Makalenin içeriği ihlas otel tartışacak. ihlas otel’yi arıyorsanız, bu İHLAS ARMUTLU tatil köyüne bu videoyu izlemeden gitmeyin! #ihlasarmutlutatilköyü makalesinde ihlas otel’yi tartışalım.

ihlas otel ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı İHLAS ARMUTLU tatil köyüne bu videoyu izlemeden gitmeyin! #ihlasarmutlutatilköyü

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için ihlas otel dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik ihlas otel

Bu videoyu izlemeden İhlas Armutlu tatil köyüne gitmeyin. İhlas Armutlu tatil köyünde neler yapılır? nasıl vakit geçirilir Ulaşım nasıl sağlanır? Deniz temiz mi? Tüm sorularınızın cevabı bu videoda. Merak ettiklerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz 😊 Beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın🙏 İyi seyirler dilerim. Başka videolarda görüşmek dileğiyle 🙏 .

ihlas otel hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

İHLAS ARMUTLU tatil köyüne bu videoyu izlemeden gitmeyin! #ihlasarmutlutatilköyü
İHLAS ARMUTLU tatil köyüne bu videoyu izlemeden gitmeyin! #ihlasarmutlutatilköyü

Okuduğunuz İHLAS ARMUTLU tatil köyüne bu videoyu izlemeden gitmeyin! #ihlasarmutlutatilköyü hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb her gün aşağıda yayınlanan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

ihlas otel ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#İHLAS #ARMUTLU #tatil #köyüne #videoyu #izlemeden #gitmeyin #ihlasarmutlutatilköyü.

İhlas Armutlu tatil köyü,Armutlu tatil köyü,Armutlu,Yalova,Armutlu da ne yapılır?,Armutluya nasıl gidilir?,İhlas Armutlu bayanlar PLAJI,İslami plaj,İslami tatil yeri,Tesettürlüler için plaj,Denize girilecek yerler,Armutlu da nasıl tatil yapılır?.

İHLAS ARMUTLU tatil köyüne bu videoyu izlemeden gitmeyin! #ihlasarmutlutatilköyü.

ihlas otel.

ihlas otel bilgisiyle Oneofakindbnb güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ihlas otel hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Kerem Subaşı diyor ki:

  Okyanus abla çok saol bizim için uğraşmışsın emeğine sağlık ilk defa yorum yapan biri olarak ilke hakettin

 2. Ahmet KAYNAK diyor ki:

  anladığım kadarıyla daireni kiralıktan sonra kahvaltısı akşam yemeği havuzu plajı a dan z ye herşey ücretli doğru mu ? Ve mesela kahvaltı ücreti ne kadar acaba yemek menü fiyatları falan ne kadar bilgi verebilir misiniz ?

 3. Gulnihal Cakan diyor ki:

  Güzel video olmuş teşekkürler Keşke evlerin içini de gösterseydiniz ne var ne yok ailecek gelirsek neye ihtiyaç duyulur vs gibi

 4. jpm langdon diyor ki:

  Kendimi bildim bileli buraya gidiyorum ailemle ve artık gidilmesinin sebebi bir düzenimizin olması, anıların birikmiş olması. İlk kez geliyor olsaydım bir daha yüzüne bile bakmazdım. Berbat bir yer mi? Hayır. Ama çok daha iyi yerler illaki vardır. Okyanus hanımın anlatışı gitmek isteyenler yeter ama ben biraz daha işin sosyal boyutuna da değinmek istiyorum. Personeller çok kaba. Marketinden havuzdakine kadar hepsi insanları tersliyor. Hijyene hiç dikkat edilmiyor. Pandemi dönemi hele kaplı alanlarda bile maske uyarısı yoktu. Yorumda çok yer kaplamak istemediğim için çok uzatmıyorum ama eğer daha ayrıntılı bilgi almak isteyen varsa yanıtta belirtirse ben iletişime geçerim. Videonuz için tekrardan teşekkürler bilgilendirici olmuş gerçekten:)

 5. KANAL ADI diyor ki:

  Ya burası böyle 90 lardan kalma silik otogar benzeri tatil köyü böyle cezbediciliği yok her yer düz yani böyle dümdüz ruhsuz lüks toplama kampı gibi

 6. Sözünde duran Sevilir diyor ki:

  SAĞLIK EKİBİ YOK ESKİLERDEN Bİ ABLA VAR ODA BIKMIŞ İŞİNDEN SANKİ ..ACAYIP ,,LAKAİD HAREKETLER MAALESEF ÇOK KÖTÜ 🙁

 7. Süleyman Şen diyor ki:

  En önemli yeri göstermemişsiniz ibadethanemiz olan orda çok güzel bir (CAMİİ)miz var onu çekmemişsiniz.Videonuzu o yüzden beğenmedim dislike…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir