Bu makale içeriğinde limon dondurma tarifi hakkında konuşacak. Lemon Ice Cream Recipe makalesinde One Of A Kind Bed & Breakfast ile limon dondurma tarifi’yi keşfedelim.

limon dondurma tarifi ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı EVDE LİMON DONDURMA… BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!!

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için limon dondurma tarifi dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar limon dondurma tarifi

MALZEMELER 12 iri sulu limon 3 su bardağı şeker 8 su bardağı su HAZIRLANIŞI Öncelikle 6 adet limonu kabuklarıyla birlikte doğrayalım. Geniş bir tepsiye alıyoruz. 6 limonun suyunu sıkın ve tepsiye ekleyin. Tepsiye 3 su bardağı şeker ekleyin. Bu karışımı 15 dakika boyunca çok iyi yoğurun. Yoğurma işlemi bittikten sonra 8 bardak su ilave edilerek 5 dakika daha yoğurulur. Bu karışımı kabuğundan ve tohumlarından ayırmak için. Onu filtreliyoruz. Dondurma suyu hazır. Bu suyu dondurma yapacağımız kapaklı bir kaba alıyoruz. Buzdolabına ekliyoruz. Ortalama 3-4 saat buzlukta donana kadar bekletiyoruz. Bu süre limonlu karışımın sıcaklığına ve kabın derinliğine göre değişebilir ve zaman zaman kontrol etmeniz gerekir. Soğuduktan sonra blenderdan geçiriyoruz. Tekrar dondurucuya koyuyoruz. 3-4 saat doğru tutuyoruz. Kalın bir buzlanma olmalı. Tekrar buzluktan çıkarıp blenderdan geçiriyoruz. Son kez 2 saat buzlukta bekletiyoruz ve iyice koyulaşmasını bekliyoruz. 2 saat sonra çıkarıp tüketebilirsiniz. Herkesin tadını çıkarın. .

limon dondurma tarifi konusuyla ilgili fotoğraflar

EVDE LİMON DONDURMA... BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!! | Lemon Ice Cream Recipe
EVDE LİMON DONDURMA… BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!! | Lemon Ice Cream Recipe

Lemon Ice Cream Recipe hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer içeriği keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

limon dondurma tarifi ile ilgili birkaç öneri

#EVDE #LİMON #DONDURMA #BİLDİĞİN #TÜM #DONDURMALARI #UNUT #Lemon #Ice #Cream #Recipe.

İce cream,Lemonade,Lemon,Dondurma yapımı,Dondurma tarifi,Ev yapımı dondurma,Ev de dondurma nasıl yapılır,Limon,Limon dondurma yapılışı,Evde limon dondurma yapılışı,Limon dondurma tarifi,Hatay,Dondurma nasıl yapılır.

EVDE LİMON DONDURMA… BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!! | Lemon Ice Cream Recipe.

limon dondurma tarifi.

limon dondurma tarifi bilgisiyle oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com limon dondurma tarifi hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Sacid Yrlmz diyor ki:

    Sizin tarifi yaptım..Ama ben bütün limonları yıkadıktan sonra en küçük gözlü rende yaptım,kabuklarını sonra şeker,su ilavesi hepsini bir araya getirdim .Dondurucuda biraz beklettim ,donmaya başlamayınca bir kutu krema ve bir kaşık, bal ilave ettim, sonra ara,ara kek çırpıçı makinesi ile çektim..Ben farkettim az beklediğim için donmedığı için ilave krema ettim.. FAKAT İNANILMAZ GÜZEL OLDU…İçinde limon taneleri..Rende en ince en küçük le rendeledim.. Gerçi Blendrı olanlar daha parçalar dondurmayı çekince ..Ben kek çırpıcı si ile yaptım…LİMONLAR Mersin ,Adana Antakya olsa daha mış kokulu ve yoğun olur…İSTANBUL Limonu market yaptık ona rağmen inanılmaz güzel oldu görüntüsü ile beraber…Çok güzel oldu…Tarifiniz çok güzel…

  2. Vedat 'STR4NGE' Özmen diyor ki:

    5.6.2019: Limon 5₺ Şeker 1KG 5,45₺ – 15.5.2022 Limon 14,95₺ Şeker 1KG 19,90₺ 🙂 En basit şeylerin bile tadı kaçmış durumda ama güzel tarif.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir