Makalenin konusu michelada tartışılacak. michelada hakkında bilgi ediniyorsanız, bu How to Make a Michelada (Classic) makalesinde oneofakindbnb.com ile michelada hakkında bilgi edinelim.

How to Make a Michelada (Classic) içindeki michelada ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha kullanışlı veriler için michelada dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler michelada

Bu klasik Michelada, Meksika ve Amerika’nın güneybatısındaki sıcak yazların vazgeçilmezidir. Ferahlatıcı, lezzetli ve yapması basit. Bu klasik Michelada, domates suyu veya Clamato suyu almaz. Özellikle bölgeye göre tonlarca varyasyon var ama bu orijinal, OG, temel, Michelada! Bu tarif ve daha fazlası için www.blacktiekitchen.com! Beni takip edin: Instagram: Facebook: Pinterest: MALZEMELER: – 1 misket limonu – 2 yemek kaşığı Meksika acı sosu – 1 yemek kaşığı Worcestershire sosu – Tuz – Buz – Soğuk Meksika birası (Modelo gibi) YAPILIŞI – Kireci bardağa veya büyük bir kaba sıkın. kap – Bir bardağa acı sos, Worcestershire sosu ve tuzu ekleyin – Limon suyunu ekleyin ve karıştırın – Buzu ekleyin – Birayı bardağa dökün – Keyfini çıkarın! Uygun gördüğünüz gibi birayı içeceğe eklemeye devam edin. Baharattan hoşlanmıyorsanız, acı sosu yarı yarıya azaltın. Bu tarifin tonlarca çeşidi var! Bazılarında domates suyu, Clamato suyu, karabiber, Maggi sosu, soya sosu vb. Varyasyonlar sonsuzdur! Aşağıda bana Michelada’larınızı nasıl yaptığınızı ve en sevdiğiniz varyasyonu bildirin. #michelada #summercocktail #blacktiekitchen .

michelada hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

How to Make a Michelada (Classic)
How to Make a Michelada (Classic)

Görüntülediğiniz How to Make a Michelada (Classic) hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından oneofakindbnb.com her gün yayınladığı diğer konuları hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

michelada ile ilgili birkaç öneri

#Michelada #Classic.

how to make a michelada,how to make a classic michelada,como hacer una michelada,como mezclar una michelada,como se hace una michelada,receta michelada,michelada recipe,michelada without tomato juice,black tie kitchen,blacktiekitchen.

How to Make a Michelada (Classic).

michelada.

michelada hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. michelada hakkındaki makaleyi One Of A Kind Bed & Breakfast ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. La Voz del Colibrí diyor ki:

  No need to add sauces…. the classic original does do not have it… God, no English sauce… no sauces… this is not classic or original… sorry chef.

 2. Michelle W diyor ki:

  I’ve been a bartender in So Cal for over a decade and I learned something new. I always thought it had to have some variation of tomato juice, typically Clamato and if you use tomato juice add clam juice but Clamato is definitely a go to. I didn’t know that the Clamato made it a modern version. I’m going to try it this way tonight.

 3. drumbumrocky diyor ki:

  Where is the tomato juice??? Where is the tajín? Where is the tobasco? This is wrong on every level of wrong and as a beer connoisseur I am highly offended. If you made a drink like that in Mexico they'll shoot you! Jack ass

 4. drumbumrocky diyor ki:

  That looks like I would be a fucking toilet due to the amount of lime juice in there. Let me tell you this is NOT how we do it in Texas for our Cheladas……. wtf

 5. Will Damian diyor ki:

  Just made myself one. This is way better than actual Michelada with Clamato. Also what kind of knife are you using? Cuts through like butter

 6. Martin Rubalcava diyor ki:

  I see food is not the only thing they don’t season well I guess it go’s for drinks as well stick with your tea and crumpets 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 7. 1 jay diyor ki:

  Модело стремное пиво, лучше всего подходит Грольш
  Томатная паста+вода
  Осстрый перец, черный перец
  Соус ширача
  Маринад из банки с крилем
  Лимонный сок

 8. Iris Escobar diyor ki:

  Loved the voice of the narrator. I would just rim the glass with some tajin.

  Thank you so much for making it look easy. It’s not 12 here yet, but it is quarantine so I guess I’ll try it now.

 9. The Badgers Den Vale Tudo Club diyor ki:

  This is a classic Mexican beer cocktail. I prefer this over the one with tomato juice or clamato.

 10. Sameer Mohamed diyor ki:

  Im not gonna lie i only clicked on this vid to comment the fact that you should use the same voiceover that you had used in the clear ice vid and i have to admit im impressed bravo my guy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir