Bu makale havuzlu konak hakkında net bilgiler sağlayacaktır. havuzlu konak arıyorsanız, oneofakindbnb.com bu HAVUZLU KONAK makalesinde havuzlu konak’yi açıklığa kavuşturalım.

Yakın zamanda güncellenen HAVUZLU KONAK’da havuzlu konak ile ilgili içeriğin ele alınması

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için havuzlu konak dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunma arzusu ile, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Bazı açıklamalar havuzlu konak ile ilgilidir

Havuz Konak Sitesi tek blok ve 16 daireden oluşmaktadır. Ertuğrul metro istasyonu 390 metre uzaklıktadır. Dairenin altında kapıcı bulunmaktadır. 2014 yılında hayat başlamıştır. Kredi kullanımında herhangi bir limit bulunmamaktadır. Dairenin Genel Özellikleri: Bireysel sistem kombi Ankastre ocak, fırın, davlumbaz Salonda klima Cam balkon kapatma Misafir tuvaleti Girişte elbise askısı Ebeveyn banyosu ve giyinme odası Proje Genel Özellikleri: Açık otopark Yüzme havuzu Kapıcı Asansör.

Görüntüler havuzlu konak içeriği ile ilgilidir

HAVUZLU KONAK
HAVUZLU KONAK

Görüntülediğiniz HAVUZLU KONAK hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün aşağıda yayınladığı diğer birçok içeriğe bakabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

havuzlu konak ile ilgili birkaç anahtar kelime

#HAVUZLU #KONAK.

özlüce,23nisan,ertugrul,29ekim,yuzuncıyıl,bursa,nilufer,Bademli,balat,gümüştepe,gumustepe,Çamlıca,beşevler,besevler,camlica,konum,merkezi,konut,daire,villa,müstakil,ev,bahçe,dubleks,konutkredi,kredihesaplama,faiz,kredi,uygun,fırsat,satılık,tasarım,mimar,gayrimenkul,gayrimenkulsahibi.

HAVUZLU KONAK.

havuzlu konak.

havuzlu konak hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com havuzlu konak hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir