Bu makale seyri antep hakkında net bilgiler sağlayacaktır. seyri antep ile ilgileniyorsanız, bu Gastronomi: Gaziantep'te yeni lezzetler makalesinde oneofakindbnb ile seyri antep’yi analiz edelim.

Gastronomi: Gaziantep'te yeni lezzetler içindeki seyri antep hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için seyri antep dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir seyri antep

Gaziantep mutfağı kebap, beyran, baklava ve katmer gibi pek çok lezzeti içinde barındırır. UNESCO’nun “Yaratıcı Şehirler Ağı” kapsamında 2015 yılında Gastronomi Şehri unvanını alan Antep mutfağı, hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı. 2011 yılında Suriye’de başlayan iç savaşla birlikte Gaziantep’e olan göç, şehrin demografik yapısını etkilemekle kalmamış; Antep mutfağını da çeşitlendirdi. Şehirdeki mülteciler ile Gazianteplilerin tatları benzerlikler göstermeye başladı. Acı yemeklerden tat alamayan Suriyeliler acı yemeye alışırken, Suriye mutfağına ait olan ve nohuttan yapılan falafel ve fette Gaziantepliler tarafından sevildi. Et yemeklerini tercih etmesiyle tanınan Suriye Arapları, Gaziantep mutfağının küşleme, beyran ve diğer kebap çeşitlerine ilgi göstermeye başladı. Birbirinden ayırt edilemez gibi görünen Gaziantep ve Suriye tatlılarında artık Gaziantepliler Suriye tatlılarını, Suriyeliler ise Gaziantep tatlılarını tercih ediyor. #Gaziantepmutfağı #antep yemekleri #küşleme .

seyri antep konusuyla ilgili fotoğraflar

Gastronomi: Gaziantep'te yeni lezzetler
Gastronomi: Gaziantep'te yeni lezzetler

Görüntülediğiniz Gastronomi: Gaziantep'te yeni lezzetler hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, O zaman Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriğe bakabilirsiniz.

Burayı tıklayın

seyri antep ile ilgili öneriler

#Gastronomi #Gaziantep39te #yeni #lezzetler.

Plus 90,+90,Gaziantep,Gaziantep yemekleri,Gastronomi,Gaziantep mutfağı,beyran çorbası gaziantep,küşleme,Beyran çorbası,Antep yemekleri,Antep mutfağı,Gastronomi kenti,UNESCO Gaziantep,katmer,antepte ne yenir,antep,Dünya Gastronomi Kenti,baklava,antep mutfağı yemekleri,beyran,katmer gaziantep,gaziantep katmer,gaziantep yemek turu,antep kebap,antep’te ne yenir,gaziantep’te ne yenir,kebap,dw türkçe,kuzu küşleme,unesco antep,antep sokak lezzetleri.

Gastronomi: Gaziantep'te yeni lezzetler.

seyri antep.

seyri antep içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. seyri antep hakkındaki makaleyi oneofakindbnb.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. memlafeder diyor ki:

  suriye yemekleri tanitimi. antepteki kultur erozyonunun belgeseli. ovulecek tarafi yok, benim gordugum ulkenin anasi agliyor sadece.

 2. Mehmet Sinan TAHTACI diyor ki:

  Saçmalıklar dolu ve son derece yanlış bilgiler içeren bir içerik hazırladığınız için sizi kınıyorum.

 3. Hasan Dudu diyor ki:

  Antep'in en meşhur olayı fıstık tatlı beyran falan değil Anteplilerin her türlü yemeği sahiplenmeleridir.Paça Antep'inmiş Antep'i çıkınca bulamazmışsız bilmem ne
  Aynen reis ülke sizin Antepliler olmasa ekmek arası peynirden başka bir şey yiyemeyecekmişiz

 4. Meba Mustafa diyor ki:

  #90 Merhabalar gaziantep'te kimse suriyelilerin yemeğine kolay kolay gitmez.
  Gaziantep 100'lerce yemek yeri varken neden suriyelilerin mekanına gidiyorsunuz.
  Sizi takip ediyorum seviyorum ama bu üzdü.
  Sizi Gaziantep'te kim yönlendirdiyse ona söyleyin bilmediği şeye karışmasın.
  İsim olarakta değiştirelim Gaziantep'te yeni lezzetleri

 5. Ali Çelik diyor ki:

  Araştırma yapmadan bir kaç kişiye sorarak böyle bir çalışma yapmanız çok saçma. hazırlayan orhan erkılıç ve editör ege cansu saçıkara yanlış ve saçma bir çalışma yapmışsınız. Videolarınız çoğunu severek izledim ama bunu hiç beğenmedim. bir gaziantepli olarak suriyelileri şehrimizde istemedik ve hiçte istemeyeceğiz yemeklerini kendilerini alıp suriyeye dönseler çok iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir