Makalenin içeriği şile de kamp yerleri tartışacak. şile de kamp yerleri ile ilgileniyorsanız, bu HACILLI ŞELALESİ KAMP ALANI – İNANAMAYACAKSINIZ BURASI İSTANBUL – Kuymak Yaptım #TekBaşınaKamp makalesinde şile de kamp yerleri konusunu tartışalım.

HACILLI ŞELALESİ KAMP ALANI – İNANAMAYACAKSINIZ BURASI İSTANBUL – Kuymak Yaptım #TekBaşınaKamp içindeki şile de kamp yerleri ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için şile de kamp yerleri dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

şile de kamp yerleri ile ilgili birkaç açıklama

Merhaba ben Toprak, bu videoda Hacilli/İstanbul’da Hacillilar şelalesi yakınında tek başıma kamp yaptım. Burada piknik yapabilir, yürüyüş yapabilir, kamp yapabilir ve tırmanabilirsiniz. Çokça etkinlik yaptığım bu videoyu umarım beğenirsiniz.. “Keys of Moon – The Epic Hero” Creative Commons lisansı altındadır (CC BY-SA 3.0) Müzik tanıtımı BreakingCopyright: Rêveur – PEYRUIS Creative Commons — Atıf 3.0 Unported — CC BY 3.0 Ücretsiz İndirme / Akış: Audio Library tarafından tanıtılan müzik Şarkı: Jarico – Paradise (Vlog Telif Hakkı Yok Müzik) Vlog Telif Hakkı Yok Müzik tarafından tanıtılan Müzik. Video Bağlantısı: Şarkı: Xad – Birds (Vlog No Copyright Music) Müzik, Vlog No Copyright Music tarafından sağlanmıştır. Video Bağlantısı: Nightfall by Roa Creative Commons — Atıf 3.0 Taşınmayan — CC BY 3.0 Ücretsiz İndirme / Akış: Audio Library tarafından tanıtılan Müzik Şarkı: Ehrling – You And Me (Vlog Telif Hakkı Yok Müzik) Vlog tarafından sağlanan Müzik Telif Hakkı Yok Müzik. Video Linki: 🏷️Hacıllı 🏷️Hacıllı Kampı 🏷️Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı 🏷️Hacıllı Şelalesi 🏷️Kuymak Yapımı 🏷️Kuymak 🏷️ Kampı 🏷️ Yalnız Kamp .

şile de kamp yerleri hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

HACILLI ŞELALESİ KAMP ALANI - İNANAMAYACAKSINIZ BURASI İSTANBUL - Kuymak Yaptım #TekBaşınaKamp
HACILLI ŞELALESİ KAMP ALANI – İNANAMAYACAKSINIZ BURASI İSTANBUL – Kuymak Yaptım #TekBaşınaKamp

Okuduğunuz HACILLI ŞELALESİ KAMP ALANI – İNANAMAYACAKSINIZ BURASI İSTANBUL – Kuymak Yaptım #TekBaşınaKamp hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün aşağıda yayınladığı diğer birçok içeriğe bakabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

şile de kamp yerleri ile ilgili anahtar kelimeler

#HACILLI #ŞELALESİ #KAMP #ALANI #İNANAMAYACAKSINIZ #BURASI #İSTANBUL #Kuymak #Yaptım #TekBaşınaKamp.

Hacıllı,Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı,Hacıllı Şelalesi,Hacıllı köyü kamp,Hacıllı şelalesine nasıl gidilir,Tek başına kamp,Şile kamp alanları,İstanbul ücretsiz kamp alanları,Hacıllı kamp,Kuymak yapımı,Mıhlama yapımı.

HACILLI ŞELALESİ KAMP ALANI – İNANAMAYACAKSINIZ BURASI İSTANBUL – Kuymak Yaptım #TekBaşınaKamp.

şile de kamp yerleri.

şile de kamp yerleri içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast şile de kamp yerleri hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Toprak Göl diyor ki:

  Doğadan herkese selam . Video hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı belirterek kanalın büyümesine destek olabilirsiniz. Teşekkürler 🤗..

 2. Figen Çalışkan diyor ki:

  Kamptaki olumlu olumsuz yorumlarınızı belirtirmisiniz Böcek sinek yılan vahşi hayvan yorumları nelerle karsilastin v.s sesli vlog atarken sohbet halinde paylasabilirsin demiştim ki tam videonun devamını izleyince hersey açıklayıcı olmuş teşekkürler

 3. Arzu Çelikbilek diyor ki:

  Şelalelere araç ile ulaşım sağlayabiliyormuyuz yoksa aracı bırakıp yurumemiz mi gerekir gitmeyi düşünüyoruz ama annem yürümekte zorluk çektiği için şelale kenarına araç ile gitmek istiyoruz böyle bir imkanimiz var mı bilgi verirseniz çok sevinirim rotamızı ona göre belirleyelim en azından

 4. Campingplätze in der Türkei (Deutsch) diyor ki:

  ulan köfte, sil bu videoyu: 6831 sayılı Orman Kanunu'nun 76. Maddesi uyarınca “açıkça kamp yapılabileceği belirtilen yerler dışında” konaklamak, kamp yapmak, çadır kurmak kısaca kanunda geçen tabiriyle “gecelemek” YASAKTIR. hudutları içinde anız veya benzeri bitki örtüsü yakmak, Yasaktır.

 5. Abdullah Yayla diyor ki:

  Güzel video olmus kardeş
  O golde yüzmek iyi olurdu gerçekten Oraya yakın bir yere çadır kurulsa güzel olur muss

 6. Emre Can diyor ki:

  Mekan çok güzel kardeşim güzel de bi video olmuş teşekkürler. Sormak istediğim bir şey var kazıkları özellikle mi ters çakıyosun ? Yani normalde biz ipi iyice gerdirdikten sonra çadırdan dışarı doğru değil çadıra doğru 45 derecelik açıyla çakarız sen tam tersi istikamete çakıyosun. Nedeni var mı diye merak ettim. İstanbuldan selamlar.

 7. Yesim A diyor ki:

  Çok Iyi bir video olmuş. Bilgilendirici ve izlenesi👍 güzel kardeş 🙏kuymağı da kaç defa dinlemişimdir şimdi anladim. Neden yapamadığımı .tesekkurler:)

 8. cem tell that diyor ki:

  Uyku tulumun elyaf ise açılmasını beklemene gerek yok o söylediğin kaz tüyü uyku tulumları için geçerli.. ayrıca formu bozulmaz elyaf uyku tulumları kılıfında kalabilir evdeyken… ( kullanmadığın zaman ) birde efsane, efsane diyip duruyorsun çok itici oluyor ayrıca çadıra giriyorsun, şimdi çadıra girdim diyorsun gerizekalıya anlatır gibi ne gerek var anlamsız olmuş.

 9. mertsnyrt diyor ki:

  istanbulda olupta benim gibi bu işe gönül vermiş yeni başlayacak ama yalnız olan var mı ? birlikte kamp atabilecek. her haftasonu 1 gece kalacak sonradan farklı şehirlere güzelliklere gidecek yol arkadaşı arıyorum

 10. Hayvan tv diyor ki:

  Bu ülkenin en büyük eksikliği insan yetiştirmesi sorsanız elhamdülillah müslümannim deriz lakin çöpünü pisliğini yere atmaktan ormanları doğayı kirletmektende geri kalmiyoruz bu ne çelişkiyi ortadan kaldırmak gerek müslüman temiz olur

 11. levent okan diyor ki:

  çadır kazıklarını uclarını cadır altına doğru çak , çadırı daha iyi tutar ve gergin kalır kardeşim..dışa doğru yaparsan ilk rüzgarda demir kazıklar yerlerinden çıkar..

 12. Barış KANAT diyor ki:

  Toprak kardeşim selamlar iki kere oraya gittim yanlız bu videonun başında kamp attın yerler tam olarak nereden gidiyon ben köyün içinden aşaya inince köprüyü geçtikten sonra solda dere kenarında düz bı alan var oralarda takiliyoz ordan şelaleye 15 ,20 dk senin kamp attın yeri tam tarif edebilir misin teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir