etil alkol beyazladı bu makalenin içeriğinde açıklığa kavuşturulacaktır. etil alkol beyazladı arıyorsanız, bu Evde Raki yapimi makalesinde oneofakindbnb.com ile etil alkol beyazladı’yi analiz edelim.

Evde Raki yapimi içindeki etil alkol beyazladı ile ilgili içeriği en doğru şekilde özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesi ile kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için etil alkol beyazladı dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik etil alkol beyazladı

DİKKAT: Evde alkol üretimi kanunen yasaktır, yapılırsa cezası büyüktür. YAPMAYIN ama yine de yaparım derseniz, doğabilecek yasal ve sağlık sorunlarından ben sorumlu değilim. . İçindekiler 3 Litre Arıtılmış Su (Damacana Suyu) 3 Litre %96,9 Alkol (eczane veya AVM’de de bulunur) 3 Yemek Kaşığı Şeker 7,5 ml Anason – Anason özü (litrede 2,5 ml) toplam, işte 6 Litre Rakı, ACHTUNG : Schwarzbrennen ist gesetzlich verboten, zieht strafrechtliche folgen nach sich, wer doch machen daha fazla olacak. 3 litre Stilles wasser 3 litre %96,6 Alkol (Apotheteke o. versandhandel) 3 Ess löffel Zucker 7,5 ml Anis Essenz (pro litre 2,5ml) ergibt 6 litre Rakı .

etil alkol beyazladı hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

Evde Raki yapimi

Görüntülediğiniz Evde Raki yapimi hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, her gün aşağıda yayınlanan Oneofakindbnb daha fazla bilgiyi okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

etil alkol beyazladı ile ilgili bazı öneriler

#Evde #Raki #yapimi.

Raki,alkol,ev yapimi,icki,türkiye,antalya,istanbul,döner,meze,yemek,günah.

Evde Raki yapimi.

etil alkol beyazladı.

Oneofakindbnb ‘ın sağladığı etil alkol beyazladı bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb ‘ın etil alkol beyazladı içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Talip Ucar diyor ki:

    Pancar melasından elde edilen bir alkol ne kadar kaliteli olabilir. Melas; bildiğiniz küspe yahu. Eskiden bu alkol renklendirilip ispirto olarak satılıyordu. İspirtoya talep azalınca, devlet bunu temizlik ve dezenfektan ve çeşitli ev kullanımlar için satmaya başladı.Millete ispirtoyu anasonlayıp rakı yaptık diye gösteriyorlar. SORUM ŞU: 1- Neden96 derece olarak üretilip piyasaya sürülüyor.(Dezenfektan) 2- Bu güne kadar rakıyı neden üzümden distile ederek ürettiler? Melas ispirtosu akıllarına gelmedi mi? Bunu yapıp içenlerin 3 ay sonra mide problemleri yaşadığını da duyacaksınız.!

  2. gunduzbilen diyor ki:

    Evde hobi amaclı damitim yapabilirsiniz. Yasak falan da değil. Bilmediğiniz konuda lütfen yorum yapmayın. Üretiminiz 300 litreden az ise hobi amaclı olarak adledilir ve suç değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir