Makale içeriğinde hotel blue moon tartışacak. hotel blue moon arıyorsanız, bu Hotel Blue Moon (호텔 블루문) FM Teaser 2021 (김지원x김수현) Read Caption! makalesinde oneofakindbnb.com ile hotel blue moon hakkında bilgi edinelim.

hotel blue moon ile ilgili videoların özeti en ayrıntılı Hotel Blue Moon (호텔 블루문) FM Teaser 2021 (김지원x김수현) Read Caption!

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için hotel blue moon dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar hotel blue moon

@wiradityam ve @drakoruniverse tarafından FanMade. . . Blue Moon Hotel, ölenlerin bir süre kaldığı otelin yeni sahibini size anlatacak. Yeni sahibi, geçmişte sevdiklerinin reenkarnasyonu ile tanışır, ancak hem geçmişte hem de şimdi ikizi olan bir kadını sevmesi kafasını karıştırır. . . Bugün kadınlardan biri gizemli bir şekilde öldü ve Blue Moon Otel’de hayalet bir çalışan oldu. Blue Moon Hotel’in sahibinden, ikizini şu anki lise hayalleri olan kadın polis memuru olma ve kız kardeşinin ölümü nedeniyle depresyona girme tehlikelerinden korumak için yardım istedi. Yanlışlıkla iblis kralı içeren büyük bir siyasi komploya karıştığını fark etti. Şimdi Blue Moon Hotel’in sahibi her ikisine de yardım etmeye çalışıyor. Joseon’da kral olduğunda (Blue Moon Hotel’in sahibi) sevdiklerinin ikiz kardeşiyle evlenerek büyük bir hata yaptı. Kralın sevdiği kişi, bir yerde tesadüfen karşılaşan bir asiydi. Oysa evlenip kraliçe olduğu kadın, bebekliğinden beri aristokrat bir aile tarafından gizlice evlat edinilen bir kadındı. Başlarına trajik bir olay geldi ve Kral’ın ruhu ahirete çıkamadı ve 400 yıl boyunca Mavi Saray’ın bekçiliğini yaptı.

Bazı resimler hotel blue moon hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Hotel Blue Moon (호텔 블루문) FM Teaser 2021 (김지원x김수현) Read Caption!

Görüntülediğiniz Hotel Blue Moon (호텔 블루문) FM Teaser 2021 (김지원x김수현) Read Caption! hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Sonra One Of A Kind Bed & Breakfast günde güncellenen diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

Burayı tıklayın

hotel blue moon ile ilgili birkaç öneri

#Hotel #Blue #Moon #호텔 #블루문 #Teaser #김지원x김수현 #Read.

[vid_tags].

Hotel Blue Moon (호텔 블루문) FM Teaser 2021 (김지원x김수현) Read Caption!.

hotel blue moon.

hotel blue moon bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb hotel blue moon hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. anime diyor ki:

    Вау Ким Су Хён возвращается😃😍😍давно не видела его в таких классных ролях

  2. Mọt Phim diyor ki:

    When will it be officially released or start shooting? I have been waiting for this Blue Moon Hotel movie for a long time since Moonlight Hotel ended.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir