Bu makalenin içeriği, lavanta tarlası turları ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. lavanta tarlası turları hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Fransa Lavanta Tarlaları Turu, Müzesi ve Yetiştiricilik – Marsilya makalesinde oneofakindbnb.com ile lavanta tarlası turları’yi analiz edelim.

Fransa Lavanta Tarlaları Turu, Müzesi ve Yetiştiricilik – Marsilya bölümünde lavanta tarlası turları ile ilgili en alakalı içeriği özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için lavanta tarlası turları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler lavanta tarlası turları

Fransa’nın güneyi lavanta için dünyada 1 numara! Yıllardır hem lavanta yetiştiriciliğine hem de lavanta turizmine öncülük ediyorlar. Özellikle Marsilya yakınlarındaki Luberon ve Valansole bölgeleri Temmuz ayında mor çiçeklerle doludur. Lavanta müzesini gezebilir, tarlalarda fotoğraf çekebilir, lavanta ürünleri satın alabilirsiniz. . Hevesli lavanta yetiştiricileri olarak lavanta çiftçileriyle tanışmak ve tarlalarını görmek için oraya gittik. Tabii ki biz biraz erken gittiğimiz için mor lavantaları göremedik ama yine de keyifli deneyimler yaşadık ve önemli bilgiler öğrendik. Mor çiçekler arasında kaybolmasak da, kızıl haşhaş tarlalarında koşup bol bol fotoğraf çektik. . Lavanta tarlalarını gezmenin en iyi yolu İstanbul’dan direkt Marsilya’ya uçup oradan araba kiralamak. Hazır paket turlar da var, ancak istediğiniz alanda kaybolmak için istediğiniz kadar fotoğraf çekmek için zamanlama konusunda özgür olmak en iyisidir. Ayrıca Marsilya’dayken günübirlik şehir turu yapmayı da unutmayın. Eski limanın çevresi oldukça güzel. . Tekirdağ’da 2 yıldır lavanta yetiştiriyoruz. Lavanta yağı üretiyoruz. Tecrübelerimizi @lavandemor ( kanalında da paylaşıyoruz. Bu konularla ilgileniyorsanız takip edebilirsiniz. Ayrıca www.lavandemor.com web sitemiz. . Birlikte seyahat etmeye devam etmek için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! İyi seyirler! … TAKİP ET: 🎬Youtube: 📸 Instagram : 📘Facebook : .

Görüntüler lavanta tarlası turları içeriği ile ilgilidir

Fransa Lavanta Tarlaları Turu, Müzesi ve Yetiştiricilik - Marsilya
Fransa Lavanta Tarlaları Turu, Müzesi ve Yetiştiricilik – Marsilya

Okuduğunuz Fransa Lavanta Tarlaları Turu, Müzesi ve Yetiştiricilik – Marsilya hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından One Of A Kind Bed & Breakfast her gün aşağıda yayınlanan daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

Burayı tıklayın

lavanta tarlası turları ile ilgili bazı öneriler

#Fransa #Lavanta #Tarlaları #Turu #Müzesi #Yetiştiricilik #Marsilya.

güney fransa gezilecek yerler,güney fransa,marsilya gezisi,cote dazur,lavanta tarlası ısparta,lavanta tarlası,fransa,gelincik tarlası,fransa provence,fransa lavanta yetiştiriciliği,fransa lavanta köyü,fransa lavanta turu,fransa gordes,gordes 2019,fransa lavantaları,fransa turu,fransa gezi rehberi,fransa tarım,vovidi,marsilya 2019,seyahat blog,seyahat vlog,gezi vlog,gezgin,avrupa turu,seyahat,fransa 2019,gezi,lavanta müzesi,lavanta.

Fransa Lavanta Tarlaları Turu, Müzesi ve Yetiştiricilik – Marsilya.

lavanta tarlası turları.

lavanta tarlası turları hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com lavanta tarlası turları hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Duygu Akalın diyor ki:

    Daha önce Lavanta veya Gelincik tarlası gezdiniz mi? Doğayla bütünleşmek, renklerin arasında kaybolmak muhteşem bir duygu değil mi?😍🌱

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir