Bu makale içeriğinde germanicia otel maraş ile ilgili. germanicia otel maraş hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Germanicia Antik Kenti'ndeki Kazılarda, 1500 Yıllık Açık Hava Şölenini Anlatan Mozaik Bulundu makalesinde germanicia otel maraş’yi analiz edelim.

Germanicia Antik Kenti'ndeki Kazılarda, 1500 Yıllık Açık Hava Şölenini Anlatan Mozaik Bulundu içindeki germanicia otel maraş ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için germanicia otel maraş dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Paylaşım konuyla ilgilidir germanicia otel maraş

Kahramanmaraş’ta Germanicia Antik Kenti’nde yapılan kazılarda 1500 yıl öncesine ait 3 kadının müzik eşliğinde dans ettiği bir açık hava şölenini anlatan 50 metrekarelik mozaik bulundu. Aynı zamanda kazı başkanı olan Kahramanmaraş Müzesi Müdürü Safinaz Acıpayam, muhteşem bir mozaik bulduklarını belirterek, “Mozaiğin muhtemelen avdan önce bir açık hava ziyafeti olduğunu düşünüyoruz.” Ömer KOÇ/KAHRAMANMARAŞ, (DHA)- Haberin detayları için tıklayın: YouTube kanalımıza abone olun: ► DHA: Demirören Haber Ajansı (DHA) ile ilgili en son haberleri adresinden takip edebilirsiniz. Sosyal Medya Adreslerimiz ► ► ► ► #haberler #gündem #son dakika .

germanicia otel maraş hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Germanicia Antik Kenti'ndeki Kazılarda, 1500 Yıllık Açık Hava Şölenini Anlatan Mozaik Bulundu
Germanicia Antik Kenti'ndeki Kazılarda, 1500 Yıllık Açık Hava Şölenini Anlatan Mozaik Bulundu

Görüntülediğiniz Germanicia Antik Kenti'ndeki Kazılarda, 1500 Yıllık Açık Hava Şölenini Anlatan Mozaik Bulundu hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok makaleyi keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

germanicia otel maraş ile ilgili öneriler

#Germanicia #Antik #Kenti39ndeki #Kazılarda #Yıllık #Açık #Hava #Şölenini #Anlatan #Mozaik #Bulundu.

dha,demirören haber ajansı,dha canlı,son dakika,güncel haber,haber,haberler,günün özeti,haber burada,haber ajansı,canlı haber,haber bültenleri,Germanicia Antik Kenti.

Germanicia Antik Kenti'ndeki Kazılarda, 1500 Yıllık Açık Hava Şölenini Anlatan Mozaik Bulundu.

germanicia otel maraş.

germanicia otel maraş içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. germanicia otel maraş hakkındaki makaleyi Oneofakindbnb ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Germanicia Antik Kenti'ndeki Kazılarda, 1500 Yıllık Açık Hava Şölenini Anlatan Mozaik Bulundu | En doğru germanicia otel maraş ile ilgili genel bilgiler” te bir düşünce

  1. zafer seyhan diyor ki:

    Boş işlerin müdürlügunu yapiyor bu turizim müdürlugü hepsi yatıyor beleş maaş oh salla basını al parayı gelsin caylar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir