Bu makale birada ki alkol oranı hakkında tartışma sağlayacaktır. birada ki alkol oranı ile ilgileniyorsanız, bu Hidrometrenin Çalışma prensibi ve "Ev tipi Bira"da Alkol Oranı hesaplanması makalesinde One Of A Kind Bed & Breakfast ile birada ki alkol oranı’yi keşfedelim.

Hidrometrenin Çalışma prensibi ve "Ev tipi Bira"da Alkol Oranı hesaplanması içinde birada ki alkol oranı ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için birada ki alkol oranı dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler birada ki alkol oranı

Basit bir ifadeyle, Hidrometrenin çalışma prensibi ve “Ev Tipi Bira” da Alkol Oranının bu yöntemle hesaplanması. Dilerseniz Discord kanalıma katılıp sohbet edebilirsiniz: – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Discord Sohbet : – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – .

birada ki alkol oranı hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Hidrometrenin Çalışma prensibi ve "Ev tipi Bira"da Alkol Oranı hesaplanması

Okuduğunuz Hidrometrenin Çalışma prensibi ve "Ev tipi Bira"da Alkol Oranı hesaplanması hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından Oneofakindbnb Güncellemeyi hemen aşağıda daha fazla okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

birada ki alkol oranı ile ilgili öneriler

#Hidrometrenin #Çalışma #prensibi #quotEv #tipi #Biraquotda #Alkol #Oranı #hesaplanması.

alkol oranı,hidrometre,evde bira,ev tipi bira,alkol oranı hesaplanması.

Hidrometrenin Çalışma prensibi ve "Ev tipi Bira"da Alkol Oranı hesaplanması.

birada ki alkol oranı.

birada ki alkol oranı içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb birada ki alkol oranı hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Necip ŞAHİN diyor ki:

  Aslında 131.25 değil 126.7 olması lazım. Bu sayı alkolün bilinen yoğunluğudur. Yani ha sayıyı alkolün yoğunluğu olan 0.789 a bölmüşsünüz ha aynı sayıyı 1.267 ile çarpmışsınız sonuç değişmez. İnsanlar çarpma işlemini bölmeye tercih ettiği için bölme işlemindeki yoğunluk çarpma işleminde sabit sayıya dönmüş. Virgüller alınan birim hacimde göre kayabilir. Kısacası sabit sayıyı merak edenler için nereden geldiğini söyledim.

 2. Hasan Gul diyor ki:

  Murat Bey, başlangıç yoğunluğunu artırmak için mayşeye şeker eklesek olurmu? Olursa 20 lt için ne kadar koymalıyız?

 3. The Man diyor ki:

  Mezruyu çevirerek içerisinde bulunan ( asılı olarak hem de ) duran ölçerin de döneceğini düşünmek. ( ve dönmeyeceğini anlayınca videoyu durdurup elinle çevirmek ) O noktadan sonra kapattım videoyu zaten. Kolay gelsin sana.

 4. GraFen diyor ki:

  Kimya dersim sıfırdı bildiğimiz 0 videoyu 1 kez izledim ve anladım. Anlamama anlam veremedim ama valla anladım ya :/
  Çok teşekkür ederim.

 5. TAN ÖZEL diyor ki:

  Og -FG X 131.25 .Buradaki çarpılaçak değer olan 131.25 değeri sabitmi ,bütün og .fg sonucunu standar bu rakamlamı çarpmalıyız

 6. murro diyor ki:

  Meraba tam alkolumu ölçer ken kırıldı içindeki siyah bilye ler alkolume karıştı bu içindeki civami kurşun mu çöpe mi dök iyim yoksa kurtulurmu

 7. Ali Ucak diyor ki:

  Güzel çalışma olmuş emeğe saygı 131.25 nereden buldun diyen arkadaşlar o sayı formuldeki sabit sayıdır hani matematikte pi sayısı nasıl sabit sayı kabul ediliyorsa ilk bulan adamlarda öyle bulmuş o kabul ediliyor

 8. I3ladeMaster Godless diyor ki:

  OG den FG çıkarsa eksi değer çıkmaz mı birde bi arkadaş 131,25 i nerden buldunuz demiş düzgün cevap verememişsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir