Bu makalenin içeriği hacı dayı bursa hakkında tartışma sağlayacaktır. hacı dayı bursa ile ilgileniyorsanız, bu Hacı Dayı Restaurant – Bursa Panorama makalesinde hacı dayı bursa konusunu tartışalım.

Yakın zamanda güncellenen Hacı Dayı Restaurant – Bursa Panorama içindeki hacı dayı bursa ile ilgili genel bilgiler

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için hacı dayı bursa dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler hacı dayı bursa

Hacı Dayı Restaurant | 0850 532 4560 Yakında 37. yılını kutlamaya hazırlanan işletmemiz, Doğu’dan Batı’ya geleneksel Türk kebapları ve spesiyaliteleri sunmaktadır. TÜRKİYE’nin en iyi kebap restoranları arasında yer alan HACI DAYI, Bursa’nın en eski tarihi bölgesi olan Tophane Bahçesi’nde dokusuna uygun olarak hizmet vermektedir. BURSA’nın tarihi mekanlarından OSMANGAZİ ve ORHANGAZİ’nin mezarlarının bulunduğu Tophane Bahçesi’nde bulunan Hacı Dayı Kebap Menüleri, Tophane Kebap Mağazaları, Kebapçı 1979 yılında Çatalfırın ilçesindeki ilk şubesinin ardından markalaşma ve yenilenmeye girmiştir. 1990 yılında kurulan ve 37 yılı aşkın tecrübesiyle Tophane Garden’daki restoranında Bursa halkına ve müşterilerine hizmet vermiştir. Eşsiz Bursa manzarası ile yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir. Firma sahibi Ahmet Erkan ÖZLER yönetimindeki deneyimli kadrosuyla, temiz ve güvenilir mutfaklarında pişirdikleri ADANA – URFA lezzetlerinden BURSA Kebabına kadar geniş bir yemek yelpazesini yaklaşık 400 müşterisine sunmaktadır. Geleneksel lezzetlerin ve Türk misafirperverliğinin en üst düzeyde olduğu restoranımız, URFA mutfağını Bursa’ya getiren ilk kebap restoranıdır. Tophane bahçesinde tarihle iç içe restoranımız, şehri seyredebileceğiniz ve sıra dışı tatları tadabileceğiniz sakin, huzurlu ve farklı bir atmosferde sizlere hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin bize verdiği değer ve destekle önemli bir lezzet durağı haline geldik. 2007 yılında hizmet kalitesinin en üst düzeyde olduğunu kanıtlayarak, sektörde her zaman lider olmayı hedefleyerek “BEYAZ TABAK” ödülüne layık görüldük. Her zaman en iyisini ve en kalitelisini üretme çabamız siz müşterilerimizi ve sizlerin ilgileri bizi daha çok çalışmaya ve araştırmaya itiyor. Amacımız HACI DAYI lezzetlerinin farkını sizlere yaşatmaktır. .

Görüntüler hacı dayı bursa içeriği ile ilgilidir

Hacı Dayı Restaurant – Bursa Panorama
Hacı Dayı Restaurant – Bursa Panorama

Görüntülediğiniz Hacı Dayı Restaurant – Bursa Panorama hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com ‘nin hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

hacı dayı bursa ile ilgili anahtar kelimeler

#Hacı #Dayı #Restaurant #Bursa #Panorama.

hacı dayı,hacı dayı restaurant,hacı dayı tophane,hacı dayı bursa.

Hacı Dayı Restaurant – Bursa Panorama.

hacı dayı bursa.

hacı dayı bursa içeriğiyle oneofakindbnb.com sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Oneofakindbnb hacı dayı bursa hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Hacı Dayı Restaurant – Bursa Panorama | hacı dayı bursa hakkında en doğru bilgiyi özetleyin” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir