzey yapılır delik için buna gerek yok olay budur. Mesela araba motor kapak öpüşen yeri taşlanir ama motorun disi dökümden sonra sadece kullanır. Mimarlar bugünde aynı mantıkla çalışır. Bu hermeslekte böyledir

 9. faruk kocak diyor ki:

  slm aleyküm … abim uzun zamn önce mail attım ama yogunlugundan mıdır bilmem ama cevap vermedin canın sagolsun . videoların ın devamını bekliyorum

 10. Ismail Akit diyor ki:

  Maalesef bir sürü cahil ergen hic bir bilgisi olmadan kirip tahrip ediyor. Bunlarin hepsinin gözünü para hirsi bürümüs. Yakinda ülkemizde tarihi miras kalmayacak, Afganistan gibi kültürümüzü yok edecegiz. Allah hepinizin cezasini versin, icim parcalaniyor.

 11. Mustafa Yilmaz diyor ki:

  Usta 30 za 20 diktörtgen bir çerçeve içinde 3 tane 20 santim 3 kabartma var insan kabartma kayada sence ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir