Makalenin içeriği koşuyolu mekanlar hakkında konuşacak. koşuyolu mekanlar hakkında bilgi ediniyorsanız, bu İstanbul da Bir İlk Adana Bir Masada makalesinde oneofakindbnb.com ile koşuyolu mekanlar konusunu tartışalım.

koşuyolu mekanlar ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde İstanbul da Bir İlk Adana Bir Masada özetleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için koşuyolu mekanlar dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en eksiksiz değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler koşuyolu mekanlar

İstanbul ziyaretim sırasında Adana’dan bildiğim lezzetleri yediğim Adana Lezzet Sokağı’nın yeni açılan şubelerine gittim. Sloganları aslında her şeyi anlatıyor “Bir Sofrada Adana” Adana mutfağının birçok lezzetini bulabileceğiniz Adana Lezzet Sokağı. Yeni bir konsept ama tüm şehirlerin mutfakları için yapılabilir dediğim gibi, İstanbul’da Bir İlk Adana Sofrada Videomda menüsünde neler var şırdan, mumbar, Adana lahmacun, kelle’den bahsettim. paça, kebap, tablacı salatası, tatlı, yağlı ekmek, ciğer rostosu, daha yazmadığım birçok lezzeti var. İstanbul Acıbadem Koşuyolu yolunu bulursanız mutlaka uğramanızı tavsiye ederim. İstanbul yemek konusunda çok şanslı. Anadolu’nun tüm başarılı işletmeleri İstanbul’da şube açar. Şimdi eğlenelim. İstanbul’da Bir İlk, Bir Masada Adana’yı beğenip yorum yapmayı unutmayın. Instagram’da da takip edebilirsiniz Facebook’ta takip etmek için Her Erkek Yiyemez Dedi | Kahramanmaraş Tarhanası Nasıl Yapılır? / Kahramanmaraş Mutfağı Kanalıma abone olmayı unutmayın.. #istanbul #adana #yemek .

Bazı görüntüler koşuyolu mekanlar ‘in içeriği ile ilgilidir

İstanbul da Bir İlk Adana Bir Masada
İstanbul da Bir İlk Adana Bir Masada

Okuduğunuz İstanbul da Bir İlk Adana Bir Masada hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Sonra One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

koşuyolu mekanlar ile ilgili birkaç öneri

#İstanbul #Bir #İlk #Adana #Bir #Masada.

yemek,gurme,food,adana,istanbul,adana kebap,kebap,adana mutfağı,istanbul yemek,şırdan,ciğer kavurma,lahmacun,adana yemek,adana lezzet sokağı,suat durmuş,bir yemek iste,kelle paça,murat atay,antalya gurmesi,sokak lezzetleri,tatlı.

İstanbul da Bir İlk Adana Bir Masada.

koşuyolu mekanlar.

koşuyolu mekanlar hakkında One Of A Kind Bed & Breakfast sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb ‘nin koşuyolu mekanlar içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. selim demirtaş diyor ki:

  Gittik kardeşim gittik videoda körler sağarlar birbirini ağarlıyor. 3 kisi mumbar yemeğe gittik. İçerisi boştu oturduk bekliyoruz bir an self servis zannettik gelen giden yok. Neyse sonra menü geldi. Garsonlar umursamaz ve bilgisiz gibiydi bu ne diyorum o çok özel bir şey diyor. Menüdeki her şey çok özel. Mumbar söyledik iki arkadaşim önden aperatif bir şey söyledi. Ben şırdan söyledim. Arkadasların aperatifleri geldi benim şırdan gelmedi. Mumbarlar geldi şırdan gelmedi. Şırdan nerde diyoruz gelir şimdi diyor garson. İkramlar zayıfti. Bir kere getirdiler bir daha ikram yok. Ekmek istiyoruz 3 dilim pide geliyor hemen bitiyor bi daha istiyoruz yahu masada 3 kisi var doldursaniza arkadas. Garson bir gidiyor bir dahaki ara ki bulasın. Ekmek istiyecegim garson yok. Bir hesap geldi 450 lira ayıptır ya. Bazen ürünler ortalamadır ama ortam öyle güzeldir ki çalışanlar öyle ilgilidir ki önemsemezsin. Bazen de ürünler çok iyidir ancak burası gibi hizmet rezalettir bir daha da gitmezsin. Suat durmuş arada tebdili kiyafet burda bi yemek yesin bence. Videoda öyle yapıyoruz böyle yapıyoruz demek kolay. Daha da önünden geçmem kimseye de tavsiye etmiyorum.

 2. Burak S. diyor ki:

  Gittiği mekanlarda ikramları mezeleri öve öve bitiremeyen Suat bey mekan kendisinin olunca tüm masanın donatılmasına karşıymış az ve öz ikram veriyormuş. Ekmeğe ikram dedi. EKMEK EKMEK! İKRAMMIŞ

 3. emir bedi diyor ki:

  Fakat bir gün bunun olacağını tahmin ediyordum. her lokantanın mutfağına gir ve sırları öğren şimdi uygulaaa akıllıca 😁😁😁😁 fiyatları belirtirseniz daha iyi olur. 👍👍

 4. Serdar diyor ki:

  Herkes haklı olarak fiyatlara takmış. Kanunen restorandaki yiyecek fiyatlarının işletmenin dışında herkesin görebileceği bir yerde belirtilmiş olması gerek. Menüde fiyat yazması bir anlam ifade etmiyormuş. Bunun nedeni de eşi dostuyla gelen birinin cebindeki paranın yetersiz olabileceği, bu yüzden eşi dostu önünde kötü duruma düşmemesi amaçlanmış. Kısaca girip yiyin hesabın yarısını ödeyin çıkın. Birşey yapamaz restoran sahibi. Kanunen siz haklısınız. Şilayet ederse ben bu fiyatları bu kadar beklemiyordum deyip yukarıda yazdığım kanunu söyleyin gelen görevliye.:) Bana inanmayan bakanlığın sitesine girip kendi okuyabilir.

 5. Göktürk Kosova diyor ki:

  Şu yalandan yere her tadımdan sonra oooo deyip elinizi kaldırmanız yokmu😄😄zaten o elma yanaklı Suat sanki bir tek yemekçi kendisi havaları yokmu

 6. Davut Zaimoğlu diyor ki:

  Bir defa YouTube canlı yayınında bir soru sormuştum Suat'a, gidip gördüğünüz yerlerden kötü olan hiç yok mu, neden söyleyip halkı bilinclendirmiyorsunuz demistim. Her zamanki bitirim ağzıyla "neden söyleyelim kardeşim, neden söyleyelim" demişti. Yani kim takar halkı ben sakalıma bakarım demek istedi bence. Böyle birinin dükkanına gidilir mi, sizin takdirinize kalmış..

 7. dragon 01 diyor ki:

  harbi samimiyetsiz sin MURAT ATAY SUAT DURMUŞ sende aynısın samimiyetsiz konuşmalarınız bile çıkar üzerine kurulu hele murat atay kıtlıktanmı çıktın yaranmışlık yapacagım diye bir ayna koysan karşına kendin kendinden nefret edersin ..

 8. v.vuysl33 diyor ki:

  Çok kötü bir yer dediğin insanların gelmediği bir yer dediğin lokasyonda ben Adana'mızın pırıl pırıl çocuklarını okutuyorum yıllardır. Bundan gurur duyuyorum. Hiçbir yer aşağılayıcı bir dil kadar kötü olamaz.

 9. Murat Gümüş diyor ki:

  Suat Durmuş ile Murat Atay ın arasından Suat Durmuş'un yaşının yarısı kadar yaş farkı var biliyor musunuz (bu kadar abi çekmek de abartı olmuş)😊

 10. Kenan Şimşek diyor ki:

  Suat durmuş neden adanayı kötülüyorsun Adana'nın güzel bir semti orası ve sırtından sahtekarlık la Ali ve Rikonun hakkını yiyerek burayı kuranlardan çaldın kaburgacı yaşar semtin en kötü yerinde ve adam bayabi iyinin çok çok üstünde iş yapıyor ona ne diçeksin

 11. Levent Tosun diyor ki:

  Cok mekana gitmis ve neyin nekadar oldugunu cok iyi bilen bir insan olarak soyluyorum buraya da gitdim tmm adanasi guzeldi ama boyle bir fiyat listesi olamaz asiri pahali bir mekan.

 12. Yıldırım Karaeski diyor ki:

  2 ay önce geldim akşam 21,00 civarı 2 arkadaşla Şırdan ve bumbar yedik Adanaya Yakışan bi şırdan ve bumbar degildi Valla Yaaa Geç saatte kaldık diye oldu Yada o gün iyi çıkmamıştı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir