Makalenin bilgileri eğirdir gölü etrafında dönecektir. eğirdir gölü ile ilgileniyorsanız, bu Isparta / Eğirdir / Göl ve Ada Hava Çekimi makalesinde eğirdir gölü’yi analiz edelim.

eğirdir gölü ile ilgili içeriği Isparta / Eğirdir / Göl ve Ada Hava Çekimi içinde ayrıntılı olarak ele alma

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için eğirdir gölü dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

eğirdir gölü ile ilgili bazı bilgiler

Muhteşem manzarası ile Eğirdir Gölü ve Adanın Havadan Çekimi Ekipman: DJI Phantom 4, Go Pro Hero 5, Karma Grip, DJI Osmo+ 3, Axis 4K Prodüksiyon: Adobe Premier, After Effect.

eğirdir gölü konusuyla ilgili bazı resimler

Isparta / Eğirdir / Göl ve Ada Hava Çekimi
Isparta / Eğirdir / Göl ve Ada Hava Çekimi

Okuduğunuz Isparta / Eğirdir / Göl ve Ada Hava Çekimi hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

Burayı tıklayın

eğirdir gölü ile ilgili birkaç öneri

#Isparta #Eğirdir #Göl #Ada #Hava #Çekimi.

drone,hava çekimi,eğirdir hava çekimi,eğirdir drone çekimi,eğirdir drone,eğirdir gölü,eğirdir gölü hava çekimi,eğirdir gölü drone çekimi,eğirdir ada,eğirdir ada hava çekimi,eğirdir ada drone çekimi,egirdir lake,egirdir island,dji phantom,go pro hero 5,eğirdir küçük ada,eğirdir büyük ada.

Isparta / Eğirdir / Göl ve Ada Hava Çekimi.

eğirdir gölü.

eğirdir gölü hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com eğirdir gölü hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Ali Parmaksız diyor ki:

  Gölün bu günkü halinin içler acısı olduğu ve ne kadar çekildiği bu çekimi seyrettikten sonra daha belli oluyor.

 2. TURBO diyor ki:

  Güzel fakat 2 geceden fazla çekilmez yaşlı kesim için ideal bir yer gençler için sıkıcı olabilir yeni evlenenler için 10 numara bir yer 1 gün kalacaksın işte gündüzden gelip manzaraya karşı köy kahvaltını yapıp balık tutacaksın ertesi gün de dönersin Mersin hafif Narlıkuyu da anımsatıyor şu köy kahvaltısının yapıldığı yerler Isparta ya giderken hep yolun kenarında kalırdı kısmet olmadı uğramaya hiç umarım olur birgün

 3. Bilge T.J. diyor ki:

  Kirlilik ve çekilme uzaktan bile belli oluyor. Lütfen daha çok daha fazla çaba sarf edin bu cenneti korumak için…

 4. brakaner diyor ki:

  Wow, not even one english comment so far. Place is so beautiful. How is life tho, do people struggle in there or is it easy to live? Please comment

 5. ahmet selçuk diyor ki:

  Aglarsin oğlum polyne polyester muzigini niye koyuyorsun kendi,i gerçekleşmesi imkansız sınıf mücadelesinin içinde hissettim

 6. ömer pekduru diyor ki:

  ne muhteşem bir tabiat.2002 yılında askerlikten sonra kendime söz vermiştim tekrar geleceğime ama nasip olmadı..

 7. Ali Çelikkol diyor ki:

  Çok güzel bir çekim olmuş ellerinize sağlık hemşerim. Beğendim ve abone oldum. Seni de kanalıma beklerim.

 8. Menekşe Lale Hanımeli diyor ki:

  Çağır Beni Eğirdir, gördüğğm en güzel kasaba. Bahçeli çiçekli göl kenarı cennetine çağır Beni de kabul et, sana çok iyi davranacağım söz. 🌹🌹🌹💐💐💐🌟🌟🌟🌟😔😔😔😔

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir