Makale, içeriğinde long island içki hakkında açıkça konuşacak. long island içki ile ilgileniyorsanız, bu How to make a Long Island Ice Tea cocktail (#shorts) makalesinde long island içki’yi analiz edelim.

How to make a Long Island Ice Tea cocktail (#shorts) içindeki long island içki ile ilgili bilgilerin en doğru şekilde özeti

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için long island içki dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler long island içki

Vay canına, bu içecekte çok fazla alkol var! Long Island Ice Tea 2oz Coca Cola (bira bardağınıza ayrı olarak koyun) Kokteyl çalkalayıcınıza koyun: 3/4oz Limon Suyu 3/4oz Vodka 3/4oz Cin 3/4oz White Run 3/4oz Blanco Tequila 3/4oz Cointreau Buz ekleyin kokteyl çalkalayıcıya koyun ve sallayın. Bira bardağınıza taze buz ekleyin, ardından bira bardağına süzün Bir limon tekerleği ile süsleyin Petee’s Power Hour Podcast’e göz atın ► Daha fazla eğlenceli içerik için PolyMedia Network’e göz atın ► ​#kokteyller​ #LongIslandIceTea #shorts .

Görüntüler long island içki içeriği ile ilgilidir

How to make a Long Island Ice Tea cocktail (#shorts)
How to make a Long Island Ice Tea cocktail (#shorts)

Okuduğunuz How to make a Long Island Ice Tea cocktail (#shorts) hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından, her gün hemen hemen aşağıdaki One Of A Kind Bed & Breakfast güncelleyen diğer içerikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daha fazlasını görün

long island içki ile ilgili öneriler

#Long #Island #Ice #Tea #cocktail #shorts.

shorts,cocktails.

How to make a Long Island Ice Tea cocktail (#shorts).

long island içki.

long island içki bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast long island içki hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. The Tribal Bar Guy diyor ki:

    I remember the first time I had this one, I was like "Damn, that actually taste good". 🙂 But I have to say it goes in way too easily, so some care needs to be put in place to ensure a non-humiliating return home. hehe Cheers!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir