Makalenin bilgileri baba çınar bursa ile ilgili olacaktır. baba çınar bursa ile ilgileniyorsanız, bu İnkaya Çınarı ( Tarihi 600 Yaşındaki Dev Çınar ) / Bursa makalesinde baba çınar bursa konusunu tartışalım.

İnkaya Çınarı ( Tarihi 600 Yaşındaki Dev Çınar ) / Bursa içindeki baba çınar bursa ile ilgili içerikleri en doğru şekilde özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için baba çınar bursa dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili açıklamalar baba çınar bursa

Bu videoyu YouTube Video Editor ile oluşturdum ( Türkiye’nin en eski çınar ağacı olarak bilinen bir doğa harikası ağaçtır. Uludağ yolu üzerinde Osmanlı Devleti’nin ilk köylerinden biri olan İnkaya köyünde bulunur. 35 metre uzunluğunda, çevresi 9 metre.Her dal 3-4 metre kalınlığında, ağaç büyüklüğünde 600 Tarihi ve doğal bir dinlenme yeridir.İnkaya Çınarı (Tarih 600 Yıllık Dev Çınar) / Bursa Dev Çınar, Bursa’nın İnkaya Köyü’ndeki bu tarihi dev çınar, yeşil yapraklarıyla hala zamana meydan okuyor.

baba çınar bursa içeriği ile ilgili bazı resimler

İnkaya Çınarı ( Tarihi 600 Yaşındaki Dev Çınar ) / Bursa

Görüntülediğiniz İnkaya Çınarı ( Tarihi 600 Yaşındaki Dev Çınar ) / Bursa hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, Oneofakindbnb her gün aşağıda yayınlanan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

baba çınar bursa ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#İnkaya #Çınarı #Tarihi #Yaşındaki #Dev #Çınar #Bursa.

YouTube Düzenleyici,Bursa Province (Administrative Division),Bursa (City/Town/Village),Turkey (Country),İnkaya.

İnkaya Çınarı ( Tarihi 600 Yaşındaki Dev Çınar ) / Bursa.

baba çınar bursa.

baba çınar bursa hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast baba çınar bursa hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Kaancan Bozkurt diyor ki:

    Doğal bır güzelliği yalan dolan la pazarlayarak ilgi çekmek. Bı yana dursun her gördüğüm doğal güzellikler günden güne diplerine beton dökülüp çay bahçesi mesire alanı kafe.vs ye dönüştürülüyor…Ülkemizin doğa anlayışı bu kadar..

  2. hank(e)nregim diyor ki:

    İnkaya Çınarı cümlesi hahamları oyunları araç kelimesi hahamları oyunları yarış şark kaç oyunları yahni ilaç oyunları yağmur raiş şal lahmacun cuntası sığır ırgat taç oyunları yaş şark kaç çap pak kaç çevre oyunları yaş şarab(hamr?) boy yarış şark kaç çap pak çevre oyunları hahamları oyunları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir