Bu makalenin konusu etil alkol rakı beyazlamıyor hakkında olacak. etil alkol rakı beyazlamıyor hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Evde rakı yapımı makalesinde oneofakindbnb ile etil alkol rakı beyazlamıyor’yi keşfedelim.

etil alkol rakı beyazlamıyor hakkında genel bilgiler en ayrıntılı Evde rakı yapımı

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için etil alkol rakı beyazlamıyor dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

etil alkol rakı beyazlamıyor ile ilgili içerik

1 lt alkol 1,2 lt su (sıcak su) 1 anason özü 1 yaş üzüm kiti Hazırlanırken şişeme etil alkolü koydum, daha iyi bir çözüm için anason ve yaş üzüm kitlerini koydum, sonra sıcak suyu içine aldım. ölçü kabım ve içinde iki küp şeker eritin. . Daha sonra sıcak su karışımımı alkole ekleyip şişeyi açıp ara sıra havalandırıyorum. Yaklaşık bir hafta bu işlemi tekrarlayıp bir meşrubat yakalıyorum.

etil alkol rakı beyazlamıyor hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Evde rakı yapımı
Evde rakı yapımı

Okuduğunuz Evde rakı yapımı hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer konuları keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını görün

etil alkol rakı beyazlamıyor ile ilgili bazı öneriler

#Evde #rakı #yapımı.

[vid_tags].

Evde rakı yapımı.

etil alkol rakı beyazlamıyor.

etil alkol rakı beyazlamıyor içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın etil alkol rakı beyazlamıyor içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Kenan Seber diyor ki:

    Rakı benzeri anason yağı konulmuş etil alkolü içmeyiniz, içenleri de uyarınız…. En ucuzundan imbik alıp yaş veya kuru üzüm maişesinden damıtarak rakı yapın. YouTube’da yüzlerce video var, siz de becerebilirsiniz 🙂

  2. Volkan Cakmak diyor ki:

    İlk defa senden duyuyorum damıtma riskli şu alkol diye aldığın ispirto risksiz 😂 sen o alkolü alırken labaratuvar sonuçları ile birlikte aldın herhalde şuanda yasal içmeye uygun hiçbir alkol yok hepsi merdiven altı yasal olanların ise içinde (denatonyum benzoat) katılır damıtarak metil uretmezsin sonuçta şekerden hazırlıyorsun 78 dereceye kadar gelen alkolü almazsın hazır kitle hazır alkolle rakı yapıyorsun 🤒 rakı anason tohumu ile yapılır ve damıttığın alkolün göbeğini kullanırsın ozaman ona rakı denir 👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir