Bu makalenin içeriği hatay tepsi kebabı nerede yenir tartışacak. hatay tepsi kebabı nerede yenir ile ilgileniyorsanız, bu HATAY'DA NE YENİR? #2 Tepsi Kebebı II Vitamin Kasap makalesinde oneofakindbnb.com ile hatay tepsi kebabı nerede yenir konusunu tartışalım.

HATAY'DA NE YENİR? #2 Tepsi Kebebı II Vitamin Kasap içinde hatay tepsi kebabı nerede yenir ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için hatay tepsi kebabı nerede yenir dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler hatay tepsi kebabı nerede yenir

Tepsi kebabı yapmak için en iyi yer neresidir? Antakya mutfağının EN İYİlerini keşfetmek için yola çıktık, 2018 yılı Ağustos ayında gerçekleştirdiğimiz, İçanadolu ve Anadolu’nun doğusunu kapsayan Türkiye turumuzun 4. ayağında en sevdiğimiz duraklardan biri olan Hatay Vitamin Kasap’tayız. Akdeniz. biz amcayız. Medeniyetler tablosu olarak nitelendirdiğimiz Hatay, başta Arkeoloji müzesi olmak üzere bizleri çok etkiledi, ayrıca yemek kültürü de bizi çok etkiledi. Sizlere bir önceki videomuzda yayınladığımız Pöç kasabından bahsetmek istiyorum. Baştan söylemek isterim ki Tepsi kebaplarının lezzeti her iki yerde de aynı yani lezzet farkı yok diyebilirim. Bunu 15 yıllık restoran deneyimi olan biri olarak söylüyorum, gelelim diğer konulara. Poc kasabının girişinde ustanın bizi güler yüzle karşılaması ve haber vermeden elimizde kamerayla içeri girmemize rağmen aldırmamasından çok etkilendik. Tepsi kebabımıza sevgisini kattığı için ustayı tebrik ederiz 🙂 Poc kasabın restoran alanı yeterliydi, klimaları genişti, menüsü genişti ve alternatifi çoktu, temiz, düzenli ve düzenliydi. mekan ve garsonlar ilgiliydi, şimdilik Pöç kasabı hakkında söyleyebileceklerimiz bu kadar. Gelelim Vitamin Kasap’a, yazının başında da belirttiğim gibi Tepsi Kebabın lezzetleri her iki bölümde de birbirine çok yakındı. Gördüğünüz gibi alternatif ve snack menü yoktu, bu restoran bazlı kasap konsepti için büyük bir eksiklik, mesajı iletmek amaçlı olabilir evet, biz burada sadece tepsi kebabı yapıyoruz ama insanlar sadece gelmeyebilir. Tepsi kebabı yemek için ya da farklı lezzetler denemek isteyebilirler, menü zenginleştirilmeli bence. Gerekli, en azından birkaç çeşit meze ve salata ekleyip insanlara hayır kelimesini kullanmamanız gerekiyor. Mekana gelirsek temizlik ve organizasyon açısından biraz iyileştirme yapılması gerektiğini düşünüyoruz, bu konuda fazla bir şey söylemek istemiyorum. Puan: Lezzet/10-9 Temizlik/10-5 olarak değerlendirebiliriz. Biz sadece deneyimlerimizi paylaştık ve değerlendirmeyi size bıraktık. Afiyet olsun şimdiden 🙂 Bu arada kanalımıza ABONE olmayı unutmayın! Pişman olmayacağınızdan emin olun :)) .

hatay tepsi kebabı nerede yenir hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

HATAY'DA NE YENİR? #2 Tepsi Kebebı II Vitamin Kasap
HATAY'DA NE YENİR? #2 Tepsi Kebebı II Vitamin Kasap

Görüntülediğiniz HATAY'DA NE YENİR? #2 Tepsi Kebebı II Vitamin Kasap içeriğini izlemenin yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok makaleyi keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

hatay tepsi kebabı nerede yenir ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#HATAY39DA #YENİR #Tepsi #Kebebı #Vitamin #Kasap.

vitamin kasap,hatay,nerede,ulaşım,konaklama,tepsi kebabı,nasıl yapılır,أنشطة يمكن ممارستها في تركيا,Things to Do in Turkey.

HATAY'DA NE YENİR? #2 Tepsi Kebebı II Vitamin Kasap.

hatay tepsi kebabı nerede yenir.

hatay tepsi kebabı nerede yenir bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hatay tepsi kebabı nerede yenirOneofakindbnb hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir