bursada en iyi iskender nerede yenir bu makalenin içeriğinde açıklığa kavuşturulacaktır. bursada en iyi iskender nerede yenir arıyorsanız, bu İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA… makalesinde bursada en iyi iskender nerede yenir konusuna açıklık getirelim.

bursada en iyi iskender nerede yenir ile ilgili içeriğin en eksiksiz İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA… bölümündeki özeti

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için bursada en iyi iskender nerede yenir dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en eksiksiz değeri getirmeyi umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

bursada en iyi iskender nerede yenir ile ilgili bazı bilgiler

Patreon’dan Desteklemek İçin ► Cüneyt Özdemir Katıl Düğmesine Basmak İçin ► Ethereum İle Desteklemek İçin ► 0x1E4dfE4a5B00De6e60dAa0dc7d9302c5956fb977 Solana İle Desteklemek İçin ► CzKUWgSAvdMWg4F1ZiKMLnuH7eqLyt3 devam ediyor CzMW1Wg. Cüneyt Özdemir sizi bu hafta Bursa’ya götürüyor. Bursa’nın neleri meşhurdur? Nereye gidilir? Bursa’nın en iyi iskenderi nerede yenir? — Tüm Videolar ► Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► — Sosyal Medya ► — #cuneytozdemir .

bursada en iyi iskender nerede yenir Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA...
İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA…

Görüntülediğiniz İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA… içeriğini keşfetmenin yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün aşağıda yayınlanan diğer makaleleri keşfedebilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

bursada en iyi iskender nerede yenir ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#İSKENDER39İN #PEŞİNDE #BURSA39NIN #ARKA #SOKAKLARINDA.

cüneyt özdemir,gündeme dair,haberler,en çok konuşulan olay,gündem,magazin haberleri,siyaset,bursada ne yenir,bursa mutfağı,pideli köfte,bursa iskender nasıl yapılır,bursa iskender tarifi,bursa iskender nerede yenir,iskender kebap nasıl yapılır,bursa iskender sosu,bursa iskender köfte,iskender kebap,bursa iskender,bursa iskender kebap,bursa lezzetleri,bursada iskender nerede yenir,kebapçı iskender,iskender tarifi,bursada ne yenir nereler gezilir.

İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA….

bursada en iyi iskender nerede yenir.

bursada en iyi iskender nerede yenir içeriğiyle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb ‘nin bursada en iyi iskender nerede yenir içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. ruhu poseidon diyor ki:

  Bu videoyu izlediğimde Bursamın güzel yerlerini herkes görsün ümidiyle açarak büyük öfke ve hayal kırıklığı yaşadm . Herkes kendi işini yapmalı bence vlog usluptarzı gezi rehberliği ne yazıkki herkesin harcı değil.. İstanbulda yüzlerce eski mahalle bir çok eski yerlerde yaşayan insanlar var kimse vlogunda korkudan hırsızlıktan bahsetmiyor . Bursada çok şükür insan dolu insan gbi insan hemde . Tarzı hoş olmayan bu program Bursayı anlatmak değilde eleştirmek için gelmiş adeta . Dünyanın neresine gidersen git insanlar için yaşadıkları yer en kıymetlisidir . Çok üzüldük çok . Emek sarfedin değer gösterin ki değer görebilin . Yine gelirseniz şayet iyi bir Bursalıyla gezmenizi tavsiye ederim saygılar..

 2. Emel Gencer diyor ki:

  Cüneyt bey programınızı ilgiyle izlemeye başladık fakat iskender yemek için giderken yolda sarf ettiğiniz sözleri size hiç yakıştıramadık .

 3. sabridogan16 diyor ki:

  Olmamış Cüneyt bey. Videonun başında ditroit kıyaslaması ile eksi 1 oluyor. 40 dakikalık videonun 10 dakikası Shell'e ayrılmış, fazla. İçerikte bir şey yok.

 4. Rzgr Gnş diyor ki:

  Cüneyt bey, Hani en eski iskerderci burasımı diye sorduğunuz yer, tüm aileye ait olan ilk dukkandir. Önünden geçtiniz. Ama olsun gittginiz yerde çok lezzetlidir. Emeğinize sağlık teşekkürler.

 5. va tandaş diyor ki:

  çok güzel videoydu.teskkurler.
  sonda su kavunu yemeseydiniz iyiydi😕canım çok çekti dermisim🤭😏vakti gelsin sağ çıkarsam hemen kavun yiyecem insallah

 6. Engin Akdemir diyor ki:

  Bicakcilar çarşısında meşhur Bursa bıçağı satıyor adam sen korkuyorsun, adam tarihi demir dövme işi yapıyor sen teşekkür edeceğine hangi yuzyildayiz diyorsun. Olmamış hiç.

 7. Bursa oto seramik kaplama diyor ki:

  Cüneyt bursanın göbeğine hancer gibi diktiler gökdelen tarzında kentsel dönüşüm yaptılar BURSAYA ihanet etiler

 8. Murat KAFKAS diyor ki:

  Boşuna sıra beklediniz ilk baktığınız tahta binanın ordakide orjinal iskendercidir, mavi iskenderde boşa kuyruk beklersiniz hemde suratsız, tok işletmedir, zaten ye kalk sistemi vardır, dışardaki sırayı görüncede ister istemez aceleyle yiyip kalkıyorsunuz, boşa çile çekmişssiniz, Bursayı bilmeyen birileri kılavuz edince böle olur 🙂 Sanki Newyorkun arka sokaklarında geziyor, gayet güvenli bir bölgedir hiçbir şey olmaz..

 9. Vedat Akcakoca diyor ki:

  Eskiden cok güzeldi. Yani 90 yillari. PTT Binasi bir sokak atlayinca yani Seker Hoca Sokagi. PTT Binasida vardi Bunlarin korunup kollanmasi gerekiyordu. Ilk Cumhuriyet Yapilari olarak. Videonuzun bir yerinde Teyyare Sinemasi ve Ögretmenler Derneginin önünden gectiniz. Kipkirmiziya boyanmis igrendim. Ahmet Vefik Pasa Tiyatrosunu acaba ne hale getirmislerdir, T.C. Ziraat Bankasinin ne halde geldigine zaten tanigim.

 10. Fidel Castro diyor ki:

  Bi dahakine Hacivat ve Alemdar'dan başlayın 🙂 şaka bi yana kamberler eskisi gibi değil. Gündüzleri güvenli, geceleri tehlikeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir