Çalışmalarım sonucunda bölgeye seyahat düzenlemeye yeni başlayanlar için Göynük’teki otellerin bir listesini hazırladım. Makale, her fiyat aralığında konforlu ve temiz otelleri listeler. Göynük’te Konaklama? Göynük’te otel fiyatları ne kadar? Gibi soruların cevaplarını öğrenmek istiyorsanız başlayalım!

1-Müderrisler Evi

Nasıl bir otel?

Göynük otelleri listesi oluşturmaya başlayan ziyaretçilerin çoğu konaklama seçenekleri arasında Müderrisler Evi’ni de içeriyor. Modernlikten ödün vermeden dikkat çeken otelin tasarımı, tarihi dokusunu tüm doğru mekanlarda koruyor.

Butik otel anlayışıyla faaliyet gösteren konaktaki personelin samimi ortamı, kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacaktır.

Müderrisler Evi’nin fiyatları nasıl?

Konak, konaklama için gecelik 300 TL ile 400 TL arasında ücret alıyor. Ancak, otelin ne kadar popüler olduğunun farkında olmanızı tavsiye ederim. Bu nedenle otele giriş yapmadan önce telefonla rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederim.

2-Sular Butik Otel

Nasıl bir otel?

Sular Boutique Hotel’in kendine özgü odaları çağdaş ve zevkli bir şekilde döşenmiştir. Göynük’ün en güzel manzarasını sunan otelin terası da en güzel özelliklerinden biri. Güne zinde başlamanıza yardımcı olacak manzara eşliğinde akşam yemeği yiyebilir ve terasta kahvaltı yapabilirsiniz.

Sular Butik Otel’in fiyatları nasıl?

Otelin gecelik fiyatları ile ilgili olarak, çevrimiçi faiz yoktur. Oteli arayarak bilgi alabilirsiniz.

3-Sünnet Gölü Doğal Yaşam Oteli ve Restaurant

Nasıl bir otel?

Göynük’e kadar gelmeme rağmen Sünnet Gölü’nü görebileceğimi sanmıyorum. Ziyaretçiler için Sunnet Lake Natural Life Otel ve Restoran, eşsiz bir Hint kumaşı gibidir. Göl manzaralı ve ağaçlarla çevrili odalarda kalmak istiyorsanız bu otel iyi bir seçenektir.

Ek olarak, otelin sunduğu olanaklar arasında hayvanat bahçesi ve bisiklet kiralama tesisi gibi gününüzü aydınlatabilecek ekstralar yer almaktadır. Bu nedenle eğlence olanaklarının daha fazla olduğu bir yerde konaklamak isteyenlerin butik oteli tercih edebilecekleri seçeneklerden biridir.

Sünnet Gölü Doğal Yaşam Oteli ve Restaurant’ın fiyatları nasıl?

Otelin fiyatları Göynük otellerine ilginin yoğun olduğu yaz aylarında 350 TL ile 450 TL arasında değişiyor.

4-Hanedan Butik Otel

Nasıl bir otel?

2016 yılında açılışı yapılan Hanedan Butik Otel’in vintage ambiyansı misafirleri memnun ediyor. Otelin yöresel mutfağı enfes lezzetler ile sunabilmesi, kendinizi evinizde hissetmeniz için en önemli yönüdür. Gördüğünüz gibi, Hanedan Butik Otel mimari ve mutfak olarak Osmanlı kültürüne yakın olmak istiyorsanız en büyük seçeneklerden biri.

Hanedan Butik Otel’in fiyatları nasıl?

Konak, konaklama için gecelik 300 TL ile 400 TL arasında ücret alıyor. Ancak Göynük otelleri yaz boyunca çok sayıda ziyaretçi aldığı için fiyatlar değişebilir. Bu nedenle önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir