Bu makale içeriğinde lavanta tarlaları nerede tartışacak. lavanta tarlaları nerede hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Fransa’nın lavanta tarlalarında foto safari – DW Türkçe makalesinde oneofakindbnb.com ile lavanta tarlaları nerede’yi keşfedelim.

Fransa’nın lavanta tarlalarında foto safari – DW Türkçe içindeki lavanta tarlaları nerede hakkında genel bilgiler yakın zamanda güncellendi

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için lavanta tarlaları nerede dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

lavanta tarlaları nerede ile ilgili bazı bilgiler

Provence’ın lavanta tarlaları, yaz aylarında fotoğraf tutkunlarının uğrak noktası haline geliyor. Bu mor renklerin arasında farklı fotoğraf turları da ziyaretçi çekiyor. Kesin olan bir şey var: Sonunda herkes kartpostal gibi görünen görüntüler elde edecek. YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın! .

lavanta tarlaları nerede konusuyla ilgili görüntüler

Fransa’nın lavanta tarlalarında foto safari - DW Türkçe
Fransa’nın lavanta tarlalarında foto safari – DW Türkçe

Okuduğunuz Fransa’nın lavanta tarlalarında foto safari – DW Türkçe hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com ‘nin her gün yayınladığı diğer içeriği daha fazla okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

lavanta tarlaları nerede ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Fransanın #lavanta #tarlalarında #foto #safari #Türkçe.

DW Türkçe,haber,lavanta,Fransa,Provence,çiçek,fotoğraf,foto safari,fotoğrafçılık,Samanyolu,galaksi,gökyüzü,lavanta tarlası.

Fransa’nın lavanta tarlalarında foto safari – DW Türkçe.

lavanta tarlaları nerede.

lavanta tarlaları nerede hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Oneofakindbnb lavanta tarlaları nerede hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. tom hardy diyor ki:

  Güney Fransa da ki lavanta tarlaları…Göz alabildiğince…Fotoğraf çekimi için mükemmel bir görüntü.Hazirandan ağustosa kadar olan çiçek açma döneminde VALENSOLE PLATOSU kokulu bir çiçek denizine dönüşüyor.Dünyanın her yerinden binlerce turist her yıl buraya geliyor.Bazıları ise manzara fotoğrafçısı Fabio Antenore gibi tekrar tekrar geliyor.

  =====Fabio Antenore=====

  Bence valensole ilgili havalı olan sey tam da bu.Burada inanılmaz renkler var.Heryeri kaplayan bir koku…Gerilere doğru giden çizgiler var.Sevdiğim her şey en sonda bir ağaç.Burası fotoğrafçıların Disneyland ı.

  Fabio Antenore heyecanını başkalarıyla paylaşmak istiyor.Ve lavanta tarlalarında amatör fotoğrafçılar için rehberli turlara eşlik ediyor.Isviçre ile Antenore klasik manzara fotoğrafçılığını kendi tekniğiyle geliştirmiş.Aşırı gerçekçi doğa çekimlerinde aynı manzaranın farklı pozlanmış görüntülerini üst üste koyuyor.Böylece fotoğrafları gerçekçi olmaktan çok mistik bir havaya dönüşüyor.

  =====Fabio Antenore=====

  Çok eski manzara fotoğrafçılığı tekniğiyle aslında fotoğraf çekerken sahip olduğum tüm duyguları fotoğrafta yansıtmak istiyorum.Bu farklı anlar farklı durumlar farklı ışık anlamına geliyor.İzleyiciye duyguyu iletmek için 2 3 4 5 hatta 40 50 fotoğraf kadar olabilir.

  Bunu fotoğraf turu katılımcılarına da aşılamak istiyor.

  =====Fabio Antenore=====

  İlk çizgiler burada.Ama en iyileri aslında şuradaki ikisi ve ortadaki.

  Tur katılımcılar doğru kareyi yakalayabilmek için Werner Woska dan da destek alıyor.20yıldan fazla süredir manzara fotoğrafçısı olarak çalışıyor.Ancak ister klasik ister hiper gerçek fotoğrafçılık olsun temel kurallar her zaman aynı.

  =====Werner Woska=====

  Böylesine geniş manzaralarda ön plan özellikle önemlidir çünkü çoğu zaman arkada bir yerde bir ağacın olduğu ve ön tarafta hiçbir şeyin olmadığı fotoğraflar görürsünüz.Geniş bir alan ve burada çizgi boyunca manzarada güzel bir derinlik elde ediyoruz.Burada lavantalarla güzel bir ön plan var ve bu iyi bir manzara fotoğrafı için işin yarısı demek.

  Katılımcılar oldukça heyecanlı.Vakit kaybetmek istemiyorlar.

  =====Wiebke Braasch=====

  Tarlaların bu düzgünlüğü bu simetrisi inanılmaz.Bu mavi mor renkler kesinlikle çok güzel.Sonra akustik olarak arıların uğultusu geliyor.Ve rüzgarda hareket eden çiçekler…Tek kelime ile mükemmel.

  =====Bernd Kurpiers =====

  Hep bir zorluk var.Her fotoğraf kompozisyon açısından her zaman harika bir hikaye demek.Evet bunu söylemek gerek.

  Lavanta tarlalarının popülaritesinin bir dez avantajı da var.Birçok çiftçi tarlaları için korkuyor.

  =====Fabio Antenore=====

  Biz burada özel bir mülkteyiz.Geçimini onunla kazanan bir lavanta çiftçisine ait.Bu da bir grupla birlikte buradayken lavantaların olabildiğince korunmasını sağlamak zorunda olduğumuz anlamına geliyor.Yani tripodu herhangi bir yere koymamak,çiçeklere basmamak ,geride bira şişeleri ya da sigara izmaritleri bırakmamak.Sadece şöyle düşünün aslında birinin oturma odasındayım ve orayı bulduğum gibi bırakmalıyım.

  Fotoğraf turu toplam bir hafta sürüyor.Grup sadece gündüz değil geceleri de hareket halinde.Çünkü geceleri lavanta tarlalarının farklı bir yönü görülebiliyor.Fabio Antenore bu çok yönlülüğü çok seviyor.Gece fotoğrafçılığının tuzakları olsa bile.

  =====Fabio Antenore=====

  Çok fazla ışık kirliliği olamamalı.Bazen samanyolunun göründüğü çok siyah bir gökyüzü olması çok havalı ama bazen aşağıdaki bir kentin küçük bir parıltısı olması da güzel.

  Klasik veya modern.Sonunda herkesin kartpostalları andıran görüntü elde edeceği kesin.

  Keyifli okumalar 🌸

 2. Mehmet Deniz diyor ki:

  Eski siyasal islamsız türkiye'yi özledim
  Başbakana yazar kasa fırlatılabilecek kadar özgür olan
  Başbakanın kartala binip apartman da oturduğu
  Cumhurbaşkanı nın kırmızı ışıkta durduğu ve gece köşkün ışıklarını söndürdüğü
  Mültecilerin olmadığı
  Eski güzel Türkiyem

 3. Mehmet Deniz diyor ki:

  Yanlış hatırlamıyorsam Avrupaya lavanta yı kanuni Sultan Süleyman vermişti
  Kendi verdiğimiz şeyleri yetişyiremiyoruz teşekkürler akp

 4. akatoruko diyor ki:

  Bizim ulke de olsa sokerler lavantalari buda ne boyle ise yaramaz derler lavantayi ziyaret edenlere aptal mi bunlar isleri gucleri yok lavanta bakmaya gelmisler derler

 5. Ray Emre TUFEKCI diyor ki:

  Londra'da da var. Giriş yetişkin başı 4 Gbp. Satin almak istersen bir demet lavanta da 4 Gbp. Kurabiye, içecek vs de bulunuyor.

 6. Test Test diyor ki:

  Lavantanın ana vatanı Bulgaristandır Fransızlar da aynen hollandalıların laleleri türklerden çalıp genetikleriyle oynarak ürettikleri gibi lavanta fidelerini de yılalr önce bulgaristandan aldılar ve ürettiler

 7. Mehmet Küçük diyor ki:

  Arazi tam kupon arazi formunda TOKİ için villa projeleri için gayet uygun..Bu Avrupalılar inşaat işinden anlamıyorlar ülkelerinin çoğu hâlâ yeşil alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir