Bu makale içeriğinde istanbulda akvaryumlar tartışacak. istanbulda akvaryumlar ile ilgileniyorsanız, bu İstanbul Sea Life Akvaryum – TURKUAZOO makalesinde oneofakindbnb.com ile istanbulda akvaryumlar’yi keşfedelim.

istanbulda akvaryumlar hakkında genel bilgiler en ayrıntılı İstanbul Sea Life Akvaryum – TURKUAZOO

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için istanbulda akvaryumlar dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar istanbulda akvaryumlar ile ilgilidir

Bu videoyu YouTube Video Editor ile oluşturdum ( İstanbul Sea Life Aquarium – TURKUAZOO İstanbul Sea Life Akvaryum, İstanbul Bayrampaşa’daki Forum İstanbul alışveriş merkezinde bulunan İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük akvaryumudur. Turkuazoo İstanbul Akvaryum Sualtı Dünyası Ekim 2009’da hizmete giren akvaryum, ziyaretçilerine nadir bulunan köpek balığı, vatoz, ahtapot ve deniz kaplumbağası türleri de dahil olmak üzere 10 binden fazla deniz canlısını 270 derecelik açıyla inceleme fırsatı sunuyor.Adı Turkuazoo olan akvaryumda aktiviteler de bulunuyor. köpekbalıklarıyla dalış ve fotoğraf çekimi gibi akvaryumun özel alanlarındaki evlilik törenleri, toplantılar, doğum günü kutlamaları ve eğitimciler eşliğinde çocuklara yönelik gezi programları istasyondan temin edilebilir. .

Bazı resimler istanbulda akvaryumlar hakkındaki bilgilerle ilgilidir

İstanbul Sea Life Akvaryum – TURKUAZOO

Öğrendiğiniz İstanbul Sea Life Akvaryum – TURKUAZOO içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından oneofakindbnb.com her gün aşağıda yayınlanan daha fazla bilgiyi okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

istanbulda akvaryumlar ile ilgili anahtar kelimeler

#İstanbul #Sea #Life #Akvaryum #TURKUAZOO.

YouTube Düzenleyici,TurkuaZoo (Zoo),Aquarium (Project Focus),Sea Life Centres (Business Operation),Ballet (Composition Type),forum istanbul,Bayrampaşa (Location),İstanbul Sea Life,İstanbul Sea Life Akvaryum.

İstanbul Sea Life Akvaryum – TURKUAZOO.

istanbulda akvaryumlar.

istanbulda akvaryumlar içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. istanbulda akvaryumlar hakkındaki makaleyi Oneofakindbnb ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Selda diyor ki:

  🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
  İNSANLARI KAPATIN O HAVUZA !!!!!!!!
  ALLAH BELANIZI VERSİN İNŞALLAH !!!!!!!

 2. Selda diyor ki:

  🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

  İNSANLARI KAPATIN O HAVUZA !!!!!!!!
  ALLAH BELANIZI VERSİN İNŞALLAH !!!!!!!!

 3. Selda diyor ki:

  🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
  İNSANLARI KAPATIN O HAVUZA !!!!!!!!!!
  ALLAH BELANIZI VERSİN İNŞALLAH !!!!!!!

 4. mervat ajam diyor ki:

  Tamam Hepiniz görmek istiyorsunuz ama Ben bu Yeri Tercih etmiyorum. Acaba Niye Onları hapis ediyorlar? Yorumlara Yazınız….

 5. arda çorlu diyor ki:

  Ben böyle yerlere asla gitmem. Sırf eğlence için hayvanları doğal yaşam alanlarından alıyorlar. Yazık hayvancağızlara hiç mi üzülmüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir