Makalenin konusu hasköyüm özlüce tartışılacak. hasköyüm özlüce hakkında bilgi ediniyorsanız, bu İpek Evler Kayapa makalesinde hasköyüm özlüce’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile analiz edelim.

İpek Evler Kayapa içindeki hasköyüm özlüce ile ilgili içeriğin özeti en doğru şekilde

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için hasköyüm özlüce dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

hasköyüm özlüce ile ilgili birkaç açıklama

İpek Evleri, İpekoğulları İnşaat tarafından 2021 yılında inşa edilmiştir. 7.670 m2 arsa üzerinde 7 blok ve 72 daireden oluşmaktadır. 1.025.000 TL konut kredisi kullanabilirsiniz. Kayapa, Çamlık Bulvarı’na 200 metre uzaklıktadır. Dairenin Genel Özellikleri: Bireysel sistem kombi yerden ısıtma Ankastre ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi Salonda elektrikli şömine ve taş duvar Salonda özel tasarım led ve aynalı duvar Balkonlarda cam balkon ve stor perde Dekoratif taş balkonlarda duvar Gizli LED aydınlatma Giriş portmanto Duvar kağıdı uygulaması Proje Genel Özellikleri: Açık Otopark Yüzme Havuzu Kapıcı Oyun Alanı Basketbol Sahası Spor Salonu Açık ve Kapalı yemekhane alanı.

hasköyüm özlüce hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

İpek Evler Kayapa
İpek Evler Kayapa

Okuduğunuz İpek Evler Kayapa hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda güncellenen daha fazla makale arayabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

hasköyüm özlüce ile ilgili birkaç öneri

#İpek #Evler #Kayapa.

özlüce,23nisan,ertugrul,29ekim,yuzuncıyıl,bursa,nilufer,Bademli,balat,gümüştepe,gumustepe,Çamlıca,beşevler,besevler,camlica,konum,merkezi,konut,daire,villa,müstakil,ev,bahçe,dubleks,konutkredi,kredihesaplama,faiz,kredi,uygun,fırsat,satılık,tasarım,mimar,gayrimenkul,realestate,property,balkan,hasanağa,kayapa,görükle,gorukle,hasanaga,Mudanya,güzelyalı,deniz,manzara,halitpaşa,ömerbey,tirilye Home,ofis,büro,kiralama.

İpek Evler Kayapa.

hasköyüm özlüce.

hasköyüm özlüce bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hasköyüm özlüceoneofakindbnb.com hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir