Bu makale içeriğinde saklı bahçe bursa hakkında konuşacak. saklı bahçe bursa arıyorsanız, bu GÖL MANZARALI SAKLI BAHÇE ÖZEL KONUM makalesinde oneofakindbnb.com ile saklı bahçe bursa hakkında bilgi edinelim.

GÖL MANZARALI SAKLI BAHÇE ÖZEL KONUM içindeki saklı bahçe bursa ile ilgili içeriğe ayrıntılı olarak genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için saklı bahçe bursa dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirme arzusuyla, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

saklı bahçe bursa ile ilgili içerik

Yalova’ya 25 km, Bursa’ya 45 km, Osmangazi Köprüsü’ne 50 km, 500 m2 bahçe alanı 3.000 m2 arsa üzerinde 150 m2 villalar, yılda toplam 300 m2 100 zeytin ağacı, 1.500 kg zeytin hasadı yapılmaktadır. Elma, Armut, Dut, Ceviz, Kiraz, Kiraz ağacı. Villanın ön tarafına beton ve asfalt yol ile araba ile ulaşılabilir. Kış mevsiminde araç ulaşımında herhangi bir problem yoktur. Beton yol tapusumuz var. Eşyalı olarak satılacaktır. Villa Özellikleri: Şömine ve kamelya alanı Newtherm çatı ve mantolama Artezyen kuyusu ve dalgıç pompa Şebeke suyu. Ek olarak, bir hidratör kurulur. Kanalizasyon bağlantısı yapılmıştır. Arkası orman. İstenirse kiralanabilir. 250 m2 net çim alanı bulunmaktadır. İznik gölüne iniş mesafesi 600 metredir. 120 m2 özel depo ve çalışma alanı bulunmaktadır. 3 adet klima ve sıcak su kazanı Alt Kat : Salon + Mutfak + Oda 1 + Oda 2 + Banyo 1 + Wc + Teras Üst Kat : Oda 3 + Oda 4 + Salon 2 + Mutfak 2 + Banyo 2 + Balkon.

saklı bahçe bursa hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

GÖL MANZARALI SAKLI BAHÇE ÖZEL KONUM
GÖL MANZARALI SAKLI BAHÇE ÖZEL KONUM

Okuduğunuz GÖL MANZARALI SAKLI BAHÇE ÖZEL KONUM hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com günlük güncelleme yapan diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

saklı bahçe bursa ile ilgili birkaç öneri

#GÖL #MANZARALI #SAKLI #BAHÇE #ÖZEL #KONUM.

özlüce,23nisan,ertugrul,29ekim,bursa,nilufer,Bademli,balat,konum,merkezi,konut,daire,villa,müstakil,ev,bahçe,dubleks,konutkredi,kredihesaplama,faiz,kredi,uygun,fırsat,satılık,tasarım,mimar,gayrimenkul,realestate,property,balkan,görükle,gorukle,Mudanya,güzelyalı,deniz,manzara,halitpaşa,ömerbey,tirilye,iznik,gölyaka,bağ,göl.

GÖL MANZARALI SAKLI BAHÇE ÖZEL KONUM.

saklı bahçe bursa.

saklı bahçe bursa bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com saklı bahçe bursa hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir