Bu makalenin içeriği diyarbakır bayram çöreği ile ilgili olacaktır. diyarbakır bayram çöreği ile ilgileniyorsanız, bu HAKİKİ DİYARBAKIR ÇÖREĞİ TARİFİ 💯 DİYARBAKIR BAYRAM ÇÖREĞİ TARİFİ 👌🏻 makalesinde oneofakindbnb ile diyarbakır bayram çöreği’yi analiz edelim.

HAKİKİ DİYARBAKIR ÇÖREĞİ TARİFİ 💯 DİYARBAKIR BAYRAM ÇÖREĞİ TARİFİ 👌🏻 içindeki diyarbakır bayram çöreği hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için diyarbakır bayram çöreği dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler diyarbakır bayram çöreği

#diyarbakırçöreği #diyarbakırçöreğitarifi #bayramçöreği saharbakir böreği, Diyarbakır böreği tarifi, Diyarbakır böreği nasıl yapılır, Diyarbakır Böreği tarifi, Diyarbakır Böreği nasıl yapılır, Diyarbakır Böreği kreş mutfağı, Diyarbakır bayram böreği, KIRMIZI KIZ BÖLÜMÜ, 1 Diyarbakır Böreği tarifi kg un 2 su bardağı süt 1 su bardağı sıvı yağ 1 tatlı kaşığı tuz 1 tatlı kaşığı toz şeker 1 tatlı kaşığı çörek otu 2 tatlı kaşığı anason (maya) 1 yemek kaşığı toz maya Üzeri için; 1 yumurta sarısı.

diyarbakır bayram çöreği konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

HAKİKİ DİYARBAKIR ÇÖREĞİ TARİFİ 💯 DİYARBAKIR BAYRAM ÇÖREĞİ TARİFİ 👌🏻
HAKİKİ DİYARBAKIR ÇÖREĞİ TARİFİ 💯 DİYARBAKIR BAYRAM ÇÖREĞİ TARİFİ 👌🏻

Okuduğunuz HAKİKİ DİYARBAKIR ÇÖREĞİ TARİFİ 💯 DİYARBAKIR BAYRAM ÇÖREĞİ TARİFİ 👌🏻 hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün aşağıda yayınladığı diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

Burayı tıklayın

diyarbakır bayram çöreği ile ilgili öneriler

#HAKİKİ #DİYARBAKIR #ÇÖREĞİ #TARİFİ #DİYARBAKIR #BAYRAM #ÇÖREĞİ #TARİFİ.

diyarbakır çöreği,diyarbakır çöreği tarifi,diyarbakır çöreği nasıl yapılır,diyarbakır çöreği tarifi nasıl yapılır,diyarbakır çöreği nasıl yapılıyor,diyarbakır çöreği nursel’in mutfağı,diyarbakır çöreği yapımı,diyarbakır çöreği tuzlu,bayram çöreği,diyarbakır bayram çöreği,bayram çöreği tarifi.

HAKİKİ DİYARBAKIR ÇÖREĞİ TARİFİ 💯 DİYARBAKIR BAYRAM ÇÖREĞİ TARİFİ 👌🏻.

diyarbakır bayram çöreği.

diyarbakır bayram çöreği içeriğiyle Oneofakindbnb ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. diyarbakır bayram çöreği hakkındaki makaleyi oneofakindbnb.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Ayse Karaca diyor ki:

  Bayram cöreği buyuklerimiz rahmetli olunca yapilmaz oldu. Ne yazikki ogrenmedik videoya denk geldim. Sayenizde yaptim. Cocukluguma geri dondum . Cok bereketli oldu komşularim bile nasiplendi. Bizim yörenin cöreği diye de tanittim. Tesekkur ederim.

 2. kübra diyor ki:

  neden kimse mahlep baharatının eksikliğinden bahsetmemiş 😅 hadi tarçını geçtim çok da önemli değil.. ama mayana ve mahlep olmazsa olmaz yani..

 3. Seda Baltacı diyor ki:

  Su an cok hastayim..ateş icindeyim..nedense canim istedi..aahhh olsada yeseydim.istanbuldayim..burda yok….😑😑😑😐

 4. fatma diyor ki:

  Eksik malzeme verdiniz .Nasıl oldu da hataya düşüp araştırmadan başka tariflere bakmadan denedim .Şu an çok üzgünüm .Yarın tekrar gidip eksik malzemeleri alıp tekrar yapacağım. Ekstra masraf emek ve zaman kaybı .Bilmediğiniz tarifleri verip burda insanları aldatmayın , Hem zaman, hem emek hemde malzemeler boşa gitti. Hemde rezil oldum dostlarıma. Denemek isteyenler bu eksik bir tarif bunu denemeyin. çok yazık oldu emeğime. 👎👎👎

 5. Avaş Kırıcı diyor ki:

  Şurfaliyim annem arefe gecesi sabaha kadar tepsi tepsi yapardı mis gibi kokardı.hey.gidi.gunler.bende.
  Yapıyorum çocuklara.

 6. Yıldız diyor ki:

  Ellerinize sağlık.çok güzel görünüyor.anason demişsiniz bu bir baharatmı ?.aktarlar biliyormudur.?ve bu güzel hamuru tavada,kızartsak olur mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir