Bu makalenin bilgileri le jardin hotel hakkında konuşacak. le jardin hotel ile ilgileniyorsanız, bu Hanoi Le Jardin Hotel. Surprise by the hotel. Totally unexpected. (see the description!) makalesinde One Of A Kind Bed & Breakfast ile le jardin hotel hakkında bilgi edinelim.

Hanoi Le Jardin Hotel. Surprise by the hotel. Totally unexpected. (see the description!) içinde le jardin hotel ile ilgili en iyi içeriği sentezleyin

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Oneofakindbnb web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için le jardin hotel dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir le jardin hotel

Hanoi Le Jardin Hotel 10 Ocak benim doğum günüm ve Fansipan’dan dönerken kendimi şımartmaya karar verdim. Son derece incelenmiş bir otel rezervasyonu yaptım ve denedim. Check-in sırasında güler yüzlü personel, odanın hazırlanmakta olduğunu söyledi ve beni salona davet etti ve bana bir karşılama içeceği ve meyve verdi. Yaklaşık 20 dakika sonra personel beni odaya getirdi ve kaldığım sürenin tadını çıkarmamı söyledi. Kapıyı açtım ve bana bir doğum günü sürprizi hazırlamışlar ve hatta bana bir dilim pasta bile verdiler. Otel sadece mükemmeldi. Personelden her şeye kadar sadece şaşırtıcıydı. Oda bir küvet, bir kanepe ile geldi ve çok genişti. Yatak süper rahat! En iyi şey olsa kahvaltı olurdu! Kapsamlı bir açık büfe ile birlikte gelir ve ayrıca sınırsız sipariş verebileceğiniz bir alakart menü içerir! Menü, haşlanmış yumurtadan kreplere, klasik Vietnam kahvaltısı öğelerine ve çok daha fazlasına kadar öğeleri içerir! Kahvaltı yeri en üst katta yer alır, böylece kahvaltınızın tadını çıkarırken panoramik manzaranın tadını çıkarırsınız! Oda fiyatları 80 dolardan başlıyor ama doğum günüm için 100 dolara gittim. Lütfen bir deneyin! Pişman olmayacaksın! Seyahat dönemi Ocak 2020 .

Bazı fotoğraflar le jardin hotel hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Hanoi Le Jardin Hotel. Surprise by the hotel. Totally unexpected. (see the description!)

Görüntülediğiniz Hanoi Le Jardin Hotel. Surprise by the hotel. Totally unexpected. (see the description!) hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast her gün aşağıda yayınladığı diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

le jardin hotel ile ilgili anahtar kelimeler

#Hanoi #Jardin #Hotel #Surprise #hotel #Totally #unexpected #description.

Hanoi,Vietnam,Hotel,City,Birthday.

Hanoi Le Jardin Hotel. Surprise by the hotel. Totally unexpected. (see the description!).

le jardin hotel.

le jardin hotel içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast le jardin hotel hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Hanoi Le Jardin Hotel. Surprise by the hotel. Totally unexpected. (see the description!) | le jardin hotel hakkında en ayrıntılı bilgilerin özeti” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir