Bu makale beyaz kayalar hakkında tartışma sağlayacaktır. beyaz kayalar ile ilgileniyorsanız, bu ISSIZ KOYDA KAMP – İZMİR MANAL KOYU-EN AZ BİLİNEN KOY makalesinde beyaz kayalar’yi analiz edelim.

ISSIZ KOYDA KAMP – İZMİR MANAL KOYU-EN AZ BİLİNEN KOY içindeki beyaz kayalar ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için beyaz kayalar dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler beyaz kayalar

ISSIZ KOYU’NDA KAMP – İZMİR MANAL KOYU – BİLİNEN SON KOY Vloguma hoşgeldiniz😊 Bu videoda sizlere İzmir civarında az bilinen bir koydan bahsettim. İzmir’in Mordoğan-Karaburun bölgesindeki onlarca güzel ve sakin koydan sadece birinde kamp kurdum. Manal Koyu ve çevresi hakkında da çok güzel bilgiler verdim. Bu videomda da sizler için çok özel drone görüntüleri hazırladım. Umarım izlerken beğenirsiniz.

Bazı görüntüler beyaz kayalar ‘in içeriği ile ilgilidir

ISSIZ KOYDA KAMP - İZMİR MANAL KOYU-EN AZ BİLİNEN KOY
ISSIZ KOYDA KAMP – İZMİR MANAL KOYU-EN AZ BİLİNEN KOY

Okuduğunuz ISSIZ KOYDA KAMP – İZMİR MANAL KOYU-EN AZ BİLİNEN KOY hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

beyaz kayalar ile ilgili bazı öneriler

#ISSIZ #KOYDA #KAMP #İZMİR #MANAL #KOYUEN #BİLİNEN #KOY.

İzmir,manalkoyu,kampyapılacakyerler,gezilecekyerler,@saklıkoylar,karaburun.

ISSIZ KOYDA KAMP – İZMİR MANAL KOYU-EN AZ BİLİNEN KOY.

beyaz kayalar.

beyaz kayalar hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. oneofakindbnb.com beyaz kayalar hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Gezen Teker TV diyor ki:

  Süper bu yaz tatil için Türkiye'ye gelmeyi planlıyorum . İzmirliyim ama Burayı sayende öğrenmiş oldum. Teşekkür ederim 👍 bana bu tarz sessiz sakin yerleri yazarsan çok sevinirim .

 2. Semih Budak diyor ki:

  Karavaniniz cadirdamiydi 😀🤭 manal koyu gercekten bakir kalan nadir koylardan.. kamp icin uygun degil bence ama gunubirlik super

 3. qual qual diyor ki:

  naçizane, goruntuye daha az çıkıp, etrafinizi gösterseniz daha iyi olur.ekrana karsi konusmak degilde,manzara goruntusunde geri plandan konusmalısınz.

 4. İbrahim Erkal diyor ki:

  Çok güzel böyle kamp merecasına meraklı olup cesaret eden kız sayısı çok az tebrik ediyorum seni maceracı ruh çok başka

 5. Ali ATAY diyor ki:

  Açıkcası Manal ve çevresinde bir camping alanı bulunmuyor. Hatta Karaburun Kaymaklığı'nın kararına göre ne Manal Koyu'nda ne de Beyaz kayalar tarafında çadır kurmak, ateş/mangal yakmak kesinlikle YASAK. Camping alanı değil burası. Duş, tuvalet vs gibi imkanlar yok. Zabıta ve Jandarma sürekli gelip cezai işlem uyguluyor, çünkü çadır kurmak YASAK,
  kamp yapmak YASAK.

 6. Mustafa Aksöz diyor ki:

  Manal koyu veya beyaz kayalıklar. Burada 2000/2500 belki daha fazla zaman önce gevurlar yaşamış. Videodaki oymalar işaretler onu gösteriyor.

 7. aydın şahin diyor ki:

  Yamaclara cadir kurma benzer bir cadir kurmustum sabah yuruyusune ciktik dondugumuzde cadirin ustunde en az 10 kg luk tas vardi

 8. Bisikletli Adam diyor ki:

  Konya ve civarı arazileri bisikletimle geziyor, kamp atıyorum. Tarih-i ve gizemli mekanları tanıtıyorum. Kanalıma beklerim.

 9. Murat Bey diyor ki:

  Videolar çok güzel. Ben daha önce abone olmuştum. Neden sizi abone listemde bulamadım anlamadım. Neyse sistemsel bir hata olabilir. Yeniden abone oldum.👍

 10. Bora Erdem diyor ki:

  Emeğinize sağlık güzel bi video olmuş👏 Campingde kalabilirsiniz demişsiniz manal civarı camping varmıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir