Bu makalenin içeriği, hotel belvedere ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. hotel belvedere hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Hotel Belvedere

DJI Mavic pro platinum drone içindeki hotel belvedere hakkında genel bilgiler en doğru şekilde

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha kullanışlı veriler için hotel belvedere dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

hotel belvedere ile ilgili bazı içerikler

James Bond 007 “Goldfinger” filminden bir sahneyle de ünlenen Furka Geçidi (Furkapass), muhteşem bir İsviçre dağ geçididir. Geçitte ayrıca bir zamanlar ünlü bir cazibe merkezi olan, ancak şimdi muhtemelen nedeniyle her yıl kaybolan Rhone Buzulu da bulunmaktadır. Küresel ısınma Videoda ayrıca bir zamanlar ünlü olan Hotel Belvedere de yer alıyor, bir zamanlar önemli bir sıcak nokta ve ünlülerin uğrak yeri olan ve şimdi Rhone buzulunun geri çekilmesi ve çekiciliğini yitirmesi nedeniyle kapalı. Historisches Alpinhotel Grimsel Hospiz ve çevresindeki barajların sinematik görüntülerini izleyin. Grimsel Barajı olarak, İsviçre’nin ilk sertifikalı misafirhanesi 1142’de tam olarak bu yerde bulunuyordu. 1932’de Grimsel Hospiz, Avrupa’nın ilk elektrikle ısıtılan evi olduğu için büyük bir sansasyon yarattı.Çevresel hususlar dikkate alınmalıydı. Otel 2008 ve 2010 yılları arasında tamamen yenilendiğinde ve tüm otel artık hidroelektrik atık ısı kullanılarak ısıtıldığında dikkate alınmıştır. Grimsel rezervuar gölünün (Grimselsee) üzerinde görkemli bir şekilde hüküm sürüyor. .

hotel belvedere konusuyla ilgili bazı resimler

Hotel Belvedere | Furka Pass | Switzerland | DJI Mavic pro platinum drone

DJI Mavic pro platinum drone hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast her gün yayınlanan diğer içeriği hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

hotel belvedere ile ilgili bazı öneriler

#Hotel #Belvedere #Furka #Pass #Switzerland #DJI #Mavic #pro #platinum #drone.

#jamesbond,#goldfinger,#007,#furkapass,#switzerland,#mavicprodrone.

Hotel Belvedere | Furka Pass | Switzerland | DJI Mavic pro platinum drone.

hotel belvedere.

hotel belvedere hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb hotel belvedere hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Shaun Triumph diyor ki:

    One of my todo list once built my cafe racer to visit this beautifull place. I`m assuming th hotel is no longer used as is boarded up ? Such a shame as look like interesting pace to stay. Drones are such a good thing showing us these views we would never have seen without them. Thanks for the video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir