bursada gidilecek piknik alanları bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. bursada gidilecek piknik alanları hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Gezili Görülmesi Gereken Yerler Bursa Keramet Köyü makalesinde One Of A Kind Bed & Breakfast ile birlikte bursada gidilecek piknik alanları hakkında bilgi edinelim.

bursada gidilecek piknik alanları ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı Gezili Görülmesi Gereken Yerler Bursa Keramet Köyü

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için bursada gidilecek piknik alanları dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir bursada gidilecek piknik alanları

Bursa Keramet Köyü Keramet Köyü çevremizde güzel yerler var dediğimiz yerlerden biridir. Doğal bir sıcak su kaynağından çıkan açık mini göletin derinliği 1 metre ile 2 metre arasında değişmektedir. Çevresinde piknik alanları bulunmaktadır. Gölet içerisinde piknik alanları da bulunmaktadır. Su, göletteki 3 metre derinliğindeki bir delikten kaynıyor. Sıcak suyu nedeniyle kışın bile o çukura dalmak çok keyifli. Suyun sayısız faydası var ama henüz keşfedilmediği için çevrede fazla kira vermek isteyen yok. Muhtarlık giriş için 3 TL alıyor ama alınan para muhtar tarafından tesisin geliştirilmesi için kullanılıyor. .

bursada gidilecek piknik alanları hakkında bilgi ile ilgili resimler

Gezili Görülmesi Gereken Yerler Bursa Keramet Köyü
Gezili Görülmesi Gereken Yerler Bursa Keramet Köyü

Okuduğunuz Gezili Görülmesi Gereken Yerler Bursa Keramet Köyü hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast her gün aşağıda yayınladığı daha fazla makale arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

bursada gidilecek piknik alanları ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Gezili #Görülmesi #Gereken #Yerler #Bursa #Keramet #Köyü.

bursa,keramet,köyü,görülmesi,gereken,yerler,Tourism (Interest),sıcak su,hot water,Hot Water Beach (Tourist Attraction),doğal kaynak suyu,Fishing (TV Genre).

Gezili Görülmesi Gereken Yerler Bursa Keramet Köyü.

bursada gidilecek piknik alanları.

Oneofakindbnb ‘ın sağladığı bursada gidilecek piknik alanları bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast bursada gidilecek piknik alanları hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Gezili Görülmesi Gereken Yerler Bursa Keramet Köyü | bursada gidilecek piknik alanları hakkında en ayrıntılı bilgilere genel bakış” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir