Bu makale, içeriğinde açıkça yıldan yıla dolar bahseder. yıldan yıla dolar ile ilgileniyorsanız, bu Gora – Mavi Donun Var mı ? makalesinde oneofakindbnb ile yıldan yıla dolar hakkında bilgi edinelim.

Gora – Mavi Donun Var mı ? içindeki yıldan yıla dolar hakkında genel bilgiler yakın zamanda güncellendi

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için yıldan yıla dolar dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler yıldan yıla dolar

Türkiye’nin turistik şehirlerinden biri olan Antalya’da tüccar olan Arif, uzaylılar tarafından kaçırılır ve GORA gezegenine götürülür. Arif, gezegende hapsedilmişken gezegeni bir ateş topundan kurtarır ve bu sırada Ceku adında bir prensesle tanışır. Bu arada GORA gezegeninin şeytani komutanı Logar, Ceku ile evlenerek gezegenin kontrolünü ele geçirmek istiyor. Arif bunu öğrenir ve gezegenden kaçarken Ceku’yu da yanına almak ister ama bunun için Komutan Logar’a karşı savaşmak zorundadır. Oyuncular: Cem Yılmaz, Özge Özberk, Ozan Güven, Özkan Uğur, Rasim Öztekin, Şafak Sezer, Erdal Tosun, İdil Fırat, Cezmi Baskın, Engin Günaydın GORA Kanalına Abone Ol: iTunes’dan İndirmek İçin TIKLAYIN: #gora #bkm #cemyılmaz # ozgeözberk #ozangüven #özkanuğur #rasimöztekin #erdaltosun .

yıldan yıla dolar konusuyla ilgili fotoğraflar

Gora – Mavi Donun Var mı ?

Okuduğunuz Gora – Mavi Donun Var mı ? hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından oneofakindbnb.com Güncelleme Güncellemesini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

yıldan yıla dolar ile ilgili öneriler

#Gora #Mavi #Donun #Var #mı.

gora,gora cem yılmaz,cem yılmaz,cem yılmaz gora,gora en komik sahneler,gora izle,gora full hd izle,cem yılmaz filmleri.

Gora – Mavi Donun Var mı ?.

yıldan yıla dolar.

yıldan yıla dolar bilgisiyle Oneofakindbnb güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. oneofakindbnb.com yıldan yıla dolar hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Alperen Göktaş diyor ki:

  O dublajlı hali ile "biz bugün sana yanlış yaptık" derkenki verdiği hava 1000 senede bir bir filmde anca gelir…

 2. engin y. diyor ki:

  4:21 Erşan abinin sen kimsin çık dışarı çık dediğinin uzayda komutan logara sürekli bir cisim yaklaşıyor diyen tihulu olması 😀

 3. Alican diyor ki:

  Şu tatta bir şey yap be abi, yaparsan sen yaparsın. Erşan kuneri'deki o enerjiyi şimdi canlandırdığında göremedim. Yap be abim, güzel bir şey yap..

 4. Cumhur Başkan diyor ki:

  Cem Yılmaz Erşan Kuneri yi goradan sonra çekecekti, şimdi dizi yaptı ama anlamı kalmadı, şu 3 dakikalık kesitte bile şimdiki diziden daha iyi, o zaman 30 lu yaşların başındaydı şimdi olmuş yaş 50 ne Erşanı ne kuneri si geç kaldın be Cem abi, şu ses tonunu üslubu bile yapamıyorsun şimdiki dizide

 5. HALİT BAYGUN diyor ki:

  ah be erşan, faruğun filmini çekemedin ama sonra ER-MAN ı çektin… neyse artık zor zamanlardı. Mekanın cennet olsun Rasim Öztekin….

 6. DrLecter diyor ki:

  Erşan karakterini de harcadılar beee.. Şimdi dizi de hiç buradaki gibi değil alakası yok.. Birşey in de b0kunu çıkarmayın beee tadın da bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir