Makalenin konusu hedef dağ termal hotel aydın tartışılacak. hedef dağ termal hotel aydın arıyorsanız, bu Hedef Dağ Termal – Şikayet – Aydın makalesinde hedef dağ termal hotel aydın ile One Of A Kind Bed & Breakfast’ı tartışalım.

Hedef Dağ Termal – Şikayet – Aydın içindeki en eksiksiz hedef dağ termal hotel aydın ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için hedef dağ termal hotel aydın dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili bazı bilgiler hedef dağ termal hotel aydın

Hedef Dağ Termal – Havuzlardaki Kirlilik

hedef dağ termal hotel aydın hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

Hedef Dağ Termal - Şikayet - Aydın
Hedef Dağ Termal – Şikayet – Aydın

Okuduğunuz Hedef Dağ Termal – Şikayet – Aydın hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

hedef dağ termal hotel aydın ile ilgili öneriler

#Hedef #Dağ #Termal #Şikayet #Aydın.

[vid_tags].

Hedef Dağ Termal – Şikayet – Aydın.

hedef dağ termal hotel aydın.

hedef dağ termal hotel aydın içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb hedef dağ termal hotel aydın hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. DAĞ TERMAL diyor ki:

    Değerli Özdemir Bey , yaşamış olduğunuz problem ile ilgili üzüntülerimizi ifade etmek isteriz. Mart ayından bu yana otelimizin temizlik ekibinde iyileştirmeler yaptık. Misafirlerimizin daha temiz bir otel ve tatil deneyimi yaşayabilmeleri için genel olarak geliştirmelerde bulunduk. Her dönem misafirlerimizin temizlik ve konfor içerisinde konaklayabilmeleri için çok çabalıyoruz. Şikayetlerinizi ve video içeriği yönetime de ilettik. Gelecek sefer daha iyi bir konaklamada görüşmek üzere!

  2. Bilgi Gökalp Gülen diyor ki:

    Hedef termal otelin Turizm Bakanlığı tarafından işletmesinin değerlendirilmesi gerekli. Genel müdür son derece basit bir üslup ile misafirlerle konuşuyor, otelin ödemesini 2 gün için yaptık ancak 1. günün sonunda oteli terk etmek istedik. Çıkışta size ödemeniz 15 gün sonra gönderilecek dediler, aradan 20 gün geçti 4 defa telefon ile aradık ve halen daha bekliyoruz. Son derece rezil bir otel, havuzlar aşırı pis ve çocukları ile gelen müşteriler çocuğuna havuzda yemek yediriyor. Genel müdür yetkisiz bir tip ve seyirci olarak sadece bakıyor. Misafir ile konuşma üslubundan haberi yok. Bu şikayet yüzlerce insandan gelmekte. Bu otelde 1 gece konakladığımız için milyon defa pişmanız. Tek kelime ile asla gidilmemesi gereken bir yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir