Bu makale içeriğinde uzay geçit ile ilgili. uzay geçit hakkında bilgi ediniyorsanız, bu İSTANBUL BOĞAZINDAKİ GİZLİ GEÇİT / ŞİLE'DE Kİ YER ALTI ÜSSÜ – Hüseyin Güngör ile Derin Sırlar makalesinde uzay geçit konusunu tartışalım.

uzay geçit ile ilgili videoların özeti en ayrıntılı İSTANBUL BOĞAZINDAKİ GİZLİ GEÇİT / ŞİLE'DE Kİ YER ALTI ÜSSÜ – Hüseyin Güngör ile Derin Sırlar

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için uzay geçit dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlama arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Bazı açıklamalar uzay geçit ile ilgilidir

#kesfedilmemis #cagaralar #huseyingungor #gobeklitepe #yeraltı HÜSEYİN GÜNGÖR 2 Keşfedilmemiş Kanal: TOXIC MIC ÖZEL PROGRAMIMIZDA BU HAFTA ÇOK ÖZEL BİRİYİ AĞIRLAYACAĞIZ. HÜSEYİN GÜNGÖR, ÜRETİCİ VE EKİP LİDERİ, ÜNLÜ SUALTI VE MAĞARA ARAŞTIRMALARI. TARSUSTA’DAKİ GİZEMLİ KAZI ÜLKEMİZDE Mİ, AMERİKA’DA MI YAPILMIŞTIR? GÖBEKLİTEPE, TARİHİN SIFIR NOKTASIDIR. İSTANBUL BOĞAZI’NIN ALTINDA NELER VAR? İSTANBUL’UN ALTINDAKİ GİZEM NEDİR? ŞİLE’DE NEDEN SIK UFO GÖRÜNÜYOR? ŞİLE’DE YERALTI DÜŞÜNEN UFO ÜSSÜ HAKKINDA BİLGİLER. MAĞARALARDA VE YENİ KEŞFEDİLEN YERALTI ŞEHİRLERİNDEKİ SU ALTINDAKİ ENKALAR, MAĞARALAR, KRİSTAL VE KUVARS OLUŞUMLARI BİZİM İÇİN NE KADAR ÖNEMLİDİR? OLAĞANÜSTÜ AKILLI YAŞAM FORMLARI, JİNLER VE HAYATLARI HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER. MAĞARADA 16 SAAT 1 SAAT NASIL GEÇER? MAĞARADA İLİŞKİLİ ZAMAN SİZİ ŞAŞIRTACAK. GÖKTÜRKLERİN YAZILI DİLİNDEKİ GİZEM VE BİZİM İÇİN ÖNEMİ. ÇATAL ÜZERİNDE GÖRÜNTÜLENEN ENERJİK VARLIK NEDİR? NEYİ KORUYOR? TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ BİLİNMEYEN YERLERİ VE YERALTI DEĞERLERİ. ÜRGüp VE KAPADOKYA’DA YAŞAYAN YERALTI TÜRLERİ VARLIKLAR? MARMARA’DA GÖRÜNEN USO NEREYE GİDİYOR? STRATEJİK SULARIN ALTINDA GEÇİŞ KAPISI VAR MI? BİZDEN ÖNCE YAŞAYAN FARKLI ADAM TÜRLERİ VAR MIYDI? BİTKİLERE VE SUYA ENERJİ YÜKLEMEK VE GENİŞLETMEK İSTEYENLERE ÖNERİLER. KOKU VE RENKLERİN İNSANLAR ÜZERİNDEKİ ÖNEMİ. TAŞLARIN ENERJİLERİ VE İNSANLIK ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ YERİNİZDE VE HAZIRSANIZ OLAĞANÜSTÜ KONUŞMAMIZA BAŞLIYORUZ. Kanalımıza Abone Olmak İçin Web: Youtube: Instagram: E-posta: info@zehirlimikrofon.com – zehirlimikrofon@gmail.com Bu kanaldaki video ve ses içeriğinin hakkı yukarıda hesapları belirtilen Zehirli Mikrofon kanalına aittir, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamındadır. Youtube ve benzeri video sayfaları, web sayfaları, Bloglar, Twitter, Facebook, Google+, Pinterest, Instagram vb. üzerinde yer alan ikinci ve üçüncü kişiler, tüzel kişiler, kanallar ve hesaplar. sosyal paylaşım platformlarında izinsiz olarak paylaşılamaz, çoğaltılamaz ve kopyalanamaz. © Toksik Mikrofon 2019 – Tüm Hakları Saklıdır. .

uzay geçit konusuyla ilgili bazı görüntüler

İSTANBUL BOĞAZINDAKİ GİZLİ GEÇİT / ŞİLE'DE Kİ YER ALTI ÜSSÜ - Hüseyin Güngör ile Derin Sırlar
İSTANBUL BOĞAZINDAKİ GİZLİ GEÇİT / ŞİLE'DE Kİ YER ALTI ÜSSÜ – Hüseyin Güngör ile Derin Sırlar

Okuduğunuz İSTANBUL BOĞAZINDAKİ GİZLİ GEÇİT / ŞİLE'DE Kİ YER ALTI ÜSSÜ – Hüseyin Güngör ile Derin Sırlar hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, Ardından oneofakindbnb.com her gün aşağıda yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını görün

uzay geçit ile ilgili bazı öneriler

#İSTANBUL #BOĞAZINDAKİ #GİZLİ #GEÇİT #ŞİLE39DE #Kİ #YER #ALTI #ÜSSÜ #Hüseyin #Güngör #ile #Derin #Sırlar.

ufo,uzaylı,cin,cinler,yeraltı,sualtı,tarsus kazısı,gobeklitepe,istanbul boğazı,uso,yeraltı şehirleri,ufo üssü,erhan kolbaşı,ürgüp,kapadokya,bursa uçağı,zehirli mikrofon,gizemli,esrarengiz,sırlar,ifrit,hz süleyman,kuran,kuranı kerim,mağaralar,paranormal,51.bölge,devlet sırrı,türkiye,amerika,rusya,avanos,gizemli yerler,sır,keşfedilmemiş,hüseyin güngör,sualtı dalışı,gizli geçit,tarih,korku,taşların sırrı,aliens,alien,ufos,news,mağara belgeseli,belgesel,röportaj,yer6.

İSTANBUL BOĞAZINDAKİ GİZLİ GEÇİT / ŞİLE'DE Kİ YER ALTI ÜSSÜ – Hüseyin Güngör ile Derin Sırlar.

uzay geçit.

uzay geçit içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb uzay geçit hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Uğur diyor ki:

  Muhtemelen geliştirilen vatoz balığı görüntüsünde su altı yeni nesil mayın olabilir sanki kanat cirpar gibi dalgalı bı salınımı var hareketinde

 2. Sezgın Poturoglu diyor ki:

  Harika bir insanlarsınız abi sizin gibi araştırmacı ve sorgulayan insanlar keşke daha fazla olabilsek insanlığa faydalı ne var ise araştırıp bulup insanlığa suna bilsek sizleri beğeni izliyor ve takip ediyorum araştırmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim

 3. Uğur Erdem diyor ki:

  Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaallah…
  Emeklerinizin karşılığını alabilmeniz dileğiyle… Allah'a emanet olun.

 4. Nilüfer celik diyor ki:

  Lütfen Hüseyin Güngör beye ulasip buldugu bildigi bilgileri devlet le bile paylasmasin burda da aciklamayin.. herseye sahip olmak istiyorlar artik biktik bu saldirilardan calmalarindan.. kimseye güven yok !

 5. Baran Üstüntaş diyor ki:

  Böyle saçmalıklarla milletin kandırıyorlar şimdi de ormanları bu varlıklar yaktı derler sıyrılırlar

 6. Savaş Yilmaz diyor ki:

  Cok keyif aldım. Bana bilgi yönünden cok şey kattığını düşünüyorum. Size ve hocama cok deşekkür ederim. Keşke daha önce bu video görseydim. Olsun yinede geç değil.
  Saygılar sevgiler selamlar.
  Hayatınızda başarılar dilerim.

 7. Ömer Faruk Kutlu diyor ki:

  İleri alarak özetlendirecektim yapmadım hatta geri sarıp izledim senelerdir kafamdaki soruların cevabını buldum yarın hemen ibn-i Arabi’nin eserlerini alacağım. Yemin ederim metro olayını bende yapıyorum 😀 hatta son vagondaki ile ilk vagondaki arasında zaman farkı olduğunu düşünüyordum.

 8. kadriye atali diyor ki:

  Hocamın dediği zaman ve mekan açıklaması ilgimi çekti.Düşündümde tarih öncesi yer alti şehirlerinde yaşayan uygarlıklar zaman kavramını çok iyi bildikleri içinmi yaşam sürdürmüşler,yer yüzü ile yer altı yaşam döngüsü zaman kavramı farklılığını o devrin insanı keşfetmiş olup yeraltı şehirlerinde yaşam sürdürmüş olabilirlermi?Düşüñünce süper bir buluş yer altinda zaman dilimi yeryüzündeki süreçten daha uzun ve daha çok uzun ömür vaovvvvv

 9. Emine Gözütok diyor ki:

  Defalarca izledim doyamıyor insan Donanımlı algısı açık madde mana birleşgesi yüksek abimiz 👏🏻👌💐

 10. İsmail Ardıç diyor ki:

  Merhaba hüseyin bey ben Antika tamiri işi yapıyorum yaklaşık 7 yıl önce 75 yaşlarında bir amca ile tanıştım ve hala da arasıra görüşüyorum bana büyük adada denizin altından bir kilise olduğunu söyledi hiç unutmam sizlerle paylaşmak istedim teşekkürler

 11. Sametle GeziYorum diyor ki:

  1:18:22 çok ama çok doğru bir tespit. Cinlerden korktukları kadar şeytandan kormayan insanlar, cin demeye korkar hale geldiler. Allah önce bunlara akıl ihsan eylesin. onlar bize 5 harfli deyip alay eder gibi konuşsa hiç kimsenin hoşuna gitmez bu bir gerçek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir